Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ποιος είναι ο πιο αποδοτικός τρόπος εκμάθησης;


Recommended Posts

 Συντάκτης: HPanigma

 Δημοσιεύθηκε: 7 Απριλίου 2011

Ξεκινώντας να διαβάζεις ένα blog νομίζω είναι πολύ σημαντικό να ξέρεις δύο πράγματα γι’ αυτόν που γράφει μια άποψη. Έτσι λοιπόν και εγώ πριν μπω στο πρώτο θέμα που επέλεξα να αναλύσω θα παρουσιάσω δύο πράγματα για τον εαυτό μου.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΠΑΝΙΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FΟRUΜ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΑΚΤΙΚΑ ΩΣΤΟΣΟ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΟΥ..ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ "ΜΕΛΕΤΑΕΙ" ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠ ΤΟ ΠΟΚΕΡ..nice job brο..keep it up...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου φανηκε λιγο αδιάφορο,

δηλαδή διάβαζα διάβαζα και δεν εμαθα κατι καινούργιο.

δηλαδή το μονο που εγραψες και δεν ηξερα ειναι οτι πηρες Ipad και διαβαζεις στη σταση του μετρο.

no offence

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε αρθρο εχει target group , προφανως αυτο το αρθρο ειναι για πιο νεους παίχτες ή για αυτους που μελετανε αλλα νταλλων. Δεν υπάρχει λόγος για τετοιους χαρακτηρισμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha diafoniso me to poli kalo mou filo montana pou genika de to sinithizo...to arthro auto einai apo ta kalitera pou exo dei sto land...profanos den einai gia mena i gia allous empeirous paiktes alla opos eipe o kasspav gia arxarious paiktes i gia allous pou akoune sinexeia gia auto to perifimo diavasma sto poker alla de kseroun se ti anaferomaste ( kai mallon theoroune oti exoume diavasei polla vivlia) auto to arthro tou panigma eksigise para poli kala to ti prepei na kanei enas neos paiktis poker ..opoios exei oreksi gia more pano sto idio thema vazo ena link me ena post tou 18xronou neou online fainemenou tou poker http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne ... gy-990495/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εμένα πάλι με κάλυψε πλήρως σαν αρχάριο,λιγο πολυ ήξερα κάποιους τρόπους βελτίωσης, αλλά τα έβαλε ο άνθρωπος όλα σε μια σειρά και έβγαλε και το πορισμά του!!!Πολυ καλός!Μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...