Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Greek Poker Cup shares


kasspav

Recommended Posts

Καλησπέρα μετά από αρκετό καιρό. Εκμεταλλευόμενος δουλεια εκτός Αθηνων, έκανα ενα απαραίτητο διαλειμμα για να μην καει ο εγκέφαλος και σε συνδυασμό τον live προσανατολισμό, έχω κάμποσο χρονο να εμφανιστώ.

Δεν βρήκα χρόνο για τα προκριματικά του GPC, αλλά όπως και ναχει ειναι εκτος μπάνκας 1000αρι event

Οπότε για όποιον ενδιαφερεται 50% για πούλημα 1:1.1 δλδ 5%=60ευρω . Pm me για λεπτομέρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.το markup που έβαλε ο παύλος ισχύει για τα μεταφορικά έξοδα και διαμονή αν χρειαστεί και είναι ένα λογικό ποσό.

2.ελεύθερη αγορά είμαστε ,το παιδί έκανε μια πρόταση και οποίος πιστευει ότι υπάρχει value επενδύει,so simple ,οποίος δεν έχει σκοπό να αγοράσει ας μη spammarei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κατάλαβα πως λειτουργεί το markup (μπορεί να μαι λάθος,δεν ξέρω αν υπολογίζεται και το rake ) ,παύλο τα δίνεις 1:1.2 και όχι 1:1.1 όπως γράφεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.το markup που έβαλε ο παύλος ισχύει για τα μεταφορικά έξοδα και διαμονή αν χρειαστεί και είναι ένα λογικό ποσό.

2.ελεύθερη αγορά είμαστε ,το παιδί έκανε μια πρόταση και οποίος πιστευει ότι υπάρχει value επενδύει,so simple ,οποίος δεν έχει σκοπό να αγοράσει ας μη spammarei

το ελεύθερη αγορά κολάει κάπου?Shares πουλάει το παιδί, δεν μπήκε και στο χρηματιστήριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ελεύθερη αγορά κολάει κάπου?Shares πουλάει το παιδί, δεν μπήκε και στο χρηματιστήριο...

καλά όλα αυτά που λες αλλά γιατί δεν κανείς και την αντίστοιχη ερώτηση ι για το ποστ σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ελεύθερη αγορά κολάει κάπου?Shares πουλάει το παιδί, δεν μπήκε και στο χρηματιστήριο...

καλά όλα αυτά που λες αλλά γιατί δεν κανείς και την αντίστοιχη ερώτηση ι για το ποστ σου?

touché

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.το markup που έβαλε ο παύλος ισχύει για τα μεταφορικά έξοδα και διαμονή αν χρειαστεί και είναι ένα λογικό ποσό.

2.ελεύθερη αγορά είμαστε ,το παιδί έκανε μια πρόταση και οποίος πιστευει ότι υπάρχει value επενδύει,so simple ,οποίος δεν έχει σκοπό να αγοράσει ας μη spammarei

το ελεύθερη αγορά κολάει κάπου?Shares πουλάει το παιδί, δεν μπήκε και στο χρηματιστήριο...

Απ' ότι έχω ακούσει shares πουλάνε και στο χρηματιστήριο. Τα πράγματα είναι απλά. Αν κάποιος νομίζει ότι ο Παύλος έχει πάνω από 10% προσδοκώμενο ROI και το στοίχημα είναι εντός bankroll αγοράζει. Δεν είπε κανένας ότι ο kasspav είναι moorman αλλά 10% στο συγκεκριμένο τουρ το έχει. Εδώ και πολλούς αιώνες ο πωλητής προσπαθεί να πουλήσει ακριβότερα και ο αγοραστής να αγοράσει φθηνότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς τους επενδυτες μου, αγωνιζομαι Day 1β τελικά. Λογικά θα γραφω ενημερωσεις ειτε στο facebook http://www.facebook.com/pages/Kasspavs- ... 8982461853 ειτε στο twiter @kasspav , οποιο με βολεψει περισσοτερο. Αν παντα καταφερω να θεσω σε λειτουργεια τα νεα τεχνολογικα αποκτηματα μου, λολ.

@lua tyty

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ενημερωσω πιο αναλυτικά στο blog μου για την πορεία μου απλά να πω οτι στο επιμαχο χερι με την γριούλα δεν πηγε ακριβώς ετσι οπως περιγραφτηκε εδω.

raise 600 η grioula από early position , call ο χαντζαρας και από btn call τα 600 εγω με AdJ. Λογω θεσεων θεωρησα να μην κανω 3b αν και θεωρω οτι και τα δυο δεν ειναι λαθος. Flop Q42 με 2 diamonds, cbet απο grioula σχεδον ποτ. πασο ο χατζαρας και call εγω εχοντας σχεδιο να μπλοφαρω any diamond εχοντας στο χερι μου το Ad. Turn J , και checkarei i grioula.

Δεν πονταρα διοτι ηθελα το line μου εντελει να δειξει flush draw και ταυτοχρονα υπαρχει showdown value πλεον. River βγαινει το diamond και το bet το εκλαμβανω σαν blocking bet (περίπου 1/3 ποτ), κατι που μου εδωσε την εντυπωση ότι είχε την Q και δεν ηθελε να πληρωσει παραπάνω. Ετσι πονταρω ακριβως οσα θα πόνταρα το χρωμα μου για να πασαρει any Q...δυστυχώς για μενα το ειχε ο αντίπαλος το χρωμα και εχασα ενα κρισιμο ποτ για την συνεχεια μου.

Δεν το αναφερει εδω αλλα αποκλειστεικα οταν shovara απο co 88 σε big stack bb, το οποιο με ειδε με 99. Τπ...ουτως η άλλως δεν ηθελα να περασω Day 2 με 10bbs που ειδα αρκετα τετοια στακ.

Επειδη διαβασα εδω και σε ενα αλλο φορουμ αρκετα ειρωνικα σχολια, θεωρω οτι πρεπει να απαντησω...συγκεκριμενα διαβασα το εξης που με ψιλοτιλταρε...: "fliperrrr

Δημοσιεύθηκε: Thursday, July 07, 2011 10:47:58 PM

Κατάταξη: Route 66

Ομάδες: Μέλος

Συμμετάσχει από: 2/5/2011

Δημοσιεύσεις: 60

Δημοσιεύθηκε: Τετάρτη, 6 Ιουλίου 2011 3:23:52 μμ

Αποκλεισμός για την Κυρια Λουκία που κρατούσε κέντα από τον Τάραμας που είχε χρώμα.

Πέμπτη, 7 Ιουλίου 2011 4:31:05 μμ

Αποκλεισμός για τον Παύλο "kasspav" Κασσελούρη

Ship it Ari.

Sou eipa oti oti 8a adexei perissotero apo thn Kyria Loukia."

Σε συνδυασμο με αυτα που γραφτηκαν εδώ πραγματικά δεν μπορω να καταλάβω γιατί σας προκαλώ τόσο πολύ την ειρωνεία? Με ξέρετε? Εχουμε γνωριστει από κοντά και δεν σας εδωσα καλή εντυπωση? Σας εκλεψα λέφτα? Δεν σας αρεσει ο τροπος που παίζω? Τι?

Από την μεριά μου εχω βοηθησει και συνεχιζω να βοηθαω αφιλοκερδος ενα σωρο παίχτες με οτι παπαρια απορια μπορει να εχουν γιατι και γω τις ιδιες αποριες ειχα πριν 1,5 χρονο...δεν εχω δηλώσει ποτε οτι ειμαι παιχταρας (γιαυτο και συνεχιζω να παιρνω συμβουλες από πολύ κόσμο) αλλά απτην αλλη οι επιτυχίες μου δεν ειναι λίγες για να υπομενω ¨κραξιματα" από ανθρωπους που δεν ξερω αν ειναι σε θεση να με κρίνουν.

Θεωρω ότι με οσους εχουμε γνωριστει από κοντα (και ειναι πάρα πολλοί αυτοι) με εχουν συμπαθήσει σαν χαρακτηρα και ειμαι ατομο που ανετα μπορεις να κανεις παρεα κτλ, αλλά πραγματικά νευριαζω και ταυτοχρονα στενοχωριεμαι που δεχομαι κατα καιρους τετοια σχολια με αυτον τον τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΠΑΎΛΟ ΔΕΝ ΑΞΊΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΊΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΥΛΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΑΙ... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...