Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πως βλέπετε το μέλλον του Full Tilt Poker;


moderator

Πως βλέπετε το μέλλον του Full Tilt Poker μετά τις τελευταίες εξελίξεις;  

39 members have voted

  1. 1. Πως βλέπετε το μέλλον του Full Tilt Poker μετά τις τελευταίες εξελίξεις;

    • Θα ξεπεράσει την κρίση και θα επανέλθει δριμύτερο.
    • Δεν θα φτάσει στα προ της κρίσης επίπεδα ποτέ.
    • Το πρόβλημα ρευστότητας είναι τεράστιο. Δεν θα αντέξει.


Recommended Posts

Με αυτό το ποστ εγκαινιάζω τη νέα ενότητα με τα Δημοψηφίσματα. Εδώ θα δημοσιεύουμε δημοσκοπήσεις, στις οποίες όλα τα μέλη θα μπορούν να ψηφίζουν και αν θέλουν να γράφουν κι ένα σχόλιο. Η διάρκεια των δημοσκοπήσεων θα είναι 7 μέρες, στη συνέχεια η ψηφοφορία θα κλειδώνεται και θα παραμένει σαν αρχείο.

Δημοσκόπηση σχετικά με το μέλλον του Full Tilt

Όσοι παρακολουθείτε την ειδησεογραφία μας, θα γνωρίζετε τα τεράστια προβλήματα που αντιμετωπίζει τελευταία το Full Tilt με αποκορύφωμα την αδυναμία του να πληρώσει τους Αμερικανούς παίκτες.

Άραγε θα καταφέρει να ξεπεράσει τα εμπόδια ή όχι, και πόσο θα του στοιχίσουν αυτές οι περιπέτειες; Ψηφίστε κι αν θέλετε γράψτε κι ένα σχόλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οτι δεν προκειται να φτασει τα επιπεδα προ της κρισης, ειναι το μονο σιγουρο. Ή , για να μην ειμαι απολυτος, το θεωρω εξαιρετικα απιθανο - εκτος και αν οι ΗΠΑ μπουν και παλι στο χαρτη του ονλαιν ποκερ.

Το κακο με το Full Tilt ειναι οτι δεν χαιρει πλεον ουδεμιας εμπιστοσυνης, ακομα και σε μη - Αμερικανικες χωρες. Και , με εταιρειες που το συναγωνιζονται πλεον πολυ ανετα στον τομεα αυτο, οχι μονο θα χανει συνεχως εδαφος αλλα, ακομα και αν τελικα τα χρηματα επιστραφουν στους παικτες, θα εχει χαθει πολυτιμος χρονος και πολυτιμο εδαφος . Νομιζω οτι η μονη του ελπιδα στηριζεται στους οσους επαγγελματιες παραμεινουν σε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακόμα και να επιστρέψουν οι αμερικανοί για κάποιο όγκο φίλε θέμη ,μετά από τόσο μεγάλη καθυστέρηση που είχαν στις πληρωμές τους πιστευω ότι θα προτιμήσουν την stars . ακόμα κ εγώ που είμαι fun της fulltilt εδώ και χρόνια και είναι το λογισμικό το οποίο μου δώσε τα πατήματα να παίξω poker δε νιώθω άνετος να διατηρώ λεφτά εκεί μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως αν θελησει η Tilt να φέρει πάλι τον κόσμο στα χωράφια της - και ΑΝ ποτέ φυσικά επιστρεψουν οι Αμερικανοί - θα πρέπει να χτισει σχέσεις εμπιστοσυνης απο την αρχη. Αυτο, μαζι με τη συμβολη των poker pros και φυσικα, τουρνουά με μεγάλα εγγυημένα έπαθλα κλπ κλπ . ...

Παντως κριμα, γιατι καποιες ιδεες τους οπως το Rush Poker και τα multi entry τουρνουα ήταν πραγματικα πρωτοποριακά. Άσχετως, φυσικά, του αν δεν αρέσανε σε κάποιους ή αν δεν ήταν υλοποιήσιμα στο live poker ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις
×
×
  • Προσθήκη...