Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

*** Το επίσημο θέμα για θεωρίες συνωμοσίας ***


vassilis21

Recommended Posts

καλώ όλους τους αναγνώστες του πόκερ λαντ στο όνομα της ανθρωπιάς και της δικαιωσύνης να στείλουν ο καθένας ξεχωριστά εμαιλ διαμαρτυρίας στην ποκερσταρς και να απαιτήσουν να μην γίνει αυτή η μεγάλη αδικία εναντίων ενός 17 χρόνου παιδιού

Πραγματικά κρίμα και άδικο να καταδικάσεις ένα παίκτη σε κατάθλιψη για όλη του τη ζωή επειδή η ίδια η εταιρεία παραλείπει να κάνει τους αναγκαίους ελέγχους επιβεβαίωσης ηλικίας κατά την εγγραφή . οι ανήλικοι απαγορευεται να παίζουν για να προστατεβονται. δεν φτάνει που η εταιρεία με την (ίσως και σκόπιμη) αμέλεια της να ελέγξει ηλικίες κατά την εγγραφή διαφθείρει ανήλικους-όταν κερδίσουν έρχεται και τους ζητά τα ρέστα? Τη φται το καημένο το παιδάκι που κέρδισε με την αξία του να του ξεριζώσουν την καρδουλλα? Μήπως απεκόμισε κάποιο πλεονέκτημα λόγο ηλικίας η μήπως έκανε κάποια δολοπλοκία? Ας μην επιτρέψουμε στους κάφρους να αδικήσουν κατάφορα ένα συμπαίκτη μας στο όνομα της δήθεν εφαρμογής των νόμων -νόμων που και οι ίδιοι καταστρατηγούν επανελημένα . Όλοι λοιπών να στείλουμε εμαιλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πονταρω στο οτι το εκανε..

Αλλα το θεμα ειναι οτι επειδη η stars τον εκδικειται εδω και πολυυυυ καιρο (αποκαλυψε αληθειες που δυσφημιζουν την stars ) θα ηταν καλυτερα να μην εστελνε.

Παει το παλικαρι τα εχασε τα 500Κ.

Πονταρω στο οτι το εκανε..

Αλλα το θεμα ειναι οτι επειδη η stars τον εκδικειται εδω και πολυυυυ καιρο (αποκαλυψε αληθειες που δυσφημιζουν την stars ) θα ηταν καλυτερα να μην εστελνε.

Παει το παλικαρι τα εχασε τα 500Κ.

ΤΟ ΚΑΝΑ ΚΟΠΥ ΠΆΣΤΕ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΌΠΩΣ ΤΟ ESTEILA:

ΣΤΕΊΛΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΦΟΎΝ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕ ΤΗΣ ΕΙΡΩΝΊΕΣ--ΈΧΕΤΕ ΑΠΟΚTHΝΩΘΕΊ ΤΕΛΕΊΩΣ? ,ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΆΡΕΣΕ ΝΑ ΣΗΚΏΝΑΤΕ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΆΤΙΚΟ $250000 ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΛΉΡΩΝΑΝ ΓΙΑΤΊ ΠΑΊΞΑΤΕ ΑΠΌ ΊΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΈ Η VRETHIKATE SE 1 HAND ΜΕ ENA ΣΥΓΚΕΝΗ--ΑΦΟΡΜΈΣ ΠΟΛΛΈΣ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ--ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΏΝΟΝΤΑΙ Η ΝΙΚΗΤΈΣ -ΕΊΝΑΙ ΗΘΙΚΌΣ KANONAS ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΊΝΕΙ ΌΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΦΟΥΣΤΟΎΚΙ ΚΑΙ ΑΔΙΚΉΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΆΚΙ ΛΟΛ .ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΝ GAME ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ 90% ΕΝΑΝΤΊΩΝ ΤΗΝ ΤΎΧΗ--ΑΛΛΆ ΕΠΙΒΙΏΝΩ.. Η ΣΤΑΡΣ ΜΕ ΠΑΊΖΕΙ 99.99% ΕΝΑΝΤΊΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΟΦΈΡΕΤΑΙ..ΕΥΤΥΧΏΣ ΜΕ ΚΑΘΆΡΙΣΕ ΝΩΡΊΣ ΣΉΜΕΡΑ ΚΑΙ ΈΠΑΙΞΑ ENA 10 ΦΡΕΕΖ ΟΎΤ-ΟΝ GAME -ΉΡΕΜΟΣ

ΑΝ ΚΑΙ ΠΉΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙΏΣΟΥΝ ΣΤΟ TELIKO ΤΡΑΠΈΖΙ --ΤΕΛΙΚΆ 1 --BAD ΒΕΑΤ ΔΕΝ ΉΤΑΝ ΑΡΚΕΤΌ..(Η ΣΤΑΡΣ ΤΟ ΞΈΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΊΧΝΕΙ ΠΈΝΤΕ-ΠΈΝΤΕ!!)

PRE-FLOP

superaxaros raises to 50,000, mpookis raises to 1,015,372 and is all-in, tueba_ folds, superaxaros calls 331,975 and is all-in.

FLOP [board cards: TC,8C,5H ]

TURN [board cards: TC,8C,5H,7D ]

RIVER [board cards: TC,8C,5H,7D,AC ]

SHOWDOWN

mpookis shows [ KS,AD ]

superaxaros shows [ AS,TS ]

superaxaros wins 696,450.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΌΧΙ ΑΠΛΆ ΤΟ ΈΣΤΕΙΛΑ ΑΛΛΆ ΤΟ ΔΙΆΒΑΣΑΝ ΆΜΕΣΑ....ΕΥΓΕΝΈΣΤΑΤΗ Η ΑΠΆΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΉΣ....ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΉΤΕΣ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ!!!! ΔΕΝ ΝΟΜΊΖΩ ΝΑ ΈΧΟΥΝ ΑΙΣΘΉΜΑΤΑ ......παντός το διάβασαν γιατί στις επόμενες 3 ώρες μου ριξαν 6 στα 6 bad beat ( τα έχω ποστάρει ήδη σε άλλο ποστ πιο πριν) όπως το 2009 που τα έριχναν πέντε πέντε!!!! μετά τα υβριστικά ποστ και εμαιλ εναντίων τους...

Χαίρετε Βασίλη,

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το PokerStars.

Προώθησα το email σας στην διοίκηση, ως υπεύθυνη για την εξέταση τέτοιας

υπόθεσης. Θα λάβετε μία απάντηση το συντομότερο δυνατόν.

Εκτιμούμε την υπομονή σας.

Με εκτίμηση,

Μαγδαληνή Α.

Ομάδα Υποστήριξης PokerStars

Greek Poker Cup στις 23 με 27 Μαρτίου 2011 στο Λουτράκι - Προκριθείτε και

εσείς στο πρώτο μεγάλο ζωντανό τουρνουά πόκερ στην Ελλάδα μέσω των

satellites του PokerStars για μόλις €3.30:

http://www.pokerstars.com/gr/poker/prom ... kpokercup/

----- Original Message -----

From: mpilpa79@yahoo.gr

Sent: 2011/03/12 06:04:05

To: support@pokerstars.com

Subject: ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗΣ

> ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΚΥΡΙΑΡΧΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ

ΤΗΣ ΑΔΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ

17ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ $500000 ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

ΚΛΠ ΚΛΠ .....ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΈΛΝΩ ΌΛΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mods μηπως πρεπει να αρχισουν να πεφτουν καποιες καμπανες/κιτρινες καρτες πχ 1 week bans κλπ?

Δεν γινεται αρρωστα ατομα με εμμονες να #$%^& ολο το forum και ολη την προσπαθεια που κανετε.

Δεν λεω εχει γελιο την 1η-2η-3η-4η-5η-6η φορα αλλα μετα κατανταει αηδια.

Ελεος.[/quote

Αρωση είναι η συμπεριφορά σου. και η εμμονή σου να τους υπερασπίζεσαι.---Μπας και σε έχουν προσλάβει υπάλληλο στην stars τελευταίως η μήπως πάντα ήσουν? H μηπως είσαι ο επίσημος δικηγόρος τους?

ξεκόλλα και απλά μην ασχολησαι....εγώ είμαι 100% σίγουρος πως με κλέβουνε εκεί και έχω το δικαίωμα:

1) να ποστάρω και να εξιλεωνομαι για όσα μου έχουν κάνει (αφού δεν μπορώ να κινηθώ νομικά)

2) να προσπαθώ να αποτρέπω παίκτες θύματα-από το να εμπιστεβονται εταιρείες που δεν το αξίζουν..έστω και 1 να γλιτώσει για μένα θα είναι ηθικό κέρδος..

3) θα συνεχίσω να ποστάρω για όσες μέρες εξακολουθούν να έρχονται τα φύλλα των αντιπάλων μου με λιγότερο από 10% πιθανότητα με απίστευτη συχνότητα και συνέπεια στο λογαριασμό μου , τη στιγμή που όταν παίζω από λογαριασμούς συγκενων και φίλων στην πόκερ σταρς έχω ρέντα 50%-55% υπέρ ίσως και περισσότερο αν είναι καινούργιοι λογαριασμοί.. (κέρδη $21000 σε λιγότερο από 100 τουρναμεντ-αλλά δε γουστάρω να παίζω από άλλους λογαριασμούς σε αλλά σπίτια,νας ξεσπιτωνομαι και να μοιράζομαι το κέρδος!!) ενώ από το δικό μου λογαριασμό με παίζει 99% εναντίων και να είμαι απλά στα λεφτά μου.. ακόμη και την ίδια μέρα που σηκώνω το απόγευμα τουρναμεντ από ξένο λογαριασμό το βράδυ τρώω ίσα ε 10 αρωστα μπατ μπητ απ το λογαριασμό μου-καταριπτοντας το ενδεχόμενο να μην είναι η μέρα μου...ο μήνας μου..ο χρόνος μου...Απλά και ξεκάθαρα έχουν βάλει ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΆ πρόγραμμα εναντίων του λογαριασμού μου ..και συ μου ζητάς να σιωπήσω σαν κότα και να μην διαμαρτύρομαι καν!!!! e.(τον οποίο logariasmo μου χρησιμοποιω απλά για τα προκριματικά στο λουτράκι πλέων και παίζω και κανα παράπλευρο τουρναμεντ μπας και αλλάξει κάτι..αλλά μάταια..!!

Αν δεν σου αρέσει απλά μην ασχολησαι ..Σου παραχωρώ αυτό το δικαίωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αυτό το θέμα θα μεταφέρονται όλα τα μηνύματα, που αφορούν θεωρίες συνωμοσίας. Πιστεύετε ότι σας κλέβουν τα πόκερ rooms ; Ότι όλα είναι στημένα ; Ότι σας εκδικούνται επειδή κάνατε ένα μεγάλο cash ; Ότι έχουν φτιαχτεί ειδικά φίλτρα για να σας καταπολεμήσουν ; Ότι υποχθόνιες δυνάμεις έχουν βαλθεί να κατασπαράξουν το bankroll σας;

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να αναλύσετε την θεωρία σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν επιθυμεί να κατακεραυνώνει τις δόλιες δυνάμεις που έχουν συνωμοτήσει εναντίον του για να του φάνε το bankroll, να γράφει ΜΟΝΟ στο συγκεκριμένο θέμα.

Δεν περίμενα ποτέ από ένα φόρουμ έστω το πόκερ λαντ που τρώει ψωμί από εταιρείες όπως η πόκερ σταρς και η full τιλτ να εναντιωθεί με αυτές...όμως η ειρωνεία δεν χρειάζεται....και επειδή διaβάζεις τα ποστ μου ξέρεις πολύ καλά πως (δεν βλέπω φαντάσματα) αλλά αναφέρω ισχυρές ενδείξεις και αποδείξεις και αναλύω με επειχειρήματα πως και γιατί συμφέρει σε αυτές της εταιρείες να χρησιμοποιούν στημένο λογισμικό..δεν αφορά μόνο εμένα..εγώ απλά τολμώ να το πολεμώ..και έχω συνέπειες για αυτό...Αφορά όμως όλους τους παίκτες το αν παίζεται 100% τίμιο παιγνίδι στις μεγάλες εταιρείες μιας και χανουν τα λεφτά τους της μέρες τους..ίσως τη ζωή τους την ίδια...Και είναι πολύ σοβαρό θέμα για να το αφήνουμε να παιρνα έτσι...το ότι η σταρς ευνοεί τους αρχάριους παίκτες για να γλυκαθούν,το ότι δίνει τουρναμεντ σε αυτούς που έχασαν παραπολλα και δεν ξέρουν να παίζουν για να συνεχίσουν να παίζουν-είναι γεγονός..όπως και το ότι δημιουργεί πρωταθλητές που κάνουν συνεχόμενες νίκες σε κάθε χώρα-για να τραβήξει παίκτες από αυτές της χώρες επίσης είναι γεγονός..και αυτό είναι εναντίων της μάζας των παιktων..Όσο αφορά την φυλλ τιλτ έχω αναφέρει ονόματα παικτών γραφικές παραστάσεις και παραδείγματα το πόσο βρώμικο είναι το παιγνίδι εκεί..σε όλους μα όλους τους regular υπάρχουν ζημιές στα πρώτα 100 τουρναμεντ για να γλιτώνει μέρος του bonus η φυλλ τιλτ αλλά και για να μπαίνουν λεφτά στο σύστημα..αφού χάνοντας θα ξανακατθέσουν οι regulars μέσα στην περίοδο που δικαιούνται μπόνους ..απλά δείτε της γραφικές παραστάσεις τους..ενώ δείτε επίσης πως κερδίζουν περισσότεροι ευρωπαίοι είτε αμερικανοί ανάλογα με την εκάστοτε διάφορα συναλλάγματος ευρώ δολαρίου ...για να μεγιστοποια τα κέρδη από της αναλήψεις σε ευρώ είτε δολάρια η εταιρεία....Αν όλα αυτά που αφορούν εκατομύρια παίκτες τα παρουσιάζεις σαν δική μου αυταπάτη πως παν να μου φάνε το μπανκ ρολλ μου ..λυπάμαι πολύ...είναι δικαίωμα σου..και απλά θα πρέπει να το αποδεκτω και να αποχωρήσω από δω....STOXOS MOU HTAN NA APOKALYPSW KAPOIES ALHTHEIES POU EINAI TOSO XEKATHARES KAI POLLOI DEN THELOUN NA TIS DOUN..

να xerete ότι :SAN THEMA ARXHS, AN DEN EIMAI SIGOUROS GIA KATI PROTIMW NA TH GLITWNEI 1 ENOXOS PARA NA KATADIKAZW 1 ATHWO --KAI αν δεν eimoun sigouros 100% για την enohi THS FULL TILT KI TH S POKER STARS DEN THA TOLMOUSA POTE NA RISKARW NA KATHGORHSW 1 athwo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν επιθυμεί να κατακεραυνώνει τις δόλιες δυνάμεις που έχουν συνωμοτήσει εναντίον του για να του φάνε το bankroll, να γράφει ΜΟΝΟ στο συγκεκριμένο θέμα.

Δεν περίμενα ποτέ από ένα φόρουμ έστω το πόκερ λαντ που τρώει ψωμί από εταιρείες όπως η πόκερ σταρς και η full τιλτ να εναντιωθεί με αυτές...όμως η ειρωνεία δεν χρειάζεται....και επειδή διaβάζεις τα ποστ μου ξέρεις πολύ καλά πως (δεν βλέπω φαντάσματα) αλλά αναφέρω ισχυρές ενδείξεις και αποδείξεις και αναλύω με επειχειρήματα πως και γιατί συμφέρει σε αυτές της εταιρείες να χρησιμοποιούν στημένο λογισμικό..δεν αφορά μόνο εμένα..εγώ απλά τολμώ να το πολεμώ..και έχω συνέπειες για αυτό...Αφορά όμως όλους τους παίκτες το αν παίζεται 100% τίμιο παιγνίδι στις μεγάλες εταιρείες μιας και χανουν τα λεφτά τους της μέρες τους..ίσως τη ζωή τους την ίδια...Και είναι πολύ σοβαρό θέμα για να το αφήνουμε να παιρνα έτσι...το ότι η σταρς ευνοεί τους αρχάριους παίκτες για να γλυκαθούν,το ότι δίνει τουρναμεντ σε αυτούς που έχασαν παραπολλα και δεν ξέρουν να παίζουν για να συνεχίσουν να παίζουν-είναι γεγονός..όπως και το ότι δημιουργεί πρωταθλητές που κάνουν συνεχόμενες νίκες σε κάθε χώρα-για να τραβήξει παίκτες από αυτές της χώρες επίσης είναι γεγονός..και αυτό είναι εναντίων της μάζας των παιktων..Όσο αφορά την φυλλ τιλτ έχω αναφέρει ονόματα παικτών γραφικές παραστάσεις και παραδείγματα το πόσο βρώμικο είναι το παιγνίδι εκεί..σε όλους μα όλους τους regular υπάρχουν ζημιές στα πρώτα 100 τουρναμεντ για να γλιτώνει μέρος του bonus η φυλλ τιλτ αλλά και για να μπαίνουν λεφτά στο σύστημα..αφού χάνοντας θα ξανακατθέσουν οι regulars μέσα στην περίοδο που δικαιούνται μπόνους ..απλά δείτε της γραφικές παραστάσεις τους..ενώ δείτε επίσης πως κερδίζουν περισσότεροι ευρωπαίοι είτε αμερικανοί ανάλογα με την εκάστοτε διάφορα συναλλάγματος ευρώ δολαρίου ...για να μεγιστοποια τα κέρδη από της αναλήψεις σε ευρώ είτε δολάρια η εταιρεία....Αν όλα αυτά που αφορούν εκατομύρια παίκτες τα παρουσιάζεις σαν δική μου αυταπάτη πως παν να μου φάνε το μπανκ ρολλ μου ..λυπάμαι πολύ...είναι δικαίωμα σου..και απλά θα πρέπει να το αποδεκτω και να αποχωρήσω από δω....STOXOS MOU HTAN NA APOKALYPSW KAPOIES ALHTHEIES POU EINAI TOSO XEKATHARES KAI POLLOI DEN THELOUN NA TIS DOUN..

να xerete ότι :SAN THEMA ARXHS, AN DEN EIMAI SIGOUROS GIA KATI PROTIMW NA TH GLITWNEI 1 ENOXOS PARA NA KATADIKAZW 1 ATHWO --KAI αν δεν eimoun sigouros 100% για την enohi THS FULL TILT KI TH S POKER STARS DEN THA TOLMOUSA POTE NA RISKARW NA KATHGORHSW 1 athwo.

βασιλάκη κάλεσε τους τους γκοστ βυστερς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygxarhtiria se ola ta paidia.... sugoura axizoun aftes tis megales epituxies kai xairomaste mazi tous..

SYMBOULH Pros ellhnes paiktes..synexiste na paizetai me mania tournament twra se amerikanikes etaireies OSO EINAI PESMENO TO DOLARIO (kai einai pesmeno edw kai arketes eres..) GIATI SUMFEREi TIS ETAIREIES NA DINOUN NIKES SE EURWPAIOUS PAIKTES KAI NA XANOUN AMERIKANOI GIA NA GINONTAI ANALHPSEIS (apo dollaria se eurw...mexri kai 10% kerdizoun me afto ton tropo oi etaireies me ti diafora sunalagmatos) Symptwmatika to idio ginotan kai persi me demaraz kerdwn apo eurwpaious paiktes otan eixe pesei kai pali to dolario...APLA SYMPTWSEIS....

lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη μας λες βρε mpooki ?

γιατί σε καθαρίσανε με nuts στο φλοπ σήμερα αφού έπρεπε να κερδίσουν οι ευρωπαίοι? ευρωπαίος δεν είσαι? το μαυράκη της πόκερ σταρς είσαι εσύ?

MYspearGUN είπε, "i lost that hand 723 from 727 with 705 advantage"

MYspearGUN είπε, "so"

*** FLOP *** [Tc Qc Jh]

*** TURN *** [Tc Qc Jh] [9s]

*** RIVER *** [Tc Qc Jh 9s] [Th]

*** SHOW DOWN ***

Losthooligan: δείχνει [Td Ts] (Καρέ, Δεκάρια)

MYspearGUN: δείχνει [As Kh] (Κέντα, Δέκα μέχρι Άσσος)

Losthooligan μάζεψε 20640 από pot

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετα με το αργοπορημένο τους σαπορτ και το λογισμικό της πλάκας, συγκρίνεται τα αποτελέσματα των 50 πιο κερδοφόρων ελλήνων παικτών σε όλες της μεγάλες εταιρείες και θε δείτε πως τα λιγότερα κέρδη--ίσως και της περισσότερες ζημιές-τα έχουν στην φουλ τιλτ ...Άρα είναι η πιο ασύμφορη εταιρεία μακράν και μιλάνε τα αποτελέσματα!!! ΤΡΑΓΟΥΔΆΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΘΑ ΈΛΕΓΑ!! Αν δεν μπορεί να κερδίζει σταθερά ο ael1979 , ο gkap13 κλπ που είναι παικταράδες ολκής --που πάτε οι υπόλοιποι?

ΆΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΉ ΣΑΣ ΜΈΝΕΙ! ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ ΝΑ ΠΑΊΖΕΤΑΙ ΕΚΕΊ ΚΑΙ ΘΑ ΕΊΣΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΆ ΚΕΡΔΙΣΜΈΝΟΙ ΣΕ ΒΆΘΟΣ ΧΡΌΝΟΥ ΕΊΤΕ ΜΕΙΏΝΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΠΏΛΕΙΕΣ ΕΊΤΕ ΑΥΞΆΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΈΡΔΗ ΣΕ ΚΆΠΟΙΕΣ ΆΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΊΕΣ.....ΈΤΣΙ θα λυθεί και το πρόβλημα με τα αναπάντητα σας εμαιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΟΙ ΈΛΛΗΝΕΣ ΠΑΊΚΤΕΣ SPAMMAROYN TO FULL TILT"

..πετάτε κάπου ρε mods πίπες αυτού του είδους που spammaroyn το forum κάθε μέρα, λίγο πιο γρήγορα.. έλεος με τον κάθε καθυστερημένο που βρίσκει βήμα να εκδικηθεί την εκάστοτε full tilt για το εκάστοτε παράπονο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο κάτω ποστ ανήκει 100% σε αυτή την κατηγορία (αίθουσες πόκερ και συγκεκριμένα απαντάει στο θέμα με την φουλ τιλτ)--εδώ κολλάει η απάντηση και είναι και μέσα σε κόσμια πλαίσια και στοιχοιοθεθμένη στατιστικά -και καλοπροαίρετη 100% για το καλό των απλών ελλήνων παικτών.

Παρακαλώ πολύ τους moderators να σοβαρευτούν και να μην εξαφανίζουν ποστ που δεν ακούγονται ευχάριστα στους εκάστοτε χρηματοδότες τους.....Τη προσπαθείται να κάνετε? να διώξεται και αυτούς τους αναγνώστες που σας στηρίζουν και σας διαβάζουν όπως κάνατε και με τον crf88 ? τόσο πολύ έχετε πουληθεί στις εταιρείες που πληρώνουν διαφημίσεις που μποικοταρετε οτιδήποτε δεν τους αρέσει?

Τώρα απαντώ ξανά σχετικά με την φουλ τιλτ

Άσχετα με το αργοπορημένο τους σαπορτ και το λογισμικό της πλάκας, συγκρίνεται τα αποτελέσματα των 50 πιο κερδοφόρων ελλήνων παικτών σε όλες της μεγάλες εταιρείες και θε δείτε πως τα λιγότερα κέρδη--ίσως και της περισσότερες ζημιές-τα έχουν στην φουλ τιλτ ...Άρα είναι η πιο ασύμφορη εταιρεία μακράν και μιλάνε τα αποτελέσματα!!! ΤΡΑΓΟΥΔΆΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΘΑ ΈΛΕΓΑ!! Αν δεν μπορεί να κερδίζει σταθερά ο ael1979 , ο gkap13 κλπ που είναι παικταράδες ολκής --που πάτε οι υπόλοιποι?

ΆΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΉ ΣΑΣ ΜΈΝΕΙ! ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ ΝΑ ΠΑΊΖΕΤΑΙ ΕΚΕΊ ΚΑΙ ΘΑ ΕΊΣΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΆ ΚΕΡΔΙΣΜΈΝΟΙ ΣΕ ΒΆΘΟΣ ΧΡΌΝΟΥ ΕΊΤΕ ΜΕΙΏΝΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΠΏΛΕΙΕΣ ΕΊΤΕ ΑΥΞΆΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΈΡΔΗ ΣΕ ΚΆΠΟΙΕΣ ΆΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΊΕΣ.....ΈΤΣΙ θα λυθεί και το πρόβλημα με τα αναπάντητα σας εμαιλ

Άσχετα με το αργοπορημένο τους σαπορτ και το λογισμικό της πλάκας, συγκρίνεται τα αποτελέσματα των 50 πιο κερδοφόρων ελλήνων παικτών σε όλες της μεγάλες εταιρείες και θε δείτε πως τα λιγότερα κέρδη--ίσως και της περισσότερες ζημιές-τα έχουν στην φουλ τιλτ ...Άρα είναι η πιο ασύμφορη εταιρεία μακράν και μιλάνε τα αποτελέσματα!!! ΤΡΑΓΟΥΔΆΝΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΘΑ ΈΛΕΓΑ!! Αν δεν μπορεί να κερδίζει σταθερά ο ael1979 , ο gkap13 κλπ που είναι παικταράδες ολκής --που πάτε οι υπόλοιποι?

ΆΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΉ ΣΑΣ ΜΈΝΕΙ! ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ ΝΑ ΠΑΊΖΕΤΑΙ ΕΚΕΊ ΚΑΙ ΘΑ ΕΊΣΤΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΆ ΚΕΡΔΙΣΜΈΝΟΙ ΣΕ ΒΆΘΟΣ ΧΡΌΝΟΥ ΕΊΤΕ ΜΕΙΏΝΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΠΏΛΕΙΕΣ ΕΊΤΕ ΑΥΞΆΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΈΡΔΗ ΣΕ ΚΆΠΟΙΕΣ ΆΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΊΕΣ.....ΈΤΣΙ θα λυθεί και το πρόβλημα με τα αναπάντητα σας εμαιλ

Read more: Pokerland Φόρουμ - *** Το επίσημο θέμα για θεωρίες συνωμοσίας *** http://pokerland.gr/forums/on-tilt/13023#ixzz1HS0XqrgW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.break.com/index/a-crazy-game-of-poker.χτμλ

ρίξτε μια μάτια σε αυτό το βίντεο!

αυτά συμβενουν και στο ζωντανο ποκερ απλα στο ονλαιν το συναντας περισοτερο λογο τον αριθμο των παιχτων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποοκης σε ειχα συμβουλεψει πριν λιγο καιρο να το ψαξεις λιγακι το ολο θεμα της αρρωστιας σου πριν γινει τιποτα χειροτερο.

Δεν βαζεις μυαλο..

Οποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκρίνεται τα αποτελέσματα των 50 πιο κερδοφόρων ελλήνων παικτών σε όλες της μεγάλες εταιρείες και θε δείτε πως τα λιγότερα κέρδη--ίσως και της περισσότερες ζημιές-τα έχουν στην φουλ τιλτ ...Άρα είναι η πιο ασύμφορη εταιρεία

Δέχομαι να μας εξετάσει γιατρός να σου φύγει και η έγνοια, αλλά οτας σε βρει πιο άρρωστο από μένα θέλω να γράψεις 100 φορές τη φράση (είμαι τρελλός) και να μου ζητήσεις 100 φορές συγνώμη !!

Τώρα πες μου με επιχειρήματα και όχι με παπαριές που διαφωνείς στο ζουμί αυτών που είπα και είναι η πιο κάτω πρόταση:

συγκρίνεται τα αποτελέσματα των 50 πιο κερδοφόρων ελλήνων παικτών σε όλες της μεγάλες εταιρείες και θε δείτε πως τα λιγότερα κέρδη--ίσως και της περισσότερες ζημιές-τα έχουν στην φουλ τιλτ ...Άρα είναι η πιο ασύμφορη εταιρεία

ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΕΊΣ ΜΕ ΑΥΤΌ? ΠΕΣ ΠΑΡΑΔΕΊΓΜΑΤΑ ΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΣΎΜΦΟΡΗ ΕΤΑΙΡΕΊΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει αρχίσει και γίνεται ενοχλητικό. Υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δεν θα ξανασχοληθώ με ανθρώπους σαν εσένα αλλά αυτό είναι πραγματικά ενοχλητικό και απορώ που οι mods δεν έχουν α) πει δυο κουβέντες σε σένα που πραγματικά είσαι στα όρια του spamming και β) δεν έχουν μεταφέρει το θέμα στο thread με τις θεωρίες συνομωσίας. Εγώ ένα ξέρω φίλε με μία πρόχειρη αναζήτηση είδα ότι χάνεις τουλάχιστον 5κ και σε μεγάλο αριθμό χεριών, είσαι «μυρωδιάς» που αναμασάς τα ίδια και τα ίδια, δεν έχεις άποψη για το poker και δεν νομίζω κανένας να σε παίρνει στα σοβαρά. Στο κάτω-κάτω δεν βρίσκω λόγο κάποιος να δεχτεί συμβουλές από έναν loser σαν εσένα!? Κάποιους σαν εσένα βλέπω και παίρνω θάρρος ότι κάποια στιγμή μπορώ να βγάλω πολλά λεφτά από το poker . Χαίρομαι να παίζω εναντίων σου αλλά εκνευρίζομαι με αυτά που γραφεις, φίλε είσαι πραγματικά άρρωστος δίκιο έχει ο foustouki . Ffs δηλαδή….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει αρχίσει και γίνεται ενοχλητικό. Υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δεν θα ξανασχοληθώ με ανθρώπους σαν εσένα αλλά αυτό είναι πραγματικά ενοχλητικό και απορώ που οι mods δεν έχουν α) πει δυο κουβέντες σε σένα που πραγματικά είσαι στα όρια του spamming και β) δεν έχουν μεταφέρει το θέμα στο thread με τις θεωρίες συνομωσίας. Εγώ ένα ξέρω φίλε με μία πρόχειρη αναζήτηση είδα ότι χάνεις τουλάχιστον 5κ και σε μεγάλο αριθμό χεριών, είσαι «μυρωδιάς» που αναμασάς τα ίδια και τα ίδια, δεν έχεις άποψη για το poker και δεν νομίζω κανένας να σε παίρνει στα σοβαρά. Στο κάτω-κάτω δεν βρίσκω λόγο κάποιος να δεχτεί συμβουλές από έναν loser σαν εσένα!? Κάποιους σαν εσένα βλέπω και παίρνω θάρρος ότι κάποια στιγμή μπορώ να βγάλω πολλά λεφτά από το poker . Χαίρομαι να παίζω εναντίων σου αλλά εκνευρίζομαι με αυτά που γραφεις, φίλε είσαι πραγματικά άρρωστος δίκιο έχει ο foustouki . Ffs δηλαδή….

αν όντος έριξες μάτια, ΦΊΛΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΊΑΤΡΟ εκτός αν εισουν μεθυσμένος..

(εγώ θα παραθέσω για άλλη μια φορά στοιχεία και ακλόνητα επιχειρήματα απέναντι και σε αυτές της παπαριές μάλλον μπέρδεψες τα πρόσημα και το +5 με -5) mpookis mpookis plays online poker at Ongame Network

120 days Rating: 99.18% Rank: 684 of 83,572

Year 2010 Rating: 99.34% Rank: 1,288 of 194,818

Year 2009 Not Rated Rank: n/a of 205,026

Year 2008 Not Rated Rank: n/a of 209,631

OPR Rankings Prize Rankings Profit Rankings

All poker ratings and ladder rankings updated 20 hours and 5 minutes ago. Next update in 5 hours.

mpookis (Ongame Network) statistics

Statistics includes scheduled Ongame MTT tournaments with regular cash prizes.

* Please see coverage for what tournaments are tracked and included in your statistics.

Period

Full Tracking Last 120 days Year 2011 Year 2010 Year 2009 Year 2008 Year 2007 2006 (>jul) 2011 March 2011 February 2011 January 2010 December 2010 November 2010 October 2010 September 2010 August 2010 July 2010 June 2010 May 2010 April 2010 March 2010 February 2010 January 2009 December 2009 November 2009 October 2009 September 2009 August 2009 July 2009 June 2009 May 2009 April 2009 March 2009 February 2009 January 2008 December 2008 November 2008 October 2008 September 2008 August 2008 July 2008 June 2008 May 2008 April 2008 March 2008 February 2008 January 2007 December 2007 November 2007 October 2007 September 2007 August 2007 July 2007 June 2007 May 2007 April 2007 March 2007 February 2007 January 2006 December 2006 November 2006 October 2006 September 2006 August

with estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts) without estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts)

View by Game

Game Size All Holdem NL Holdem L/PL Omaha Omaha HiLo Other Games

ITM Finishes

1st 5

1st ties 15

2nd 7

3rd 7

4-10th 18

MTT Avg. Finish%

Early 4% (10%)

EM 11% (20%)

Mid. 38% (40%)

ML 31% (20%)

Late 16% (10%)

Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM

Hold'em NL $22,179 $5,344 32% $28 379 28% 144/600 24%

Hold'em L/PL $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha Hi Lo $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Other $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

$22,179 $5,344 32% $28 379 28% 144/600 24%

και εσύ που δικαιούσαι να μιλάς έχεις παίξει μόλις 12 τουρναμεντ και ποτέ δεν πλησίασες ΙΤΜ

John_Artega (PokerStars) statistics

Statistics includes scheduled PokerStars MTT poker tournaments and PokerStars SNG tournaments. (SNG min. 36 players).

* Please see coverage for what tournaments are tracked and included in your statistics.

Period

Full Tracking Last 120 days Year 2011 Year 2010 Year 2009 Year 2008 Year 2007 ? < 2007 2011 March 2011 February 2011 January 2010 December 2010 November 2010 October 2010 September 2010 August 2010 July 2010 June 2010 May 2010 April 2010 March 2010 February 2010 January 2009 December 2009 November 2009 October 2009 September 2009 August 2009 July 2009 June 2009 May 2009 April 2009 March 2009 February 2009 January 2008 December 2008 November 2008 October 2008 September 2008 August 2008 July 2008 June 2008 May 2008 April 2008 March 2008 February 2008 January 2007 December 2007 November 2007 October 2007 September 2007 August 2007 July 2007 June 2007 May 2007 April 2007 March 2007 February 2007 January 2006 December 2006 November 2006 October 2006 September 2006 August 2006 July 2006 June 2006 May 2006 April 2006 March 2006 February 2006 January

with estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts) without estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts)

View by Game

Game Size All Holdem NL Holdem L/PL Omaha Omaha HiLo Other Games

ITM Finishes

1st 0

1st ties 0

2nd 0

3rd 0

4-10th 0

MTT Avg. Finish%

Early 0% (10%)

EM 0% (20%)

Mid. 0% (40%)

ML 0% (20%)

Late 0% (10%)

Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM

Hold'em NL $0 <$0 -100% $1.93 4799 0% 0/12 0%

Hold'em L/PL $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha Hi Lo $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Other $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

$0 <$0 -100% $1.93 4799 0% 0/12 0%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη ban μωρέ, εδώ οι άνθρωποι αντί να κλείσουν το θέμα ολόκληρο η να το μεταφέρουν αυτούσιο σε κανένα τιλτ thread πήραν μόνο το δικό μου post που έκραζα OP και το μεταφέρανε σε κάτι thread περί rigged or sth .

modding outta control...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

w0undy ευχαριστώ για τα στατς σου. η του συνονόματου σου. σαν αρχάριος ο w0undy έχει την τυπική ευνοια από την πόκερ σταρς ( θα σε καθαρίσουνε αργότερα) και το καθιερωμένο καθάρισμα στην full τιλτ (θα σου δwsουνε αργότερα) .ty που είσαι και συ ζωντανή απόδειξη μερικών από όσων λέω ..πάλι μίλαν τα στοιχeiα. ( όσοι δεν γουστάρουν να παραδεχτούν πως παίζουν σε στημένες εταιρείες για να τα έχουν καλά με τη συνείδηση τους δικαίωμα τους).

έχεις φίλε μου -80% στη τιλτ και +100% στη σταρς. δε γλιτωνωης από των κανόνα που ευνοεί το 90% των αρχαρίων η σταρς ενώ χάνουν μαζικά στη τιλτ μέχρι να τελειώσει η περίοδος του μπόνους ....

w0undy (Full Tilt Poker) statistics

Statistics includes scheduled Full Tilt Poker tournaments and Full Tilt Poker sit-and-goes with at least 30 players.

Full Tilt Poker tournaments with fewer than 30 players will unfortunately no longer be included in your statistics. Read more

Period

Full Tracking Last 120 days Year 2011 Year 2010 Year 2009 Year 2008 Year 2007 2006 (>oct) 2011 March 2011 February 2011 January 2010 December 2010 November 2010 October 2010 September 2010 August 2010 July 2010 June 2010 May 2010 April 2010 March 2010 February 2010 January 2009 December 2009 November 2009 October 2009 September 2009 August 2009 July 2009 June 2009 May 2009 April 2009 March 2009 February 2009 January 2008 December 2008 November 2008 October 2008 September 2008 August 2008 July 2008 June 2008 May 2008 April 2008 March 2008 February 2008 January 2007 December 2007 November 2007 October 2007 September 2007 August 2007 July 2007 June 2007 May 2007 April 2007 March 2007 February 2007 January 2006 December 2006 November

with estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts) without estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts)

View by Game

Game Size All Holdem NL Holdem L/PL Omaha Omaha HiLo Other Games

ITM Finishes

1st 0

1st ties 0

2nd 0

3rd 0

4-10th 0

MTT Avg. Finish%

Early 0% (10%)

EM 0% (20%)

Mid. 0% (40%)

ML 0% (20%)

Late 0% (10%)

Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM

Hold'em NL $41 <$0 -81% $14 1584 25% 2/16 13%

Hold'em L/PL $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha Hi Lo $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Other $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

$41 <$0 -81% $14 1584 25% 2/16 13%

και στη σταρς: σου δώσαν και σένα ένα 10rebuy για να γλυκανθείς.

w0undy (PokerStars) statistics

Statistics includes scheduled PokerStars MTT poker tournaments and PokerStars SNG tournaments. (SNG min. 36 players).

* Please see coverage for what tournaments are tracked and included in your statistics.

Period

Full Tracking Last 120 days Year 2011 Year 2010 Year 2009 Year 2008 Year 2007 ? < 2007 2011 March 2011 February 2011 January 2010 December 2010 November 2010 October 2010 September 2010 August 2010 July 2010 June 2010 May 2010 April 2010 March 2010 February 2010 January 2009 December 2009 November 2009 October 2009 September 2009 August 2009 July 2009 June 2009 May 2009 April 2009 March 2009 February 2009 January 2008 December 2008 November 2008 October 2008 September 2008 August 2008 July 2008 June 2008 May 2008 April 2008 March 2008 February 2008 January 2007 December 2007 November 2007 October 2007 September 2007 August 2007 July 2007 June 2007 May 2007 April 2007 March 2007 February 2007 January 2006 December 2006 November 2006 October 2006 September 2006 August 2006 July 2006 June 2006 May 2006 April 2006 March 2006 February 2006 January

with estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts) without estimated RA expenses (and bounties in FTP Knockouts)

View by Game

Game Size All Holdem NL Holdem L/PL Omaha Omaha HiLo Other Games

ITM Finishes

1st 0

1st ties 0

2nd 0

3rd 0

4-10th 0

MTT Avg. Finish%

Early 0% (10%)

EM 0% (20%)

Mid. 0% (40%)

ML 0% (20%)

Late 0% (10%)

Game * Prizes Profit ROI ABI AFS R/A ITM ITM

Hold'em NL $3,578 $1,889 112% $50 7410 50% 7/34 21%

Hold'em L/PL $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Omaha Hi Lo $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

Other $0 $0 0% $0 0 0% 0/0 0%

$3,578 $1,889 112% $50 7410 50% 7/34 21%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpookis τα εχεις μπερδεψει..Ο woundy ειναι cash παιχτης και φετος παει για supernova elite και εχει παιξει ηδη 500.000 χερια μονο φετος..Οποτε αυτα που λες δεν ισχυουν και ειναι μ#%^ιες..

Εισαι αρρωστος στο ξαναλεω..Κοψτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

isxuoun mia hara afta pou lew..Δε πα νάναι συπερνοβα ελίτ !! το μηχανάκι είναι προγραμματισμένο να δίνει ευνοια στα πρώτα τουρ στην πόκερ σταρς για να γλυκαθούν οι παίκτες ενώ στην φυλλ τιλτ σε καθαρίζει στυγνά!! αυτό έγινε και με τα πρώτα τουρ και με αυτoν..

Επίσης δεν έπρεπε να τον προσβάλεις λέγοντας πως είναι τόσο ανόητος!!! Γιατί μόνο οι ανόητοι επιλέγουν να παίζουν άρρωστο cash στην πόκερ σταρς που δεν δίνει rakeback αγνοώντας άλλες εταιρείες με πιο ευκολους αντιπάλους που δίνουν 25%-50% επιστροφές.

και μη μου πεις για τα προνόμια των σούπερ νόβα γιατί μέχρι να γίνεις συπερνοβα έχεις πετάξει στα σκουπίδια δεκάδες χιλιάδες ευρώ σε rakeback παλεβοντας με αμερικανούς αντιπάλους που είναι καλύτεροι παίκτες από ότι οι ευρωπαίοι και οι asiates!!!! (και είναι πολύ ανόητος ο v0unty και ας νομίζει πως είναι έξυπνος και προκαλεί τους άλλους λέγοντας τους καθυστερημένους --και (οι καθυστερημένοι των προκαλούν σε μονομαχία 10 iq τεστ αλλά αν χάσει και τα 10 που θα τα χάσει--τότε να γράψει 100 ποστ πως είναι 4κις καθυστερημένος ζητώντας τους συγνώμη..)

Όσο για σένα φιλικά και πάντοτε στατστικά αποδεδειγμένα σου λέω πως οι τελευταίοι 2 άνθρωποι που ξέρω πως έβλεπαν τριγύρω τους αρρώστους και τρελλούς τώρα νοσηλεβονται σε ίδρυμα...Κοίταξε το λίγο γιατί όλο αρρώστους βλέπεις και είναι κρίμα...είσαι νέο παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχει ιδεα για αυτα που λες.

Στην pokerstars αν γινεις supernova elite εχει πανω απο 60% rakeback βαριεμαι τωρα να ψαξω το ακριβως % κλπ.

Οπως επισης οτι ακομα και silverstar να εισαι παλι εχεις % rakeback απλα οχι σε instant cash οπως στην fulltilt για παραδειγμα.

Οσο για την τελευταια παραγραφο σου αν ισχυουν αυτα που λες τοτε ολα τα μελη του pokerland που διαβαζουν τα post σου ειναι αρρωστοι.Γιατι αλλοι σε κοροιδευουν αλλοι γελανε με τα post σου και αλλοι στεναχωριουνται με την αρρωστια σου και προσπαθουν να σε συνεφερουν πριν γινεις χειροτερα.

Αλλα οχι ολα τα μελη του pokerland ειναι αρρωστα με τον τζογο και χαζα ατομα ενω εσυ εισαι ο μονος εξυπνος που ξερει τι γινεται με τις εταιριες κλπ και παρολα αυτα παιζει σε αυτες.

Τεσπα αδικα ασχολουμε να σ εξηγω πραγματα.

Αν θες κανε ενα poll με 2 επιλογες, α) ειμαι αρρωστος και εχω προβλημα β)εχω βρει την αληθεια και οτι λεω ισχυει.

Αν υπαρχει εστω μια ψηφος για το β εκτος απο την δικη σου βεβαια τοτε θα γραψω εγω τα 100 post που ειπες να γραψει ο woundy.

ΕΛΕΟΣ πραγματικα σε λυπαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...