Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Aδεια για δημιουργια χαρτοπαιχτικής λέσχης;


kersor

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν μπορει ενας απλος πολιτης να βγαλει αδεια χαρτοπαιχτικης λεσχης και πο πρεπει να απευθυνθει για αυτο.

Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν μπορει ενας απλος πολιτης να βγαλει αδεια χαρτοπαιχτικης λεσχης και πο πρεπει να απευθυνθει για αυτο.

Ευχαριστω!!

don-corleone-checklist.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχααχχαξα....δηλαδή δε παίζει με τίποτα έτσι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σρι η αλήθεια είναι ότι δεν έxω ιδέα, απλά μου φάνηκε αστείο. Πιστεύω κάποιος που γνωρίζει, να σου απαντήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να βγαλεις αδεια για χαρτοπαικτικη λεσχη αλλα μην νομιζεις οτι θα μπορουν οι πελατες σου να παιζουν τυχερα η μικτα παιχνιδια με χρηματα.επιτρεποντε μονο τα τεχνικα η μικτα παιχνιδια χωρις χρηματα.με χρηματα θα εισαι "παρανομος".αν σε ενδιαφερει μπορω να σου πω λεπτομεριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ με λιγα λογια μονο καμια δηλωτη για πλακα νομμιμα...ουτε κατα δοιανια ποκερ?Ηξερα οτι απαγορευεται απλα στη σελιδα νομοσχεδιων της κυβερνησης www.opengov gr μιλαγε για αλλαγεσ στα τυχερα παιχνιδια και στο ποκερ και τη δημιουργια λεσχων.αν ξερεισ κατι πανω σε αυτο ενημερωσε με.

Ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω διαβασει ακομα ολο το νομοσχεδιο που ειναι για ψηφιση αλλα δεν νομιζω να λεει για ποκερ τιποτα.και εγω περιμενω την ψηφιση του να το μελετησω ολο και να δω τι θα κανω.εγω εχω ηδη λεσχη αλλα........................περιμενε την ψηφιση του ν/σ.πιθανον να μπορουν να περασουν τα ηλεκτρονικα τραπεζια ποκερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 9 years later...
στις On 22/7/2011 at 9:16 ΜΜ, ο/η skaki1 είπε:

μπορεις να βγαλεις αδεια για χαρτοπαικτικη λεσχη αλλα μην νομιζεις οτι θα μπορουν οι πελατες σου να παιζουν τυχερα η μικτα παιχνιδια με χρηματα.επιτρεποντε μονο τα τεχνικα η μικτα παιχνιδια χωρις χρηματα.με χρηματα θα εισαι "παρανομος".αν σε ενδιαφερει μπορω να σου πω λεπτομεριες

ενδιαφερει εμενα μπορεις να δωσεις πληροφοριες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2021 at 2:11 ΠΜ, ο/η Δημητρης είπε:

ενδιαφερει εμενα μπορεις να δωσεις πληροφοριες;

10 χρόνια μετά; Περίμενε, θα απαντήσει όπου να 'ναι. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...