Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

3 fores stin seira


Recommended Posts

παιδιά καλησπέρα

σήμερα σήκωσα 3 SnG 12αρια στην PS ,

θέλω να ρωτήσω το BUY IN είναι 1.50 νομίζω , τελικά αξίζει να παίζω ώρα/ κέρδος?

επίσης τη στρατηγική έχουν αυτά τα μικρά 12αρια? τυχαίο που το σήκωσα 3 φορές σήμερα και μόνο? πλέον παίζω πιο συγκροτημένα, περιμένω σποτ καλοο και επίσης παίζω SMALL ΒΆΛΛ, αυτό που δεν μπορώ να κάνω ακόμη είναι να βαλο τον αντίπαλο στο τη ξερή κουβαλάει στα μικρά STAKES είναι ψηλό ότι νάναι.

έχουμε βίντεο να δο σε αυτά τα ΣΤΑΚΈΣ?

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα παίζω sng στη σταρς,ωστόσο ασχολουμε με τα 180 man ,αυτό όμως που ξέρω είναι ότι για να αυξήσεις το winrate /hour πρέπει να προσθέσεις volume αρκετά μεγάλο...επίσης παίζοντας 12 man μειώνεις το variance δεδομένου ότι είσαι καλός παίχτης κ έχεις ένα ικανοποιητικό roi % στα συγγεκριμένα games ώστε το profit /hour να είναι όσο το δυνατόν μεγαλητερο... εφόσον ασχοληθείς σε αυτά τα stakes τα tbls γεμίζουν άμεσα οπότε μπορείς άνετα πιστεύω να παίξεις 6+ την ώρα imo !!!! ΓΛ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να φτάσεις να παίζεις 4+ tbls ταυτόχρονα θέλει εξάσκηση ....ένα βήμα τη φορά...νιώσε άνετα με 2 και ανεβαίνεις σιγά σιγά...βοηθάει πόλη το tbl ninja ...για κοίταξε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά καλησπέρα

σήμερα σήκωσα 3 SnG 12αρια στην PS ,

θέλω να ρωτήσω το BUY IN είναι 1.50 νομίζω , τελικά αξίζει να παίζω ώρα/ κέρδος?

επίσης τη στρατηγική έχουν αυτά τα μικρά 12αρια? τυχαίο που το σήκωσα 3 φορές σήμερα και μόνο? πλέον παίζω πιο συγκροτημένα, περιμένω σποτ καλοο και επίσης παίζω SMALL ΒΆΛΛ, αυτό που δεν μπορώ να κάνω ακόμη είναι να βαλο τον αντίπαλο στο τη ξερή κουβαλάει στα μικρά STAKES είναι ψηλό ότι νάναι.

έχουμε βίντεο να δο σε αυτά τα ΣΤΑΚΈΣ?

ευχαριστώ

το μόνο που δεν μας ειπες είναι αν τα sng 's που παίζεις είναι turbo ή όχι. γιατί turbo μπορείς άνετα να παίζεις 9 ή ακόμα και 12. από ένα σημείο είναι push or fold καταστάσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά καλησπέρα

σήμερα σήκωσα 3 SnG 12αρια στην PS ,

θέλω να ρωτήσω το BUY IN είναι 1.50 νομίζω , τελικά αξίζει να παίζω ώρα/ κέρδος?

επίσης τη στρατηγική έχουν αυτά τα μικρά 12αρια? τυχαίο που το σήκωσα 3 φορές σήμερα και μόνο? πλέον παίζω πιο συγκροτημένα, περιμένω σποτ καλοο και επίσης παίζω SMALL ΒΆΛΛ, αυτό που δεν μπορώ να κάνω ακόμη είναι να βαλο τον αντίπαλο στο τη ξερή κουβαλάει στα μικρά STAKES είναι ψηλό ότι νάναι.

έχουμε βίντεο να δο σε αυτά τα ΣΤΑΚΈΣ?

ευχαριστώ

το μόνο που δεν μας ειπες είναι αν τα sng 's που παίζεις είναι turbo ή όχι. γιατί turbo μπορείς άνετα να παίζεις 9 ή ακόμα και 12. από ένα σημείο είναι push or fold καταστάσεις

καλιψερα μαν

παίζω συνήθως reguLAR αλλά και ΤΥΡΒΟ

άσε με - έχει πάει AIMA σήμερα, σήκωσα 3 έχασα 13 ελεοσσσσς

σε FASEIS AA - JJ - QQQ να χάνω

TOP SET να χάνω από στραιγητ κτλ ktl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλά δεν πτοουμε ιδιετερα

παίζω 12αρια η και 9αρια και 6αρια

αυτό που κατάλαβα είναι τα 12 και 18 είναι τα πιο εύκολα να μπεις μέσα στα χρήματα

βέβαια έχει τύχει να φολδαρο και τοπ SET τη να κανωωωω και ASSOUS φολδαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλά δεν πτοουμε ιδιετερα

παίζω 12αρια η και 9αρια και 6αρια

αυτό που κατάλαβα είναι τα 12 και 18 είναι τα πιο εύκολα να μπεις μέσα στα χρήματα

βέβαια έχει τύχει να φολδαρο και τοπ SET τη να κανωωωω και ASSOUS φολδαρα

:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αίμα με πάει λέμε!!!

δες αυτό να νιώσεις καλύτερα!!!!

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3379943

AMAN ρε αδερφεεεεεεεεεεε

νταξη έβγαλα και εγώ σήμερα QUAD ACES

καλά ήταν τριπλή ΥΠ

το λάθος ήταν του παίχτη με 9-9 γιατί πήγα να κάνει SLOW παιχνίδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά γ***α?

Dear fishybate,

You finished the tournament in 1st place. A USD 22.55 award has been credited to your Real Money account.

You earned 61 Sit & Go Leader Board Points for the Mars Division in this tournament. For more information about our Sit & Go Leader Boards, see our website at http://www.pokerstars.eu/poker/promotions/battle/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αίμα με πάει λέμε!!!

δες αυτό να νιώσεις καλύτερα!!!!

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3379943

AMAN ρε αδερφεεεεεεεεεεε

νταξη έβγαλα και εγώ σήμερα QUAD ACES

καλά ήταν τριπλή ΥΠ

το λάθος ήταν του παίχτη με 9-9 γιατί πήγα να κάνει SLOW παιχνίδι...

εγώ είμαι με τα 99!

slow ? δηλαδή ξέρό all in ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά γ***α?

Dear fishybate,

You finished the tournament in 1st place. A USD 22.55 award has been credited to your Real Money account.

You earned 61 Sit & Go Leader Board Points for the Mars Division in this tournament. For more information about our Sit & Go Leader Boards, see our website at http://www.pokerstars.eu/poker/promotions/battle/

χαλάρωσε που γ***ς κιόλας. πρέπει να βγάλεις πάνω από 420 ποντουσς σε μια εικοσάδα για να πάρεις χρήματα από το battle of the planets . οποία θέση και να πάρεις ITM σε sngs < 27 ατόμων παίρνεις βαθμούς . δεν είναι και τπτ . όσο για το goldstar που λες ούτε και αυτό είναι τπτ. μέχρι και η κουτσή μαρία μπορεί να γίνει goldstar . βλέπω καθημερινά goldstars που είναι αρκετά χιλιάρικα χαμένοι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά γ***α?

Dear fishybate,

You finished the tournament in 1st place. A USD 22.55 award has been credited to your Real Money account.

You earned 61 Sit & Go Leader Board Points for the Mars Division in this tournament. For more information about our Sit & Go Leader Boards, see our website at http://www.pokerstars.eu/poker/promotions/battle/

χαλάρωσε που γ***ς κιόλας. πρέπει να βγάλεις πάνω από 420 ποντουσς σε μια εικοσάδα για να πάρεις χρήματα από το battle of the planets . οποία θέση και να πάρεις ITM σε sngs < 27 ατόμων παίρνεις βαθμούς . δεν είναι και τπτ . όσο για το goldstar που λες ούτε και αυτό είναι τπτ. μέχρι και η κουτσή μαρία μπορεί να γίνει goldstar . βλέπω καθημερινά goldstars που είναι αρκετά χιλιάρικα χαμένοι .

α οκαυ δεν το γνώριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λουκά τι έγινε ξαναρχιζες να παίζεις? και στην pokerstars?

ένα πράγμα εχω να σου θυμίσω: "Pokerstars levels and the DOOMSWITCH..." ;)

αλλά να μου πεις τώρα έφυγαν οι αμερικανοί οπότε μπορεί να μην ισχύουν πια αυτά.. ή όχι??? :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...