Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

περιεργες χρεώσεις σε χρεωστική


kapakostas

Recommended Posts

καλησπέρα σας , θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον. έχω μια βιζα πρέπαιιντ απο την κύπρου , την έχω μονο για να παίζω πόκερ κάνω αναλήψεις και καταθέσεις. εδώ και 3 μήνες στους μηνιαίαους λογαριασμούς βλέπω κατί χρεώσεις γύρω στα 6,5 ευρώ η κάθε μία απο μία εταιρία στο γιβραλταρ segpaeu . γνωρίζει κάποιος τι είναι ? αν είχε κλαπεί το νούμερό μου δεν θα σηκωναν όλο το ποσό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μια πρώτη σκέψη θεωρώ πως είναι οι χρεώσεις των αναλήψεων. Θα σου πρότεινα τα εξής:

1) Ψάξε να δεις πόσο χρεώνεται η κάθε ανάληψη.

2) Στείλε e-mail στην εταιρία αν δεν βρεις κάτι στο site τους.

3) Περιόρισε τις αναλήψεις σε 1 το μήνα (που νομίζω είναι δωρεάν).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έξω την ίδια prepaid , οι χρεώσεις είναι 0,75 ευρώ για κάθε ανάληψη από κατάστημα της τράπεζας κύπρου και περίπου 3-4 ευρώ για ανάληψη από κατάστημα άλλης τράπεζας...μήπως έχεις κάνει ανάληψη από άλλο κατάστημα? σου συνιστώ πάντως να μην κανείς αναλήψεις λίγα λίγα, δεν υπάρχει λόγος να σκας έστω και 0,75 στην οποιαδήποτε τράπεζα...επίσης καλό ήταν να εγγραφείς στην υπηρεσία www icardonline gr ...δεν σου δίνω εδώ το link καθότι δεν είναι ασφαλές...ψάξε για της χρεώσεις παίρνοντας την τράπεζα κύπρου, είναι αρκετά εξυπηρετικοί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπάρχει χρέωση δηλαδη στις αναλήψεις. οι ημερομηνίες όμως είναι άσχετες με χρεώνουν μετά απο ένα μήνα?

Στην ongame έχω παίξει μόνο στο Poker.gr όπου μόνο η πρώτη ανάληψη κάθε μήνα είναι δωρεάν και για κάθε επόμενη επιβαρύνεσαι. Ναι είναι πιθανό να σε χρεώνουν στο τέλος του μήνα. Γιατί δεν τους στέλνεις ένα e-mail και να τους ρωτήσεις από που προκύπτουν οι χρεώσεις; Γιβραλτάρ αυτοί είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η segpayeu.com δεν συνδέεται με την εταιρία μας, επομένως δεν είμαστε σε θέση να σας βοηθήσουμε περαιτέρω. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε να επικοινωνήστε με την segpayeu.com.

Για οποιαδήποτε απορία, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Με εκτίμηση,

Το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της betoto.com

Αυτη ειναι η απαντηση της βετοτο. θα στειλω μαιλ και στην σεγπαυευ.κομ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ βρήκα τι ήταν παιδια. άσχετο με το πόκερ. ειχε κάνει μια κίνηση ο αδερφός μου στην hotfile και με χρέωσαν απο εκεί. ευχαριστώ πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...