Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Είδηση-σοκ: Ανεστάλλη η άδεια λειτουργίας του Full Tilt Poker !!


Recommended Posts

Είδηση-βόμβα: η Alderney Gambling Control Commission (AGCC) ανέστειλε όλες τις άδειες λειτουργίας του Full Tilt, και απαιτεί από την Νο 2 αίθουσα πόκερ στον κόσμο, να σταματήσει αμέσως την λειτουργία της!!

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η αρχή του τέλους για το FullTilt ?

Πάντως στην ψηφοφορία που κάναμε πριν 2 εβδομάδες στο φόρουμ, το 45% είχε ψηφίσει ότι το FTP δεν θα μπορέσει να ξεπεράσει την κρίση, και μάλλον οι φόβοι τους επιβεβαιώνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα. οι κατάρες που τους βάζω καθημερινά από το 2009 όταν στα πρώτα 50 τουρ χάθηκαν στην τιλτ 40 συνεχόμενα με ΑΑ κει αλλά 10 με σετ από οβερ σετ ρίβερ αρχίζουν να πιάνουν τόπο σιγά σιγά. Ελπίζω σύντομα να πάνε στη φυλακή όλοι οι υπευθυνοι αυτού του εκτρώματος που λέγεται fulltilt για να ησυχάσει η ψυχουλλα μου .

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι η συμπαιγνία σε βάρος των πελατών πόκερ της τιλτ που δύσκολα θα πάρουν πίσω τα λεφτά τους. κουράγιο παιδιά... εγώ ευτυχώς σταμάτησα εδώ και 15 μήνες να παίζω εκεί μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς για τον ίδιο λόγο έχει κατηγορηθεί και η POKERSTARS !!! άρα ανά πάσα στιγμή μπορούν να την σταματήσουν και αυτή και την cake και την bodog κλπ. αν είστε αφελείς και έχετε τα λευτα σας μέσα δε φταίμε εμείς....Απλά οφοιλω να προοιδοποιήσω πως μπορεί να βρεθείται και στην νούμερο 1 εταιρεία εκτεθημένοι όπως έγινε και στην νοημερο1 αν θέλετε να παίζεται κάντε αναλήψεις και να καταθέτεται κάθε μέρα μόνο το πόσο των buy inn της συγκεκριμένης μέρας. Είναι κουτό να έχεις λεφτά εκεί όπου κατηγορούνται για απάτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βκιλλερ τι εισαι φαινεται απο αυτα που γραφεις με τους ΑΑ και απο αυτα που λες για τα μπάι ιν ,μην ασχολείσαι με το θεμα που θα μας δωσεις κ συμβουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην επισημη ιστοσελιδα της πλατφορμας αναφερεται οτι εκτελουνται εργασιες συντηρησης παντως, (scheduled maintenance ) .... Γιαυτο ( ; ) ειναι down το συστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρώ η πιθανότητα να συμβεί και με την Pokerstars είναι μικρότερη. Πρέπει να είμαστε όμως προσεκτικοί και να έχουμε λίγα χρήματα στους λογαριασμούς μας. Παρόλο που ήμουν regular στα rush παιχνίδια φρόντισα να έχω λίγα χρήματα και να κάνω συνεχείς αναλήψεις... συστήνω την ίδια τακτική για όλες τις αίθουσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαυτό λέμε κάνετε αναλύψεις μόλις κερδίζεται από όλες της εταιρείες. ακόμη και στις νόμιμες ευρωπαϊκές , γιατί το διαδικτυακό πόκερ είναι παράνομο στην ελλάδα και κύπρο και ποτέ δεν ξέρεις τι θα ξημερώσει. Να αφήνεται μέσα σε κάθε εταιρεία τα βου ινν 1 με 2 ημερών μόνο και ξανακαταθετεται την επόμενη άμα χάσετε.άμα κερδίζεται να κάνετε αναλήψεις.

δε λέω σεκαμία περίπτωση να μην παίζεται χωρίς bankroll managment αλλά να έχετε τα λεφτά στο λογαριασμό τραπέζης είτε στην κάρτα σας και να καταθέτεται από κει. για παράδειγμα αν παίζεται $30 μέσω όρο buy inn τουρναμεντ να έχεται $3000 διαθέσιμα για πόκερ (100 μπάι ινν ) αλλά να τα έχετε στην κάρτα σας και όχι μέσα στις εταιρίες..Εγώ φιλικές συμβουλές δίνω..οποίος θέλει εφαρμόζει και οποίος θέλει ας ειρωνεβεται...κακό του κεφαλιού του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αιτηση για αναληψη - μικρου ποσου παντως, οχι 4-ψηφιου δλδ - εδω και 10 μερες, και ηταν συνεχως "processing " ....

εγω ειχα κάνει αιτηση τα 3/4 απο το ποσο που ειχα μεσα από της 13/6 αλλά δεν έχω κοιταξει να δω αν μου τα εβαλαν. απο το σιτε πάντως δεν ηξερα πως να κοιταξω να δω αν μου τα βαλανε.ουτε μαιλ μου στειλανε. θα δω αυριο στην τραπεζα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αιτηση για αναληψη - μικρου ποσου παντως, οχι 4-ψηφιου δλδ - εδω και 10 μερες, και ηταν συνεχως "processing " ....

εγω ειχα κάνει αιτηση τα 3/4 απο το ποσο που ειχα μεσα από της 13/6 αλλά δεν έχω κοιταξει να δω αν μου τα εβαλαν. απο το σιτε πάντως δεν ηξερα πως να κοιταξω να δω αν μου τα βαλανε.ουτε μαιλ μου στειλανε. θα δω αυριο στην τραπεζα....

Αν η αιτηση αναληψης σου φαινοταν ως "processing " υποθετω οτι δεν θα στα εχουν βαλει. Ελεγξε το παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή η Alderney Gambling Control Commission (AGCC) δεν μπορούσε να βγει επίσημα και να ανακοινώσει κάτι πριν το κλείσει για να βγάλουμε έξω τα χρήματα μας ότι νάναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιξαμε και χασαμε κυριοι...και το χειροτερο ειναι οτι παιζαμε εις γνωση μας ολο αυτον τον καιρο....και τωρα τα κλαιμε....τελικα ολοι ειμαστε μια τριχα απ'τα αρ****α καποιου....ας ελπιζουμε οτι αυτη η ιστορια θα εχει καλο τελος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 3 εβδομαδες εκανα αναληψη με τραπεζικη μεταφορα αναγκαστικα,και το λεω αυτο γιατι επι 5 ημερες προσπαθουσα να κανω αναληψη με μονευβοοκερς και στην επιλογη αναληψης αυτη μου εβγαζε το ιδιο μηνυμα συνεχεια ( η επιλογη αναληψης αυτη δεν ειναι τωρα εφικτη δοκιμαστε αργοτερα) ,κατι που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.Κατι δεν πηγαινε καλα και ευτυχως εγεινε δεκτη η τραπεζικη μεταφορα.Γυρω στα 300$ μου εμειναν (παλι καλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...