Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ


csketos

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΑΙΖΩ ΠΟΚΕΡ 1,5 ΧΡΟΝΙΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΣΑΣ ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΗ Η ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχει ιδιαίτερο νόημα ρε συ . για να σου κάνουν επιτυχημένη εκπαίδευση πρέπει να είσαι ήδη καλός winning παίχτης με κάποια εμπειρία . εγώ θα σου πρότεινα να γραφτείς σε κάποιο εκπαιδευτικό site σα πρότο βήμα και όταν έρθει η ώρα θα βρεις εκπαιδευτή. Όχι τπτ άλλο, αλλά η εκπαίδευση είναι και ακριβή και πρέπει να γίνει από καλό παίχτη για να είναι επιτυχημένη . . . τώρα άμα πείσεις κανέναν καλό παίχτη να σε εκπαιδεύσει σε καλή τιμή είναι ok , αλλά θα ξοδέψεις πολλά μαθήματα και λεφτά για να μάθεις βασικές έννοιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΑΛΗΜΕΝΕ ΟΝΟΜΑΣΕ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΑ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙ ΠΟΚΕΡ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΣΩ ΣΚΥΠΕ Η ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEUCESCRACKED ΚΑΙ CARDRUNNERS είναι τα δύο πιο κλασσικά site για poker training .Συνδρομητικά βέβαια αλλά μπορούν να σε κάνουν winning player σχετικά γρήγορα . Κατά τη γνώμη μου εστίασε σε sngs (η πιο εύκολη μορφή poker ) η cash και ασχολήσου σοβαρά με ένα από αυτά . τα MTT έχουν ανάλογο υπόβαθρο με τα sngs και θα είναι πιο εύκολη η μετάβαση . Απλά θέλει να αφιερώσεις παρά πολύ χρόνο.

ΥΓ. θεωρώ ότι ξέρεις τουλάχιστον τα στοιχειώδη περί πόκερ και έχεις τουλάχιστον μια υποτυπώδη εμπειρία . Αν δεν τα ξέρεις, διάβασε κανα δύο βιβλία πρώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...