Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

SCOOP RELOAD


LOUKAS34

Recommended Posts

Έλα αγόρι μου τράβα στην ευχή της Παναγίας κι άσε μας να κάνουμε ότι νομίζουμε. Όταν εγώ βγήκα 2ος από 3000 παίχτες σε τουρνουά με buy in $3.30 και πήρα $1250 δεν έπαιζα κίνο, πόκερ έπαιζα. Κι ούτε collusion έκανα, ούτε έκλεψα κανέναν. Το ίδιο ισχύει και για όλους όσους παίρνουν καλές θέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν είπα ότι είναι κανένα τεράστιο ποσό, αλλά έβαλα $3.30. Ποιό είναι το μεγαλύτερο δικό σου cash;

Δηλαδή για τους άλλους Έλληνες παίχτες που κάνουν 5ψήφια cashes κάθε λίγο και λιγάκι τι έχεις να πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελισουργε θα σε στακαρο.θα σου στειλo 20$

το ότι βγήκες μια φορά τρίτος από τους 5000 δεν λέει και πολλά.

καπιος επρεπε να βγει και τρίτος.

το θέμα είναι αν θα μπορέσεις να ξανακάνεις τετιο πράγμα και άλλες φορές. τόσες ώστε να μπορείς να λες και πως δεν είσαι χαμένος αλλά και να έχεις βγάλει και καπιο πόσο.

δε λέω πως θα με χάλαγε να μου έδινε κάποιος τώρα τα 800κατι ευρώ αλλά μην την βλέπεις και pro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφελής είναι αυτός που νομίζει οτι μπορεί να κλέψει και να εξαπατήσει κολοσσούς εταιρίες στο χώρο του πόκερ. Επίσης όποιος νομίζει πως το πόκερ είναι παιχνίδι που βασίζεται στην τύχη ας μου εξηγήσει πως γίνεται οι ίδιοι επαγγελματίες να φιγουράρουν στα τελευταία στάδια του main event τόσο συχνά ενω το τουρ έχει 7000 συμμετέχοντες. Μάλλον δεν έμαθαν για το κίνο στο vegas και μάλλον δεν έχουν ιδέα από πιθανότητες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μισό λεπτο γιατί θα τρελαθούμε εδώ μέσα.η ποκερσταρς δεν σου λέει τη πρέπει να κανείς για να πάρεις το bonus ? ότι πρέπει να μαζέψεις τόσα fpps πχ? από τη στιγμή που είστε σκεφτομένα άτομα με υποτυπώδη κριτική ικανότητα αποφασίζεις αν σε συμφέρει η όχι να βάλεις λεφτά .αλλά όσον αφορά το bonus δεν σε εξαπατά εκτός και αν δεν έχεις διαβάσει από πριν τα terms .τώρα το αν πιστεύεις ότι το online πόκερ είναι rigged δικό σου θέμα .μπορείς να πας να παίζεις στο κασινο 15 χέρια την ώρα με το rake που έχει εκεί. δεν είναι rigged αλλά είναι ληστρικό .και όσον αφορά το παιδί που θέλει να παίξει το SCOOP ελπίζω να μην αναφέρεσαι στον j0hnny _dr@ma .

αυτά από μένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ TOURNAMETNS , PARTYPOKER ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΣ GAME ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ POKER OFFICE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ POKERTRACKER ΣΤΟ 0.5-1$ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙ ΤΟ ΤΕΧΑΣ ΣΤΑ ΚΑΣΙΝΟ ,ΕΧΩ 20% ROI ΜΕ ΑΡΧΙΚΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ 1500€ ΜΕ ΕΜΠΛΟΚΗ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ 2006.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΛΠ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ,ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ... ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ . ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ , ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΚΟ.....ΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ 1000ΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ .ΣΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΥΡΝΑΜΕΝΤΣ ΕΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΑΓΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ 5-10 ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ .ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΛΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ Α.....ΔΙΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ...ΤΑ 1000 ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΗΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΒΑ ....BYE BYE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maikol

1) Δεν είπα πουθενά ότι την είδα pro. Ίσα ίσα είπα ότι δεν είναι και κανένα σπουδαίο cash

2) Δεν βγήκα 3ος, 2ος βγήκα

3) Τα τουρνουά που έχω παίξει είναι πολύ λίγα, οπότε δεν είναι ότι στα 10.000 που έπαιξα μου έκατσε και ένα

@hdrs

1) Αρ%@δια έχω, bankroll δεν έχω

2) Δεν ξέρεις να γράφεις ούτε το όνομά σου

@όλους τους άλλους που δεν γουστάρουν το online poker

Κάντε ότι θεωρείτε καλύτερο. Είναι δικαίωμα του καθενός να νομίζει ότι θέλει και να λέει ότι θέλει. Αλλά τι ακριβώς ήρθατε να κάνετε στο pokerland; Να μας αποτρέψετε από το να χάσουμε τα λεφτά μας στο στημένο online poker; Κάντε μας τη χάρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑΣ ΠΟΝΗΡΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ POST ΖΗΤΑΕΙ KAI ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ SCOOP … ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ …’’ΑΝΤΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ!! ‘’ LOL

μήπως αναφέρεσαι σε μένα?

Αν ναι δεν ζήτησα χορηγούς, επενδυτές ζήτησα δεν ξέρω αν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά!!!! όπως και ψάχνω άτομα να επενδύσω!

Αν θέλεις επειδή ξεπουλήσαμε μπορώ να βάλω άλλο ένα 9% μόνο για σένα..... :lol::lol::lol:

μην κάνετε την ζωή σας δύσκολη, ο καθένας έχει την άποψη του για το παιχνίδι. το θέμα είναι οτι πρέπει να σεβόμαστε και την άποψη των άλλων και όχι να τους υποτιμάμε γιατί εμείς παίζουμε 1000$ την βραδιά.... εγώ προτιμώ online poker έχω τους λόγους μου (δεν έχει λόγο να τους αναφέρω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ 1000 ΠΟΥ
ΤΑ 1000 ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΗΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΒΑ

και με 1000 ευρω καβα κάθεσαι και παίζεις 5-10. Μάλλον χρειάζεσαι καμία εκατοστή χιλιάρικα από πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...