Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Είδηση-σοκ: Ανεστάλλη η άδεια λειτουργίας του Full Tilt Poker !!


Recommended Posts

Εχω αιτηση για αναληψη - μικρου ποσου παντως, οχι 4-ψηφιου δλδ - εδω και 10 μερες, και ηταν συνεχως "processing " ....

εγω ειχα κάνει αιτηση τα 3/4 απο το ποσο που ειχα μεσα από της 13/6 αλλά δεν έχω κοιταξει να δω αν μου τα εβαλαν. απο το σιτε πάντως δεν ηξερα πως να κοιταξω να δω αν μου τα βαλανε.ουτε μαιλ μου στειλανε. θα δω αυριο στην τραπεζα....

Αν η αιτηση αναληψης σου φαινοταν ως "processing " υποθετω οτι δεν θα στα εχουν βαλει. Ελεγξε το παντως.

τυχερος, το ελενξα με ίντερνετ βανκινγκ και μου τα είχε μέσα από της 17/6- ουφ..ευτυχώς έχασα μόνο το 1/4 του μπατζετ μου (γιατι ήμουν και εγώ ένας χαζός που δεν έκανα αναλήψεις)

-ένα ευχαριστώ στο ποκερλανντ που με με την ψηφοφορία του για το φουλλ τιλτ με παρακινησε να κάνω την ανάληψη!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλα τα κακά σήμερα... Μην σας θυμίσω ότι με την ψήφιση του μεσοπρόθεσμου σήμερα χάνουμε περισσότερα από τα ποσά που προαναφέρθηκαν παραπάνω... δυστυχώς σύντομα θα το διαπιστώσουμε και αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή η Alderney Gambling Control Commission (AGCC) δεν μπορούσε να βγει επίσημα και να ανακοινώσει κάτι πριν το κλείσει για να βγάλουμε έξω τα χρήματα μας ότι νάναι...

Γαμω τις μπιζνες κανανε οι τυποι. Σιγα μην μας ενημερωνανε κιολας. Δημιουργουν μια εικονικη χρεοκοπια και τσιμπανε εκατομμυρια των απλων ανθρωπων. η σκληρη πραγματικοτητα μιας επχειρησης που εχει σαν στοχο την μεγιστοποιηση του κερδους/ελαχιστοποιηση της ζημιας με οποιονδηποτε τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά διάβασα στο κουαντ τσαξ ντοτ κομ ότι σε λίγες ώρες θα ανοίξει ξανά το σιτε χωρίς τα λογότυπα της Alderney Gambling Control Commission (AGCC) τώρα κατά πόσο ισχιει δεν ξέρω απλά σας το μεταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα τι θα πουν όλοι αυτοί οι επαγγελματίες που την διαφήμιζαν; Και περισσότερο αυτοί που έκραζαν τον Άιβυ; Αυτοί που την διαφημίζουν ακόμα στο wsop; Ευτυχώς σταμάτησα να παίζω εκεί εδώ και καιρό. (αιτία ήταν τα κακά στατιστικά μου εκεί και ότι είχα χάσει ότι άλλολ είχα κερδίσει σε άλλες εταιρίες. δεν λέω ότι συνέβαινε κάτι "κακό" απλά εμένα δεν με "πήγαινε" και προφανώς το άθλιο support τους)

Υ.Γ. Για μένα είναι έκθετοι και όσοι με ευκολία έλεγαν πριν ένα μεγάλο διάστημα ότι οι εταιρίες πόκερ είναι πιο αξιόπιστες από τράπεζες και να αφήνουμε τα λεφτά μας μέσα για να μην έχουμε χασούρα από τις αλλαγές νομίσματος. Καλύτερα 1 ευρώ από μεταφορές παρά λεφτά που με τόσο κόπο έβγαλαν κάποιοι να γίνονται αέρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδιά μπορείτε σας παρακαλώ να με βοηθήσετε σε ένα ερώτημα που έχω?έκανα χθες την δευτέρα το πρωί μια ανάληψη αξίας 2500 δολλαρίων.......ξέρετε αν θα μου μπουν τα λεφτά στην κάρτα???πρόλαβα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Moneybookers έστειλε το παρακάτω email σε ορισμένους πελάτες της. Ουσιαστικά ανακοινώνει ότι τερματίζει τη συνεργασία της με το Full Tilt :

Dear X,

As a Moneybookers customer, you already know you are the most important part of our business. We always make sure you receive the safest service.

For this reason we have stopped accepting deposits made to Full Tilt Poker.

There are extraordinary circumstances behind this situation which are beyond our control. We will not comment on these, just take appropriate action that protects our customers.

We have requested that the Moneybookers logo be removed from Full Tilt Poker, but cannot do any more to make sure it is not displayed. Moneybookers is no longer available from Full Tilt Poker, and you will receive an error message if you attempt to use our service there.

We want you to continue to enjoy your gaming with Moneybookers, and recommend you have a look at our gaming promotion page.

As we have stated, this is an extraordinary situation, and we will try to have all connected issues resolved as soon as possible.

Should you have any questions, please contact our customer support.

Best wishes,

Your Moneybookers Team

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδιά μπορείτε σας παρακαλώ να με βοηθήσετε σε ένα ερώτημα που έχω?έκανα χθες την δευτέρα το πρωί μια ανάληψη αξίας 2500 δολλαρίων.......ξέρετε αν θα μου μπουν τα λεφτά στην κάρτα???πρόλαβα??

Έχεις κάποιες ελπίδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ POKERSTARS

ΝΤΑΓΚΛΑΣ, ΝΗΣΟΣ ΤΟΥ ΜΑΝ – 29 ΙΟΥΝΙΟΥ - Λόγω των σημερινών νέων ότι η επιτροπή Alderney Gambling Control Commission ανέστειλε την αδειοδότηση της Full Tilt Poker, το PokerStars επιθυμεί να διαβεβαιώσει τους πελάτες μας ότι τα κεφάλαιά τους είναι τελείως ασφαλή και ότι οι δραστηριότητές μας είναι πλήρως ανεπηρέαστες. Η επιτροπή Isle of Man Gaming Commission επανεπιβεβαίωσε σήμερα ότι η αδειοδότηση του PokerStars ανά τον κόσμο είναι ακέραιη και ότι οι δραστηριότητές μας είναι πλήρως σύμμορφες με όλες τις προδιαγραφές της επιτροπής. Οι διαδικτυακές δραστηριότητες του PokerStars συνεχίζουν ως συνήθως και όλα τα κεφάλαια στους λογαριασμούς των παικτών είναι ασφαλή και διαθέσιμα προς ανάληψη ως συνήθως χωρίς καθυστερήσεις.

Το PokerStars παραμένει επίσης σύμμορφο με τις αδειοδοτήσεις μας σε άλλες χώρες και εδάφη όπου είμαστε νομικά κατοχυρωμένοι, όπως στη Γαλλία, την Ιταλία και την Εσθονία.

Όπως υπόκειται σύμφωνα με την αδειοδότησή μας, το PokerStars διατηρούσε πάντα την ακεραιότητα και την ασφάλεια των κεφαλαίων των παικτών μας, διατηρώντας όλα αυτά τα κεφάλαια σε ξεχωριστούς τραπεζικούς λογαριασμούς, πάντα διαθέσιμα για άμεση ανάληψη.

Έπειτα από τις ενέργειες του Υπουργείου Δικαιοσύνης των Η.Π.Α. τον Απρίλιο, έχουμε επιστρέψει περισσότερα από $120 εκατομμύρια σε παίκτες των Η.Π.Α. και συνεχίζουμε να δρούμε σύμφωνα με τα αιτήματα όπως λαμβάνονται. Οι παίκτες εκτός των Η.Π.Α. δεν έχουν επηρεαστεί και η επεξεργασία όλων των εξαργυρώσεων έχει πραγματοποιηθεί χωρίς καθυστερήσεις. Επιπλέον, το PokerStars ήρθε σε συμφωνία με το Υπουργείο Δικαιοσύνης, το οποίο ρητώς επιβεβαίωσε την ικανότητα της εταιρείας να δραστηριοποιείται εκτός των Η.Π.Α.

Θα συνεχίσουμε να δραστηριοποιούμαστε ως μια υπεύθυνη εταιρεία και είμαστε δεσμευμένοι να υπηρετούμε τις ανάγκες των πελατών μας σε πλήρη συμμόρφωση με τις προδιαγραφές των ρυθμιστικών αρχών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κέρδισα στην φυλλτιλτ 2300 την δευτέρα τα έκανα αμέσως ανάληψη και μου γράψε σε μαιλ ότι εγκρίθηκε.θα τα πάρω τη λέτε?

αν είναι σε κάρτα νομίζω έχεις ελπίδες, αν είναι εμβασμα το βλέπω χλωμό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κέρδισα στην φυλλτιλτ 2300 την δευτέρα τα έκανα αμέσως ανάληψη και μου γράψε σε μαιλ ότι εγκρίθηκε.θα τα πάρω τη λέτε?

αν είναι σε κάρτα νομίζω έχεις ελπίδες, αν είναι εμβασμα το βλέπω χλωμό...

ειναι με τραπεζικη εταφορα....χλωμο το βλεπεις???δηλαδη τα εχασα πανε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λέτε να υπάρχουν προβλήματα κ με τα ευρωπαϊκά sites όπως Betfair η BWIN κ ipoker ?

Διαβασα οτι η μετοχη της partyBwin η οπως αλλιως λεγεται αυξηθηκε κατακορυφα μετα απο αυτο οποτε δεν νομιζω.. Ισα ισα καλο ειναι για αυτες τις εταιριες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε κάθε περίπτωση το γεγονός ότι αν και όλοι τους οι πελάτες έχουν πανικοβληθεί με τις εξελίξεις δεν έχουν καταφέρει από το πρωί μέχρι τώρα, να εκδώσουν μία διευκρινιστική επίσημη ανακοίνωση, που να εξηγεί την κατάσταση, δείχνει για μένα ότι πρόκειται για εταιρία του κ*****

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά σιγά ερχεσται στα λόγια μου. πριν 2 χρόνια το πρώτο ποστ που έγραψα στην ποκερλαντ σαν vassilis21 είχε τίτλο: ΕΜΠΙΣΤΕΒΕΣΤΑΙ ΤΗΝ FULLTILT ?

δυστυχώς είναι και πάλι επίκαιρο...ψάξτε στα αρχεία σας και ανεβάστε το πάνω να το ξαναδιαβάσουμε. το 1 ποστ του vassilis21 ..

το 2005 σταμάτησα το αθλητικό στοίχημα λέγοντας πως τα μισά ματς τα στήνουνε οι ομάδες σε βάρος των μπουκ και τα αλλά μισά οι μπουκ σε βάρος του κόσμου (δυστυχώς δικαιώνομαι 6 χρόνια μετά με τα παγκόσμια σκάνδαλα με τα στημένα). Ήμουν +5000 τότε από το στοιχοημα αλλά αηδίασα βλέπωντας ομάδες με κύρος να εξευτελίζονται στο γήπεδο και σταμάτησα να ασχολούμαι...τώρα είμαι αρκετά +κερδισμένος από online πόκερ αλλά είμαι πολύ πιο σίγουρος για την απάτη που γίνεται στο διαδυκτιακό πόκερ...χειρότερη όλων είναι η fulltilt ..και δυστυχώς δικαιώνομαι και πάλι αλλά ακόμη δεν είδαμε τίποτα από τα όσα συμβαίνουν... ελπίζω μόνο κάποιοι να βάλουν μυαλό και να μείνουν μέσα μόνο οι εταιρείες που θέλουν να προσφέρουν τίμιο παιγνίδι πόκερ.. είμαστε όμως πολύ μακρυά από αυτό.. γιατί όπου υπάρχει χρήμα στις μέρες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...