Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

πως παιρνω το bonus 25 $ SilverStar VIP status


puntix

Recommended Posts

βρε παιδια μολις εγινα SilverStar και απο οτι μου ελεγε αν τα καταφερνα μεχρι τελους του μηνα θα μου πίστωναν 25 $ + το stellar rewards (στα 750) ενταξει το 10αρικο το πήρα αλλα τα 25 $ δεν μπορώ να καταλαβω τζάμπα το λιώσιμο γαμώτο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παει στο στόρη και μου λεει για να παρω το 25$ bonus του bronze σταρ χρειαζομαι 2500 fpp 2500 φάπες θα τους δώσω :mrgreen: που να βρω ρε 2500 fpp πάμε καλα.. άρχισε τις μαλακίες και η πόκερσταρς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω παει στο στόρη και μου λεει για να παρω το 25$ bonus του bronze σταρ χρειαζομαι 2500 fpp 2500 φάπες θα τους δώσω :mrgreen: που να βρω ρε 2500 fpp πάμε καλα.. άρχισε τις μαλακίες και η πόκερσταρς ?

αυτά είναι extra . αφού έγινες silverstar την πρώτη Ιούλη θα πιστωθούν τα λεφτά στο λογαριασμό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν δωσεις 2500 ποντους δεν νομιζω να μπορεισ να παρεισ τα 25 δολλαρια

όχι κανείς λάθος σε αυτό . το να γίνεις silverstar και να πάρεις 25$ είναι προσφορά της pokerstars μόνο για τον Iούνιο . αυτά που λες είναι extra

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο αναρωτήθηκα και εγώ και έστειλα εμαιλ και μου απαντήσανε το εξής:

Τα VIP Stellar Rewards δεν πιστώνονται αυτόματα στο λογαριασμό των παικτών, αλλά όλα πρέπει να αγοραστούν ξεχωριστά το κάθε ένα από το Κατάστημα VIP στο κόστος του 1 FPP έκαστο. Για να βρείτε τις ανταμοιβές αυτές στο Κατάστημα VIP μας, παρακαλούμε να μπείτε στο λογαριασμό σας και από την κεντρική οθόνη να επιλέξετε το "Ταμείο". Ακολούθως: 1. Κάντε κλικ στο κουμπί "Κατάστημα VIP".2. Θα δείτε ένα νέο παράθυρο με όλα τα αντικείμενα του καταστήματος VIP. Παρακαλούμε να επιλέξετε το "VIP Stellar Rewards" κάτω από το μενού "VIP Bonuses and Cash Rewards".3. Στην κεντρική στήλη ψάξτε μέχρι να βρείτε την ανταμοιβή που έχετε ήδη κερδίσει και αφού την επιλέξετε κάντε κλικ στην "Αγορά Αντικειμένου".

Έκανα τα παραπάνω και πήρα 30$.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το παραπάνω αναφέρεται σε άλλο bonus από αυτό του OP. Για τα stellar απαιτείται 1 FPP ούτως ώστε να σου πιστωθούν στο λογαριασμό, το 25$ bonus πιστώνεται -αν έχεις γίνει silver στα καθορισμένα πλαίσια- αυτόματα την 1η Ιουλίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ακόμα. Έστειλα e-mail και μου απάντησαν το εξής:

Hello Dimitris,

Thank you for contacting PokerStars.

Please note that the 25$ bonus for the Silver star challenge will be credited to your account balance on the 4th of July.

Thank you for your patience.

Kind regards,

Karch K

PokerStars Support Team

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν βρίσκω κάτι. Δεν υπάρχει πλέον αναρτημένο κάπου το συγκεκριμένο promotion. Όσοι πάντως έχετε γίνει silver θα σας μπουν τα λεφτά στις 4 Ιουλίου όπως λέει και το e-mail.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως ξέρουμε αν ισχύει αυτό κ για τα αλλά status; 'Η είναι αποκλειστικά promotion για το silverstar;

μα αν γίνεις gold δεν θα περάσεις και από silverstar ? άρα ότι και να γίνεις θα το πάρεις το bonus .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως ξέρουμε αν ισχύει αυτό κ για τα αλλά status; 'Η είναι αποκλειστικά promotion για το silverstar;

μα αν γίνεις gold δεν θα περάσεις και από silverstar ? άρα ότι και να γίνεις θα το πάρεις το bonus .

Μπορεί να ήταν ήδη silverstar οπότε και δεν δικαιούται κάποιο bonus

Εμένα σε σχετικό email που έστειλα πάντως μου έλεγαν για 48ωρο, αλλά ακόμα δεν έξω δει φως οπότε ασπάζομαι τα περί 4 ιουλίου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να ήταν ήδη silverstar οπότε και δεν δικαιούται κάποιο bonus

Δεν έχει σημασία. Κάθε μήνα ξεκινάς με bronze level (φυσικά φαίνεσαι ως το status του προηγούμενου μήνα). Αλλά αν δεν καταφέρεις να πάρεις τα απαραίτητα FPP δεν κρατάς το status σου. Οπότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι κατάλαβα, δεν ήταν όλοι οι παίχτες μέσα σ' αυτό το promotion. Από την απάντηση που έλαβα στο e-mail μου θεώρησα ότι πρέπει να πληροί κάποιος και άλλα κριτήρια εκτός του να γίνει silver status. Ορίστε και τι μου απάντησαν:

Hello Dimitris,

Thank you for your email.

After a review of your account it appears that you are not eligible to participate in this promotion. Only selected group of players were offered to participate in this promotion, and unfortunately, you were not one of them. We apologise for any inconveniences caused.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...