Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

poker star kai bad beats


vivendime

Recommended Posts

ρε παιδιά επειδή είμαι τρέλα απογοητευμένος θέλω τα φώτα σας παιζω 2 χρονια στην ποκερ σταρ και μολις φτανω κατω απο τους 100 δεν σταυρωνω παρτιδα και οταν λεω κατι τετοιο εννοω πως χανω με ΑΑ και ΚΚ απο οτιδηποτε εχει ο αλλος......μπορω να καταλαβω να τυχει για ενα μηνα αντε για 2 αλλα για 2 χρονια δεν μπορω να το καταλαβω να συμβαινει αυτο.......τα στατιστικα μου σε ΑΑ και ΚΚ την που καποιος θα παιξει ειναι 70% και 50 % αντίστοιχα .μπορει καποιος να μου εξηγησει τι συμβαινει??

ευχαριστω εκ τωμ προτερων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ οτι βλεπω δεν απαντησε κανεις.......επειδη ηταν η τελευταια μερα μου στην ποκερ σταρ θα ηθελα αντι να βοηθηθω να βοηθησω.......φυγετε οσο ειναι καιρος απο την εταιρια αυτη ειναι η μεγαλυτερη απατη που υπαρχει....ακομα και να εχετε κερδισει εχει τον τροπο της να σας τα παρει πισω....δειτε ποσα βάδ βεατς εχουν αυτοι που τα χωνουν τρελα και δειτε ποσα βάδ βεατς εχετε εσεις...........και κατα μια εννοια ειναι λογικο.αν εχεις ενα μαγαζι με 10 πελατες οπου οι 2 στα χωνουν τρελα αυτους θα τους κοιταξεις περισσοτερο.

δεν υπαρχει αξιοκρατια και νομιζω ακομα και ο ποιο αισιοδοξος ανθρωπος στον πλανητη παιζοντας για αρκετο καιρο εκει να μην το εχει καταλαβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κι εγω ειμαι στην περιπου ιδια περιπτωση. Εγω παιζω περιπου 3 χρονια. Εχω παρατηρησει οτι οποτε μπαινω σε τουρνουά ενω τα παω αρκετα καλα και ειμαι στις πρωτες θέσεις κατι παντα γινεται και χανω ολες μου τις μαρκες. Καλα δε το συζηταω για heads υπ! Τις προαλες μπαινω all in με Α-Κ ο αλλος είχε 2-4 και τα κοινα φυλα βγαινουν 2-Α-4-4-4!!! Τι περιπτωση υπαρχει να γινει αυτο?! Αυτο ειναι και κατα την αποψη μου το πιο τρελο bad beat που εχω φάει. Υπαρχουν κι αλλα ομως δε μπορω να τα γραψω ολα εδω. Τελος παντων βλεπω οτι αυτο γινεται στα τουρνουα. Στα cash games δε μου έχει συμβει ακομα τιποτα τετοιο. Παντως κι εγω ειναι τα τελευταια μου λεφτα που παιζω και μετα αλλαζω εταιρια. Δε ξερω τι γινεται αλλα ετσι λιγο που το εχω φιλοσοφισει νομιζω οτι το κανουν για να υπαρχει περισσοτερο gameplay γιατί αν παρατηρισετε συνηθως σε καθε παρτιδα κερδιζει καποιος που εχει πολυ καλο φυλο οπως set ,straight , flush κλπ. πολυ σπανια με high card . Τωρα μπορει απλα να ειμαι γκαντεμης και να ειναι τυχαια ολα αυτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σάβα τιποτα δεν ειναι τυχαιο ειδικα στην συγκεκριμενη ετερεια!!!προσφατα κοιτουσα εναν παιχτη ο οποιος ηταν χαμενος 91.000 ευρω με μολις 230 παιχνιδια συνολικα.που σημαινει δηλαδη οτι παιζει σε μεγαλα μπάι ιν. επειδή καταλαβαν οτι τετοιο κελεπουρι δεν πρεπει να το χασουν φροντισαν να του δωσουν το το μεγαλο τουρνουνα της κυριακης 10000 μπαι ιν και να παρει 500000 χιλιαρικα. τον ειχα μαρκαρει πριν ακομα μπει τελικο τραπεζι και κοιτουσα πως παιζει γιατι κατι μεσα μου ελεγε πως αυτος θα το σηκωσει.

ε λοιπον οχι δεν ηταν για τελικο τραπεζι αλλα ουτε και για τα χρηματικα ποσα.επιασε τα παντα νικουσε καθε αλλ ιν με οτιδηποτε.αυτη λοιπον ειναι η καταντια τους.αυτος με 200 παιχνιδια πηρε τουρνουα εγω εσυ και πολλοι αλλοι με 2000 και πανω παιχνιδια κανενα.

και ολα αθτα χωρις να ειμαι ασχετος χωρις να παιζω για πλακα με μελετη καθημερινη.

φυγετε να γλυτωσετε τα λεφτουδακια σας ειναι απατη και βγαζει ματια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αλλη ελληνικη ιστοσελιδα για το ποκερ μολις εγραψα για την ποκερ σταρ με βαλαν σε διαθεσιμοτητα.....λολ...και μετα λενε πως δεν ειναι λαμογια.

ευγε ποκερλανντ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

οκ πολυ απλα τζοκερσταρς τελος για μενα αυτα που τρωω πραγματικα δεν υπάρχουν και δεν αξιζει και να αναλωνομαι και να τα γραφω. αξιζει να παιζεις μονο αν εισαι donk ολοι οι αλλοι παικτες ειναι καταδικασμενοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...