Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Sumvoules gia poker rooms!


Jellyheadz

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια sites (ενδιαφέρομαι μόνο για cash games) για να κάνω κατάθεση και να αρχίσω να ξαναχτίζω bankroll μου γιατί κι εγώ FullTilt έπαιζα και τώρα κλαίω τα λεφτά μου :evil: . Στην Pokerstars έχω λογαριασμό αλλά μόνο για τουρνουά και χωρίς να ακολούθω κάποια συγκεκριμένη στρατηγική, πιο πολύ for fun. Πιστεύετε ότι αξίζει το cash στην Pokerstars? Ξέρει κανείς πως παίρνεις rakeback με τα vip points?

Τα site που σκέφτομαι να καταθέσω είναι cake poker, minted poker και 24hpoker. Έχει κανείς εμπειρία από αυτά τα site? Γενικά που συνεχίζετε όσοι παίζατε cash στη FullTilt?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου ελεγα να μεινεις μακρια απο αμερικανικα οπως cake poker, τη γλυτωσαν απο το DOJ τωρα αλλα ποτε δεν ξερεις στο μελλον.. Εγω FT επαιζα γιατι ειχα rakeback και λιγοτερο PS και ειμαι σε παρομοια κατασταση.. Το rakeback στην pokerstars αν δεν παιζεις μεγαλα stakes η δεν εισαι grinder, οπως εγω πχ δεν αξιζει και τοσο, θετικο το support και το software απο την αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thx για την απάντηση :)

Θα ήθελα να μου πεις αν υπάρχει περίπτωση να πάρω rakeback στην pokerstars ενώ παίζω ήδη κάνα 4μηνο κι έχω κάνει και ανάληψη. Κι αν γίνεται να μου εξηγήσεις λίγο παραπάνω πως δουλεύει το rakeback με VIP... σε όλα τα site λέει 30%, 33%, στην ps VIP..δλδ?

Επίσης ενδιαφέρομαι για pokertracker ή holdem manager, αν γραφτώ σε καινούριο site ώστε να το πάρω δωρεάν μπορώ να πάρω ταυτόχρονα και rakeback ή δεν γίνεται?

****To μήνυμα μετατράπηκε από greeklish

Moderator: Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το πρωτο που λες, το rakeback στο PS δεν το παιρνεις με affiliate sites και νεο account, ολοι οι παιχτες μπορουν να παρουν αρκει να συμπληρωνουν συγκεκριμενο αριθμο FPP. το μηνα. Να σου πω την αληθεια δεν ξερω ποια ειναι η αναλογια με αλλα sites που σου προσφερουν απο την αρχη 30% rakeback παντως ξερω οτι πρεπει να συμπληρωσεις αρκετα μεγαλο αριθμο FPPs το μηνα για να αξιζει και να γινει ισαξιο με ενα αλλο site που δινει απο την αρχη μεσο affiliate 30%

Νομιζω για εναν micro stakes player δεν συμφερει και τοσο να κυνηγησει rakeback στην PS. Τωρα για το δευτερο που λες θα πρεπει να διαβασεις καλα τους ορους λογικα θα λεει εκει, συνηθως ομως δινουν rakeback+sign up bonus δυσκολο μου φαινεται στην ιδια προσφορα να ειναι και το holdem manager..

Εγω παω προς NoIQ poker παντως που δινει αμεσως 30% και πρεπει να εχει και ικανοποιητικο traffic.. Δεν το εχω ψαξει και πολυ παντως σιγουρα θα υπαρχουν και καλυτερα deals, ας μας πουν αυτοι που παιζουν..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...