Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

tainies poker


ruler!

Recommended Posts

περα απο το 21 που ειναι για bj και απο το cazino royale που δεν ειναι για ποκερ,ξερεται καμια ταινια να δω σχετικη μιας και θελω να σινδυασω τις 2 μου αγαπες? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταινιες για ποκερ δεν ξερω αμα θες καμια ταινία για στοιχημα παιξε οσο προλαβαινεις τον Tom Hooper για οσκαρ σκηνοθετη. Tωρα ειναι στο 1.95 και ολο πεφτει. Την προηγουμενη εβδομαδα οι Ενώσεις των σκηνοθετών (DGA)τον εβγαλαν πρωτο,

απο το 1948 μεχρι τωρα μονο 6 φορες εχουν πεσει εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά το Rounders θα έλεγα καλύτερα το Deal και μετά το Lucky You. Το Cincinati Kid πρέπει να είναι καλύτερο κι από το deal αλλά με μειονέκτημα ότι αναφέρεται σε 5 card stud κυρίως (almost dead game) και όχι σε Texas Holdem. Επίσης δεν είναι εύκολο να το βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλές ταινίες με θεμα το πόκερ είναι το : Milf Raylene Has A Nice Pair Of Aces, και το Lexi Love - Punished For Entering Uninvited

εχω δει πολλες ταινιες ποκερ εγώ και ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SamGreek έγραψε:

Μετά το Rounders θα έλεγα καλύτερα το Deal και μετά το Lucky You. Το Cincinati Kid πρέπει να είναι καλύτερο κι από το deal αλλά με μειονέκτημα ότι αναφέρεται σε 5 card stud κυρίως (almost dead game) και όχι σε Texas Holdem. Επίσης δεν είναι εύκολο να το βρεις.

σε ευχαριστω ιδιαιτερως οπως και ολους τους φιλους που απαντησαν παραπανω....οσον αφορα το ποσο δυσευρετο των ταινιων αυτων,νομιζω αυτο εδω μας καλυπτει

http://thepiratebay.org/torrent/4879433 ... Collection

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tony_Montana έγραψε:

Πολυ καλές ταινίες με θεμα το πόκερ είναι το : Milf Raylene Has A Nice Pair Of Aces, και το Lexi Love - Punished For Entering Uninvited

εχω δει πολλες ταινιες ποκερ εγώ και ξέρω

tc0ntEs i m fenete???? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...