Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ακουστικά, γυαλιά, κουκούλα στο πόκερ και καζίνο Λουτρακίου!


Antonis

Recommended Posts

Κακώς δεν παίρνεις θέση Νίκο κατα την αποψή μου ...... Ξέρω οτι δυσαρεστώ αρκετούς γνωστούς κ φίλους που τα χρησιμοποιούν ....... αλλα δεν διστάζω να πω την αποψή μου δημόσια!!!!!

Αντώνη, δεν παίρνω θέση, επειδή δεν έχω επισκεφτεί το Λουτράκι και δεν έχω άποψη, ούτε για το χώρο, ούτε για τους υπαλλήλους του, ούτε για το παιχνίδι αυτό καθ' αυτό! Γι αυτό δεν παίρνω θέση και όχι για να μη δυσαρεστήσω κόσμο ή για να μην αντιπαρατεθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι ρε Αντωνη.. Η αληθεια ειναι οτι εισαι φωνακλας.. και τεραστια καλτσα!

Οποτε τα ακουστικα με τη μουσικη 1) με βοηθανε να μην σε ακουω 2) με ηρεμουν γιατι οταν σεταρεις και μου σπας τις "σφαιρες" θελω να ερθω και να σου σπασω το κεφαλι!

Χαχχαχαχαχα!

Αν το σκεφτεις καλυτερα σε συμφερει! Χαχχααχαχχααχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι ρε Αντωνη.. Η αληθεια ειναι οτι εισαι φωνακλας.. και τεραστια καλτσα!

Οποτε τα ακουστικα με τη μουσικη 1) με βοηθανε να μην σε ακουω 2) με ηρεμουν γιατι οταν σεταρεις και μου σπας τις "σφαιρες" θελω να ερθω και να σου σπασω το κεφαλι!

Χαχχαχαχαχα!

Αν το σκεφτεις καλυτερα σε συμφερει! Χαχχααχαχχααχ!

:lol::lol: Το εχω σκεφτεί ... με συμφέρει ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλά τώρα, νομίζω κάπου υπερβάλετε! τότε όπως είπε κάποιος άλλος νωρίτερα, να παίζουμε γυμνοί... :P

δηλαδή μιλάμε για μηδέν εμπιστοσύνη..!

αν μιλάμε για τέτοια απάτη που να περιλαμβάνει σημαδεμένες τράπουλες (έλεος δηλαδή, σε καζίνο παίζεις, δεν παίζεις σε καμία λέσχη η σπίτι), τότε γιατί πηγαίνεις?! γιατί με την ίδια λογική δεν θα έπρεπε να εμπιστεύεσαι ούτε τον dealer που ανακατεύει κ μοιράζει τα χαρτιά...

δε λέω, καλό είναι να είμαστε επιφυλακτικοί αλλά η υπερβολή βλάπτει! και πραγματικά αν ήμουν στη θέση σου κ πίστευα ότι πίσω απ τα γυαλιά κρύβεται αυτό ή πίσω απ τα ακουστικά εκείνο κ.ο.κ δε θα πήγαινα καθόλου να παίξω (γιατί όπως είπες μιλάμε για λεφτά ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πραγματικά αν ήμουν στη θέση σου κ πίστευα ότι πίσω απ τα γυαλιά κρύβεται αυτό ή πίσω απ τα ακουστικά εκείνο κ.ο.κ δε θα πήγαινα καθόλου να παίξω (γιατί όπως είπες μιλάμε για λεφτά ;) )

Εγω πάλι που είμαι στην θέση μου.... προτιμώ να εφαρμοστεί οτι γράφει το Φ.Ε.Κ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μιλάμε για τέτοια απάτη που να περιλαμβάνει σημαδεμένες τράπουλες (έλεος δηλαδή, σε καζίνο παίζεις, δεν παίζεις σε καμία λέσχη η σπίτι), τότε γιατί πηγαίνεις?!

Δεν αναφέρθηκα ούτε στο καζίνο, ούτε σε σημαδεμένες τράπουλες και απάτη του καζίνο! Απλώς επανέφερα ένα παλιό βιντεάκι για το τι μπορεί να γίνει με γυαλιά ηλίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλε αντώνη den αν με θυμάσε έχουμε πεχσει στο ίδιο τραπέζι και δύο φορές.λοιπών φίλε είμαι ένας άνθρωπος που στις αρχές πηγενα συνέχεια στο λουτράκι αλλά εκεί μέσα πραγματικά συνενουν τα απίστευτα..........αυτά που έγραψες στην αρχή είναι σαν να τα γράφω εγώ,έτσι είναι τα πράματα φίλε όπως τα λες και ναι 95 τα εκατό κάτι πεζει πεζει με τα ακουστικά και πάντα από συγκεκριμένα άτομα εκεί μέσα τα ονόματα τα χσέρουμε και οι δύο δεν τα γράφω όμως.15 καμερεσσσσσς 15 καμερεσσσς 15 καμερεσσσσς τρεις φορές το γράφω γύρω από κάθε τραπέζι και που το χσερω εγώ ότι δεν έχουν εποικινωνία που την ώρα που σκέφτονται λες και περνούν πληροφορίες από τον βωβ μάρλεϊ και τον κάθε βωβ που ακούνε????????????υ.π αλλάζω τραπέζι γιατί με βάλαν και με τους δύο τύπους με τα ακουστικά και τους είπα αν δεν τα βγάλετε θα πηγενω πάσο με χρη να φύγετε η να χάσω τα βλινδς και πηγενω σε άλλο με μια χσανθια κοπελίτσα χσερεις εσύ και πάλι τα ίδια της λέω και εσύ ακουστικά φοράς και το κινητό πάνω στο τραπέζι..........απάντηση δεν χσερω τη κάνουν οι φίλοι μου αλλά εγώ μουσική ακούω και άρχισε να κούνα το κεφάλι με τον ρυθό της μουσικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλε μου θα σου πο κάτι για αυτό το θεμα : όσοι χάνουν πιστεύουν πως οφείλεται κάπου άλλου. όπως και αυτοί που λένε πως το online είναι corrupted και τους κλέβουν εύκολα κτλ. κάτσε και σκέψου λογικά . είναι πιο πιθανό να σε κλέβουν η απλά φοράνε τα ακουστικά γτ βαριούνται να σε ακούν και να ασχολούνται με τον καθένα ? λες το άτομο που είναι στις κάμερες να ρισκάρει καλή δουλειά και ποινικό μητρώο έτσι εύκολα ? δεν είναι όλοι κλέφτες και απατεώνες . νομίζεις ότι ο τύπος με τα ακουστικά χρειάζεται να σε κλέψει για να σε κερδίζει ? όσο για της κάμερες μάθε να βλέπεις τα φύλλα σου από της γωνίες και πολύ αμφιβάλλω αν θα σου βλέπουν τα φύλλα

ΥΓ 1 , περίεργη η απάντηση της κοπέλας παντός . φρόντισε να διαχωρίσει τη θέση της από τους άλλους . . . το κινητό παντός βολεύει πάνω στο τραπέζι. και εγώ εκεί το έχω .

ΥΓ 2. ΕΠΕΙΔΉ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΛΛΆΔΑ ΔΈΧΟΜΑΙ ΌΤΙ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΈΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΊΚΙΟ. ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΊΟΥΜΕ ΤΑ ΠΆΝΤΑ. ΣΕ ΜΙΚΡΌΤΕΡΑ ΚΑΖΊΝΟ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΌ ΠΑΝΤΌΣ ΕΓΏ ΔΕΝ ΈΧΩ ΔΕΙ ΠΟΥΘΈΝΑ 15 ΚΆΜΕΡΕΣ . απλά αν γίνεται, ρισκάρουν πολύ περισσότερα από όσα έχουν να κερδίσουν .

ΥΓ 3 : αν γίνεται κάτι με γυαλιά θα είναι όλων τα γυαλιά ίδια . μια εταιρία θα τα φτιάχνει λογικά . . . . . . . . αν και από ότι είδα στο youtube βγαίνουν και σε φακούς επαφής .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φίλε μου λαλιμένη απλά και χσεκαθαρα τα λέμε εάν υπάρχει μια στο εκκατομυριο να γίνετε απάτη γιατί να το επιτρέψω γιατί να έξω την υποψία γιατί να δεχόμε κάτι που το φεκ δεν το επιτρέπει και γιατί να μην πεχσω στα ίσα, ούτε με γυαλιά ούτε με ακουστικά παρά μόνο με την ικανονητα και το καθαρό πεχνίδη.ας μην κρυβόμαστε δεν θα σε σώσουν τα γυαλιά η να ακούς μουσική στο να kerdizeis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο έλληνα μην του δόσης games με λεφτά θα τα βγάλει όλα απάτη+ παράγκα έλεος πια ..Εμενα με ενοχλεί αυτό που είπανε κάποια παιδιά πιο πάνω για άτομα που κάθονται 2 μαζί στο ίδιο τραπέζι τώρα για όλα τα αλλα είναι απλά λευκός θόρυβος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παίρνω καμία θέση στο θέμα, απλώς να απαντήσω στην απορία σου περί ασφάλειας και γυαλιών ηλίου:

Εσύ αυτή την στιγμή που δεν παίρνεις θέση δείχνεις σημαδεμένη τράπουλα.. Δεν ξέρω για λουτράκι αλλα σε άλλο καζίνο που πάνε αλλάζουνε την τράπουλες ανά 2 ώρες ..Και άσε που εάν είναι έτσι όπως το video η δουλειά είναι από το καζίνο και όχι από τον παίχτη μονο.. ;)

π.ς:Εμενα προσωπικά ποτε δεν μου αρέσανε τα γυαλιά αλλα όχι ότι θα γίνει τίποτε εάν τα φοράς Μην τρελαθούμε τώρα ο καλός ο παίχτης δεν έχει ανάγκη τέτοια ψυχολογικά κωλύματα (Προσωπικά mp3 μερικές φορες το βάζο αλλα στο πολύ χαμηλό γιατί θέλω να να ακούσω τι λένε στο τραπέζι πάντα 8-) ..)

Π.Σ:2 Και στο finale επανέρχομαι στο αρχικό μου post πιο πολύ φοβάμαι άτομα που κατεβαίνουνε ομάδες παρα όλα τα αλλα..

Π.Σ:3 Barcelona+Uk έχω dh πολύ χειρότερα πράγματα μέχρι και φυλαχτά ..μερική έχουνε ανάγκη να τα έχουνε όλα αυτά και στο finale πρέπει να έχεις "δείχνεις" μια εικόνα στο τραπέζι είτε με μπιχλιμπίδια είτε με το μυαλό σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...