Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

απορια gia stats (sharkscope, pokerprolabs).


Kala_Azar

Recommended Posts

εδω και 2 μηνες περιπου παιζω στην ipoker sng 1,20$.

ακολουθησα μια συμβουλη του crf88 απο μια συνεντευξη του ( και τον ευχαριστω πολυ γιατι ακολουθοντας την καταλαβα πολλα. η συμβουλη ηταν να παιζουμε σε ευρωπαικα rooms στην αρχη)

παιζω λοιπον μεσω ενος afilliate με 50$ (δεν εκανα καταθεση) αυστηρα sng 1$.

kai pleon εχω 71$.

αλλα στα Sscope ,kai pokerprolabs ενω εχουν στα recent results τα τελευταια τουρ, στα συνολικα στατιστικα αλλα λεει το ενα αλλα το αλλο, στο ενα ειμαι +ROI ενω στο αλλο -

πιο ισχυει? και γιατι αυτη η αποκληση.

στο sscope που φαινομαι κερδισμενος το profit ειναι +8 μονο! δεν θα επρεπε να ειμαι +20?

Games Played Av. Profit Av. Stake

258 0 1$

228 -$0.06

Av. ROI Total Profit Form Ability /100

3% +8$ - 57

-5% -$13.90$

-

ITM: 31% win/loses70/158

early finishes23.7%

early late finishes22.8%

middle finishes10.1%

middle late finishes29.4%

late fiunishes14%

Last 90 days

pokerprolabs

sharkscope

pokerprolabs stats

pokerprolabs.png

Uploaded with ImageShack.us

sharkscope:

sscope4feb.png

Uploaded with ImageShack.us

sscoperesultshourday.png

Uploaded with ImageShack.us

Γιατι αυτη η αποκληση.

Πως να τα ερμηνευω για να καλυτερευσω το παιχνιδι μου?

Αν θελετε πειτε και αν ειναι καλα...τα στατς

YG. παιζω sng 1,20$ με atoma 3 ,10, 24, 30( τουρμο ή οχι) , 50 (Super turbo) kai 100

skopos einai na ftasv ta 100$+ ωστε να ανεβω limit.

λογω εξεταστικης αργω λιγο. αλλα γενικα παω πολυ καλα, και μου φαινονται ευκολα exploitable ( δεν το λεω εγωιστικα)

Συμβουλη προς νεους παιχτες σαν εμενα...με πολυ ταπεινοτητα και σεβασμο. αφηστε τα μεγαλα site πατε σε μικρα ευρωπαικα, με καλα sng..

εγω μαθαινω τη σημασια του BR management, και τα swings αναιμακτα!!! οταν επεσα απο τα 50 στα 18$ (πραγμμα απολυτα φυσιολογικο μεχρι να μαθεις τα τουρ, τον τροπο, τους παιχτες κτλ οταν πας σε ενα poker room 1η φορα) αναρωτηθηκα πως θα ανεβω. αφου τοτε κερδιζα κανενα των 10 με την 1η θεση να δινει 5$. και να που εφτασα και τα περασα και παω στα 100 σιγα σιγα.ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ δεν εχω πολλα τουρ ουτε το παιζω κατι, απλα μεταφερω την διαφορα που βλεπω σε εμενα...

perimenv apanthseis B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι το topshark χάνει σίγουρα κάποια τουρνουά, οπότε θέλεις μεγάλο δείγμα για να είναι αντιπροσωπευτικό για το επίπεδο κάποιου αντιπάλου. Το sharkscope δεν πρέπει να χάνει, αλλά στη δωρεάν έκδοση δεν έχει τα καλά τα φίλτρα (με χρονική περίοδο και field size). Κράτα δικό σου αρχείο για το τι κάνεις αν δεν έχεις tracking software.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...