Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

αναληψη απο full tilt


sofianos8891

Recommended Posts

καλημερα,γνωριζει κανεις αν οι αναληψεις απο φουλ τιλτ με εμβασμα εκτελουνται κανονικα??εχω ζητησει μια εδω και 2 βδομαδες τουλαχιστον και ακομα τπτ..εστειλα κ μειλ στο support και μου ειπαν οτι αντιμετωπιζουν προβληματα,αλλα τα λεφτα φυσικα δν ειναι πουθενα αυτη τη στιγμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαινετε πως ολοι μονο να τα περνουν αμεσα θελουν φιλε μου...και οταν ειναι να δωσουν.............σε εχουν στο περιμενε κλπ!

Και εγω εχω ζητησει απο την μπετσον αναληψη και ακομα περιμενω σαν ..λακας! :lol:

και γενικα στην ονγκεημ δεν παει πισω κανενας τους ,περιμενε δυο μερες για αυτο και δυο μερες για το αλλο σε καθηστερουν επιτηδες μηπως και βαρεθεις και πατησεις ακυρωση και και και....... τρεχα γυρευε!

Γενικα ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΑΦΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΕΦΙ ,παρα τις διαφημισεις τους για το αντιθετο!!!!!

Βρε ουουουουστ........ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

,,,2 βδομάδες????? τι είναι αυτά ... με τα πόδια έρχονται ? και περιμένουν απο το κόσμο να παιξει και ΤΟ ΜΣΟΠ .... ΜΌΝΟΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΛΟΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,γνωριζει κανεις αν οι αναληψεις απο φουλ τιλτ με εμβασμα εκτελουνται κανονικα??εχω ζητησει μια εδω και 2 βδομαδες τουλαχιστον και ακομα τπτ..εστειλα κ μειλ στο support και μου ειπαν οτι αντιμετωπιζουν προβληματα,αλλα τα λεφτα φυσικα δν ειναι πουθενα αυτη τη στιγμη..

Μπήκαν σήμερα μετά από 40 μέρες..Υπομονή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...