Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Απολαυστικός εκνευρισμός!


moderator

Recommended Posts

Εκεί που ήμουν τσιτωμένος κατά τη διάρκεια ενός τουρνουά κι είχα αρχίσει να ξεχνάω ότι το πόκερ είναι ένα παιχνίδι, δύο παίκτες άρχισαν να μαλώνουν στο chat. Η κατάσταση ήταν άκρως απολαυστική....

:laugh: :laugh: :laugh:

Παρακάτω είναι ένα παράδειγμα από το διάλογο:

VITEX: i play ring games 99% of time dumbdumb

jeepseller13: ring around your dic you mean

Κάτι τέτοιες φάσεις πραγματικά με χαλαρώνουν.. Αφού να φανταστείτε γελούσα μόνος μου και η γυναίκα μου άρχισε να με κοιτάει παράξενα (σου λέει αυτός πάει χάζεψε...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά, αυτό είναι ένα συνηθισμένο φαινόμενο σε όλα τα τραπέζια,και δίνει μερικές απολαυστικές ατάκες όπως η παραπάνω...:P

Καλές είναι για να σπάνε που και που την ένταση του παιχνιδιού,αρκεί να μην εμπλέκεσαι κι εσύ στους καυγάδες και αποσυντονίζεσαι...Αν και μερικές φορές είναι δύσκολο να συγκρατηθείς όταν δέχεσαι προκλήσεις...Τώρα που το σκέφτομαι αυτή είναι μια ξεχωριστή συζήτηση,το πως δηλαδή κάποιος μπορεί να είναι τόσο εριστικός που να σε κάνει να ασχολήσε μόνο μ αυτόν και στην προσπάθειά σου να τον κερδίσεις να καταστραφείς...Πιστεύω δε ότι μερικοί επιζητούν επίτηδες τις λογομαχίες,προς όφελος του παιχνιδιού τους...Πάντως έχει πλάκα όταν είσαι απλός θεατής...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...