Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

hacker sto chip me up


phidias georgiou

Recommended Posts

μόλις έχω μάθει πως κάποιως άγνωστος σε εμένα χρησιμοπεία τα στοιχεία μου στο chip μευπ και το

username μου ael1979 . σας ενημερώνο πως δεν είμαι εγώ .μέχρι σήμερα δεν έχω πάρει καπιο πόσο σταρς. σήμερα πήρα 12.25 από το smiringbaby και θα του τα επιστρέψω.

μην συνεχισεται να αγοράζεται .μόλις μάθω τη ακριβώς έχει γίνει θα σας enimeroso

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασίλη (pokerland ) πρώτο μας μέλημα είναι η προστασία της κοινότηταs από τον hacker . γιαυτό νομίζω πρέπει να βγάλετε μια ανακίνωση asap .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Feidia, steile email sto chip me up rwtwntas tis epakriveis wres kai imerominies stis opoies ekanes login sto account sou sto chip me up, isws ets ina vgaleis kapoia akri

ο φειδίας δεν είχε λογαριασμό αυτός ο κάποιος τον έκανε εξ αρχής και πουλούσε μετοχές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω καταλαβει κατι:ο Φειδιας δεν ανοιξε ΠΟΤΕ λογαριασμο στο cmu ?απο την αρχη αγοραζουμε μεριδια απο τον απατεωνα?

Ναι έτσι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασίλη (pokerland ) πρώτο μας μέλημα είναι η προστασία της κοινότηταs από τον hacker . γιαυτό νομίζω πρέπει να βγάλετε μια ανακίνωση asap .

Πολύ σωστός Gunner, thx για την υπενθύμιση, θα ανεβάσουμε σχετική ανακοίνωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι με σοκαρει το γεγονος καθοτι-αφενος εχω αγορασει μεριδια κι απο τα δυο events που φερουν υπογραφη ael1979-κι αφετερου ολα αυτα τα πληροφορηκα απο εναν φιλο δεδομενου οτι αρχιζω τις διακοπες κι εχω κλεισει γενικους διακοπτες στο λαπτοπ. Απο το γεγονος της Εσθονιας για το ΕΡΤ μαλιστα εχω 400 shares και οπως αντιλαμβανεστε νιωθω καπως αβολα. Μολις ειδα οτι και το Ταλιν, αλλα και το 10κ event εμφανίζονται ως cancelled στο CMU αλλα αυτο απο μονο του δεν ειναι καθησυχαστικο. Μια αλλη λεπτομερεια ειναι το οτι ο φερομενος ως Φειδιας Γεωργιου ''ανοιξε'' διαλογο με το Σταυρο τον IDOLLS στο Chat που περιγραφει το εν λογω event για το κοστος(ειχε ανοιξει με 5κ ενω το ΕΡΤ στο Ταλιν ειναι αξιας 4κ). Και μεσα απο το chat ο seller που απο οτι πληροφορουμαι δεν ειναι ο Φειδιας ποσταρε διαβεβαιωνοντας οτι ''μιλησε με τον admin του CMU κι οτι θα αποκατασταθει αμεσα η ταξη'' οπως και εγινε. Δηλαδη ολα αυτα τα εκανε ενας απατεωνας?????????????????????????

υγ. Φειδια στελνω πμ με τηλεφωνο να μιλησουμε για λεπτομερειες διοτι εχω μεινει με το στομα ανοικτο και πραγματικα δεν εχω ακομα καλα-καλα συνειδιτοποιησει τι εχει συμβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...