Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ POKER.GR...


Recommended Posts

Απλή και καλοπροαίρετη ερώτηση από νέο παίκτη...γιατί κανεις να επιλέξει να παίξει poker .gr και να μην προτιμήσει άλλη πλατφόρμα;

Ποιά είναι τα πλεονεκτήματα που έχετε βρει στην πλατφόρμα....ποιά ιδιαίτερα ελκυστικά χαρακτηριστικά την κάνουν να ξεχωρίσει από άλλες!

Γιατί ο Έλληνας και ο Ευρωπαίος παίκτης να επενδύσει εκει.

Ωραία ερώτηση να μας απαντήσει και ο υπεύθυνος της στα φόρουμ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι το επιπεδο παικτων ειναι παρα πολυ χαμηλο.Καμια σχεση με φυλλ τιλτ και σταρς.Κατα τα αλλα δε λεει πολλα για πολλους λογους παρολα αυτα το επιπεδο των παικτων την κανει πολυ ελκιστικη.Επισης εχει το καλυτερο support που θα βρεις

Εγω που παιζω σιτνγο εκει αναρωτιεμαι γτ να παιξεις αλλου...ισως καποια έξτρα βονυς που δινουν τα μεγαλα σιτε να ισοσκελιζουν το μικροτερο ροι που έχουν οι παίκτες εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λέμε κάτι πρέπει να δίνουμε και στοιχεία και όχι να κάνουμε δηλώσεις εντυπωσιασμού.Θα χαιρόμουν ιδιαίτερα να μας έλεγε λίγα λόγια και υπεύθυνος του poker .gr για τα +++ του.

Να ξέρει βρε αδερφέ κάθε νέος παίκτης (οι οποίοι είναι συνεχώς αυξάνονται) τι θα συναντήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εισουν τους τελευταίους 3 μήνες δίπλα μου φίλε όταν έπαιζα θα έβλεπες πόσο με χαλάει, και πόσο έχω σιχαθεί τα πάντα.

Ας σταματήσει πλέον αυτή η καραμέλα του τύπου είσαι κερδισμένος και δε μπορείς να μιλάς.

Να είμαι κερδισμένος, αλλά με αυτά που βλέπω θα έπρεπε να έχω αλλά τόσα κερδοι.

Έχω κουραστή να βάζω τα λεφτά μου μπροστά και να χάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει και σε προηγούμενο blog μου, "Η ζωή ειναι ωραία και το grinding απαίσιο"!

Κάνε ένα διάλειμμα και χαλάρωσε... Και φυσικά δεν είπα να μην μιλάς επειδής έχεις κερδίσει, πλάκα έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει και σε προηγούμενο blog μου, "Η ζωή ειναι ωραία και το grinding απαίσιο"!

Κάνε ένα διάλειμμα και χαλάρωσε... Και φυσικά δεν είπα να μην μιλάς επειδής έχεις κερδίσει, πλάκα έκανα.

;)

Έτσι είναι φίλε μου

This is poker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...