Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Μεταφερμένο off topic


Recommended Posts

Εντάξει Βάγγο. Να σου πω, γνωστή φυσιογνωμία μου φένεσαι, κάπου είδα φώτο σου, έκανες στην Γερμανία μήπως;;;

βλέπω την φωτο σου ρε συ πολ μήπως έχεις κάνει φυλακή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει Βάγγο. Να σου πω, γνωστή φυσιογνωμία μου φένεσαι, κάπου είδα φώτο σου, έκανες στην Γερμανία μήπως;;;

βλέπω την φωτο σου ρε συ πολ μήπως έχεις κάνει φυλακή;;;

Όχι πολύ, πολύ λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει Βάγγο. Να σου πω, γνωστή φυσιογνωμία μου φένεσαι, κάπου είδα φώτο σου, έκανες στην Γερμανία μήπως;;;

φωτο μου εχω μονο στο fb λογω του οτι ειμαι μουσικος παραγωγος σε γνωστο διαδικτυακο σταθμο!! Καπου αλλου δεν εχω! Γερμανια οχι δεν εχω ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έπιασα την Φλος Ρουαγιάλ και Κέντα Φλος στο 5. Σε λεφτά έπιασα τα αυτά μου... Εκείνα... Εκείνα ντε λέμε, εκείνα που κρέμονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έπιασα την Φλος Ρουαγιάλ και Κέντα Φλος στο 5. Σε λεφτά έπιασα τα αυτά μου... Εκείνα... Εκείνα ντε λέμε, εκείνα που κρέμονται...
επειδή τα λες ποιητικά εξήγησε ποια εννοείς και σε εμάς τους ανίδεους
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και για τα 3 σου επιτεύγματα, αλλά σε παρακαλώ να είσαι πιο κόσμιος.

Το τελευταίο που έχω ανάγκη είναι να γίνω σεμνότυφος τη στιγμή αυτή. Μήπως έχουμε ανήλικα εδώ μέσα ρε φίλε; Άσε μας να πούμε με τις χαζομάρες τώρα... χοχοχο ούετ στης εκκλησίας το φορουμ τόση σεμνοτυφία δεν παίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έπιασα την Φλος Ρουαγιάλ και Κέντα Φλος στο 5. Σε λεφτά έπιασα τα αυτά μου... Εκείνα... Εκείνα ντε λέμε, εκείνα που κρέμονται...
επειδή τα λες ποιητικά εξήγησε ποια εννοείς και σε εμάς τους ανίδεους

Οοο ρε αδερφάκι μου αργόστροφο σε κάναν!!! Τι κρέμετε πάνω σε έναν άντρα;;; Μπορεί να είναι τίποτε άλλο εκτός από τα σκουλαρίκια του;;; Γονείς έχεις κάνε τον κόπο και ρώτα τους... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pol gt σου ζήτησα να είσαι πιο κόσμιος διότι είτε το πιστεύεις είτε όχι και ανήλικοι διαβάζουν το forum. Γενικότερα δεν βλέπω το λόγο να συζητάμε για τα απ'αυτά σου και μάλιστα σε ένα thread κάτω από την ενότητα "ερωτήσεις αρχαρίων". Έτσι το thread μετακομίζει στα off topic και όσοι ενδιαφέρεστε για το τι κρέμεται κάτω από τον pol gt συζητήστε το εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις
×
×
  • Προσθήκη...