Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Holdem Manager bug


noble

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Εχτές καθώς πήγα να ανοίξω το πρόγραμμα -ενώ δεν είχα κάνει κάποια αλλαγή στο pc μου- μου εμφανίζει αυτό το bug στο παράθυρο του και δεν μπορούσα να πατήσω η να χρησιμοποιήσω κανένα application του..

προσπάθησα να δω τι φταει κοιτάζοντας τα settings-properties , το ξαναέκανα setup (το πρόγρμμα όχι την database) αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάποια άκρη.. (το pc είναι fully updated από java adobe flash κλτ..)

έχει τύχει σε κανέναν κάτι παρομοίο και αν ναι πως το διορθώσατε? ευχαριστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω το ίδιο πρόβλημα από σήμερα . δεν ξέρω που αφειλεται.προσπάθησα χθες να κάνω μια επέκταση +15free trial ημερών στο trial του sngwizard . δεν ξέρω αν έχει καμμία σχέση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα,

καθως επαιζα χτες το pc μου crushare ,μπλε οθονη κτλ...πρωτη φορα μου το εκανε,σχετικα καινουριο μηχανημα.Μετα την επανεκκινηση δε μου εκανε με τιποτα import το τουρνουα που επαιζα(το ειχε περασει μονο μεχρι το σημειο του crush .Κ σημερα ειμαι ακριβως στο σημειο που ειστε κ εσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τα updates των windows που εγιναν χθες που το προκαλουν, πρεπει να τα κανετε uninstall. Πατε στο windows update διαλεξτε μερα 13/7/2011 θα πρεπει να ειναι 4 updates λογικα καντε τα uninstall ενα ενα και ειστε ετοιμοι. Επισης διαλεξτε να σας ενημερωνουν πρωτα τα windows πριν κανουν install updates για να μην τα ξαναπερασουν πριν βγει το fix..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ παιδιά πήγα στα foroums του HEM και το βρήκα.Αυτό που λέει ο iJustRiveredYou είναι.Τα security updates που έκαναν χτες τα windows 7 bugaran έτσι το manager .

Αναλυτικές οδηγίες ς αυτό το link : http://forums.holdemmanager.com/manager ... rking.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

εγω προτιμησα επειδη δε το πολυεχω με τους υπολογιστες να περιμενω το υπδατε της εταιρειας αλλα το προβλημα παραμενει,παρα την εγκαταστσσαση του.Κανεις που να ακολουθησε την ιδια μεθοδο υπαρχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello -

We just want you to know that your request has been received and that we will reply shortly. We strive to answer all emails as quickly as possible - almost always within a couple hours and rarely more than 24. We answer emails based on the order we receive them, if you reply to an email before one of our staff have responded this will push your ticket further down the queue.

In many instances, your issue can be resolved most quickly on your own. Please reference the links below for access to our FAQ's and guides.

Regards,

Hold'em Manager Support

NB: Windows 7 users may experience an error after installing the latest windows updates today. The error will be similar to this one http://forums.holdemmanager.com/469861-post1.html

We have now resolved the issue and you can download the fix here: http://www.holdemmanager.com/Downloads/Hm_1.11.07.exe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Run a manual Windows Update and install ALL updates.

Which Firewall, and Anti-Virus are you using?

For W7 and Vista you must set \holdem manager\dbcontrolpanel.exe, holdemmanager.exe and hmhud.exe are started as administrator. Run the windows explorer and navigate to your Holdemmanager installation directory. Right click the executables and select properties... then select "Run as admin" from the compatibility tab.

Add exceptions to the windows firewall for those files, even if the firewall is turned off. If you have a 3rd party firewall, do the equivalent or uninstall it temporarily.

Εμενα μου εστειλαν αυτη την απαντηση..αλλα δε βρισκω ουτε το δβκοντρολπανελ.τα αλλα εχουν δικαιωματα διαχειρηστη.Επισης αυτο με το navigate αν μπορει καποιος να βοηθησει γιατι δεν εχω ιδεα!!!

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...