Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

pokerstrategy-holdem manager


eva-mpi

Recommended Posts

ξερει καποιος να μου απαντησει αν το pokerstrategy δινει τα 50$ σε stars ή ongame ? για stars γράφει αλλά άκουσα ότι δεν έχει επιλογή μετά το κουίζ πέρα από party και FT ..

και πρέπει να ανοίξεις νέο account η μπορείς και σε ηδη υπαρχον?

οσο για το ΗΜ, μπορω να το πληρωσω απευθειας με τα $$ που εχω στο account η θελει καρτα? και αν το παρω πχ με τα $$ που εχω στην stars θα το λειτουργω σε ολες τις εταιρειες?

ty

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερει καποιος να μου απαντησει αν το pokerstrategy δινει τα 50$ σε stars ή ongame ? για stars γράφει αλλά άκουσα ότι δεν έχει επιλογή μετά το κουίζ πέρα από party και FT ..

και πρέπει να ανοίξεις νέο account η μπορείς και σε ηδη υπαρχον?

οσο για το ΗΜ, μπορω να το πληρωσω απευθειας με τα $$ που εχω στο account η θελει καρτα? και αν το παρω πχ με τα $$ που εχω στην stars θα το λειτουργω σε ολες τις εταιρειες?

ty

θα πρεπει να δημιουργησεις νεο λογαριασμο μεσο του ps σε ενα απο τα σιτε με τα οποια συνεργαζετε αυτην την στιγμη.

Συνηθως εχεις αρκετα για να επιλεξεις, και αυτα που αναφερεις.

υποψιν οτι δεν επιτρεπετε δευτερος λογαριασμος στο ιδιο σιτε.

Το hem το αγοραζεις με paypal η χρεωστικη κλπ.

Μπορεις να το παρεις και απο pokerstrategy με έκπτωση

Μπορείς επίσης να μοιραστείς το κόστος με κάποιον άλλον αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω,κατατοπιστικοτατος.

τα πηρα στην FT τελικα.παντως μονο τα bonus υπαρχουν για 20sites . τα 50$ είναι μόνο για william hill - FT - PARTY . :(

το ΗΜ δινει με 90$ 2 αδειες? (αυτο δεν εννοεις να μοιραστω το κοστος?)

Θελω να μαθω ομως το εξης: Aν το ενεργοποιησω στο desctop μου για παραδειγμα,λειτουργει lifetime μονο απο κει? αν το θελω και στο laptop πρέπει να το ξαναπληρωσω?

αν ειναι ετσι μαλλον δεν εχει νοημα το sharing με άλλον.. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δινει 2 αδειες με 90 για ολα τα buy ins και με 45- 60 για τα μικρά.

Αν θες να το έχεις σε 2 υπολογιστές ταυτοχρονα χρειάζεσε τις 2 αδειες.

Μπορεις να μεταφερεις την αδεια σε νεο υπολογιστη αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν φτάνει που σου λέω πως να έχεις free holdem manager

επισης εκανες λαθος που τα πηρες σε ΦΤ γιατι εχασες το μπονους (εκτος αν κανω λαθος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kal _ ευχαριστω για την απαντηση,μαλλον φανηκα επιθετικος.

εχω παρει το trial παλιότερα και δεν μπορώ ξανά οποτε και να θελω δεν μπορω να το κανω οπως το λες.

επισης δεν ξερω καποιο τετοιο προγραμμα (αν ξέρεις ανεφερε το καλύτερα) και επειδη τα software δεν ειναι comfortable zone για μένα δεν μου ακούγεται καλή ιδέα να μπλέξω με ανανεώσεις άδειας.σκέφτηκα ότι αν κάπου χαθώ - τί θα γίνουν τα δεδομένα μου κτλ. λες πως ειναι απροβληματιστη αυτη η διαδικασια?

το bonus μπορείς να το πάρεις και τώρα (ετσι λέει στο pokerstrategy τουλαχιστον.) εγώ δεν το υπολογισα γτ εχω την εντυπωση οτι το bonus θελει μαζεμενο grinding για να απελευθερωθει οποτε μαλλον ειναι δυσκολα κατορθωτο. λαθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενδιαφερον το να εχεις δωρεαν το hm. Προσωπικα κατεβασα το trial και βρηκα ενα προγγραματακι που λεγετε time stopper. Φαινετε πανευκολο στη λειτουργια αλλα θα φανει σε 15 μερες κατα ποσο λειτουργει.

Το προγγραμα το βρηκα στη σελιδα του undersec που εχει διαφορα downloads οπου κ εχει οδηγιες για το πως λειτουργει.

Thanks kala_azar.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά εδώο είναι φόρουμ. καλό είναι να μην το κάνουμε και σεριαλ το θέμα.

είπα κάτι για να βοηυήσουμε αλλά εσείς το ξευτιλίσατε. λέτε προγράμματα... κτλ. δλδ είναι δύσκολο να ρουφιανεκει κάποιος και να βρούμε μπελά (μπελάω είναι μέχρι και να μην έχουμε φρεε ΗΜ)

έλεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή είναι φόρουμ το αναφέρω δεν υπάρχει αστυνομία του ίντερνετ δικέ μου να μας κάνουν τσακωτούς. έχεις δίκιο αλλά μην την βλέπεις και αστυνόμος. αν έκανα κάποια παρατυπία στους κανόνες του φόρουμ υπάρχουν και οι αδμινιστρατωρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...