Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

To Bot or not to Bot?


3XT3RMINAT3

Recommended Posts

Κοίταζα σήμερα το tournament leaderboard στην pokerstars και παρατήρησα τον user UAREDEAD LOL ο οπιος είναι αυτή τη στιγμή πρώτος σε πόντους. Με μια προχιρη μάτια στο Official Poker Rankings είδα πως ο τύπος αυτός της τελευτέες 120 μέρες έχει σημετασχη σε 14550 Tournaments δηλαδή 120 tournaments μέσω όρο την ημέρα κάθε μέρα.

Τα σχόλια δικά σας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες καλημερες .... Ξερω για την ΠαρτυΠοκερ οτι υπαρχουν Βοτς τωρα το πως το ξερω μην με ρωτας ειναι μεγαλη ιστορια ... Τωρα οσο για την ΠοκερΣταρς μου εκανε εντυπωση οταν πηγα να ανοιξω το λομπυ της μεσω του προγραμματος Σιτ ν γκοου Σαρκ το εντωπισε αμεσως !!! Μαλιστα μου ανοιξε και ενα παραθυρο που ελεγε οτι αν συνεχισω να εκτελω το συγκεκριμενο προγραμμα θα μου κλειδωσουν το λογαριασμο μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το λεω απλα λιωσιμο... εχω παρατηρησει παικτες που παιζουν τοσα πολλα τουρνουα και εχω συνομιλησει μαλιστα μαζι τους στο Chat των τουρνουα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίταζα σήμερα το tournament leaderboard στην pokerstars και παρατήρησα τον user UAREDEAD LOL ο οπιος είναι αυτή τη στιγμή πρώτος σε πόντους. Με μια προχιρη μάτια στο Official Poker Rankings είδα πως ο τύπος αυτός της τελευτέες 120 μέρες έχει σημετασχη σε 14550 Tournaments δηλαδή 120 tournaments μέσω όρο την ημέρα κάθε μέρα.

Τα σχόλια δικά σας..........

no comments φίλε . πoυ να δεις και στα sngs τη γίνεται . . . δεν είναι πολλά ρε τα 120. είναι ψηλοστανταρ για τους regs τα 120 τη μέρα .ένας έμπειρος παίχτης παίζει από 20-40 ταυτόχρονα . αν είναι και pro και κλείνει 12ορα τόσα βγαίνουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη stars μου έχει πετάξει 2 φορές εικόνα με μπερδεμένα γράμματα στο chat κ μου έδωσε 1' για να πληκτρολογήσω τη λέξη, αλλά δεν έχει τύχει σε κανένα άλλο γνωστό μου που κάνει multitabling. Ίσως να τεστάρουν τους παίχτες μόνο αν κάποιος κάνει παράπονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο uaredeadlol έχει μιλήσει στο chat paliotera π έπαιζε λιγότερα..με το table ninja μπορείς να παίξεις παρά πολλά τουρνουά μαζί αλλά κοίταξε κ αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20-40 ταυτόχρονα? Μα αυτό είναι πρακτικά αδύνατο!

ο simakos έχει φτάσει τα 70 ταυτόχρονα . . . 20-40 δεν είναι πολλά ρε . ψηλοστνταρ είναι . εγβ δεν έχω ανέβει ακόμα πάνω από 12-15 γτ δεν έχω αρκτες οθόνες . έχω παραγειλει ακόμα μια τώρα και θα ανέβο και εγώ στα 20+

Στη stars μου έχει πετάξει 2 φορές εικόνα με μπερδεμένα γράμματα στο chat κ μου έδωσε 1' για να πληκτρολογήσω τη λέξη, αλλά δεν έχει τύχει σε κανένα άλλο γνωστό μου που κάνει multitabling. Ίσως να τεστάρουν τους παίχτες μόνο αν κάποιος κάνει παράπονα.

και εμένα μου έχει πετάξει τέτοιο μύνημα . αρκτες φορές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα τον Elky για δες κι εδω ----->

Δεν ειναι bot ... ασφαλως και γινεται!!

Για να σου δωσω να καταλαβεις...ο αδερφος μου που αποφασισε να ασχοληθει με τα 2,50$ turbo 180 players ανοιγοντας καμια 20αρια τραπεζια καθε μερα (οχι ολα μαζι! περιπου 3-4 παραλληλα), εντοπισε παιχτη στα τραπεζια του (εαν μου επιτρεπεται σας δινω nick ευχαριστως, να τον δειτε στο OPR ) που επαιζε 180 με 200 τετοια τουρ την ημερα! καθε μερα...μα καθε μερα ομως! Ανοιγε περιπου 40-50 παραλληλα και καποια στιγμη πιασαμε και διαλογο μαζι του γιατι κι εγω απορησα! Σκεφτηκα για bot !! Καμια σχεση!! Ανθρωπος με σαρκα και οστα ηταν! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα στατιστικα του παιχτη που σας προανεφερα:

Prizes $237,855

Profit $14,470

ROI 6%

ABI $2.47

AFS 209

ITM 9114 τουρ

TOYR 90326 σε 2 χρονια που παιζει

ITM 10%

στις 14/7 (εχθες) επαιξε 270 τουρ ο τυπος! :o:o :ο

Δηλαδη...μεσο ορο...παιζει 120 τουρνουα την ημερα επι 2 χρονια!!!!

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@3XT3RMINAT3

Ούτε κι αυτοί που κάνουν τόσο massive multitabling μπορούν. Απλά συνεχίζουν να έχουν edge απέναντι στους αντιπάλους τους ακόμα και με τόσα τραπέζια. Όσο αυξάνεις το volume χάνεις σε edge, άρα πρέπει να βρεις τη χρυσή τομή του maximum profit.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...