Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PROSPATHOUN NA MAS KANOUN DWRO 15000 GIA 3 FORA.PALI DEN?


vkiller

Recommended Posts

ΕΊΝΑΙ Η 3 ΦΟΡΆ ΠΟΥ ΤΟ ΒΕΤΟΤΟ ΚΑΙ Η BWIN ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΝ ΝΑ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΌ HIGH ROLLER 20000 GTT ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟΥ ΜΉΝΑ. ΑΠΑΙΤΟΎΝΤΑΙ ΜΌΛΙΣ 30 ΠΑΊΚΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΚΤΕΊ. ΤΗΣ ΠΡΟΓΓΟΎΜΕΝΕΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΈΣ ΑΝΑΒΛΉΘΗΚΕ ΓΙΑ ΜΌΛΙΣ 2 ΜΕ 3 ΛΙΓΌΤΕΡΕΣ ΣΥΜΕΤΟΧΈΣ. ΣΉΜΕΡΑ Η ΏΡΑ 10 ΑΝ ΣΥΜΠΛΙΡΩΘΟΥΜΕ 30 ΠΑΊΚΤΕΣ Η ΕΤΑΙΡΕΊΑ ΘΑ ΒΆΛΕΙ 14000 ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΣΈΠΗ!!! ΜΙΛΆΜΕ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ VELEU ΤΟΥΡΝΑΜΕΝΤ !!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΝ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΊΣΟΥΝ 14000 ΕΥΡΏ ΚΑΙ ΕΜΕΊΣ ΑΡΝΟΎΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΆΡΟΥΜΕ? ΑΝ ΈΧΟΥΜΕ ΈΣΤΩ ΚΑΙ 1 ΊΧΝΟΣ ΛΟΓΙΚΉΣ ΘΑ ΕΓΓΡΆΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΤΟ ΤΟΥΡΑΜΕΝΤ!!! ΣΚΕΦΤΕΊΤΕ 30 ΆΤΟΜΑ ΜΕ 200 ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΝΑ ΜΟΙΡΆΖΟΝΤΑΙ 20000!!!! ΕΓΏ ΑΤΎΧΗΣΑ ΝΑ ΚΕΡΔΊΣΩ ΠΡΙΝ 2 ΜΉΝΕΣ ΤΟ ΕΙΣΙΤΉΡΙΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΤΟ ΤΟΥΡ ΔΕΝ ΈΓΙΝΕ ΠΟΤΈ ΜΈΧΡΙ ΤΏΡΑ... 30 ΠΑΊΚΤΕΣ ΧΡΕΙΆΖΟΝΤΑΙ ΜΌΝΟ!! ΈΛΕΟΣ.. ΠΑΊΞΑΤΕ ΤΟΣ ΤΟΥΡ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ 300% +EV ΑΡΝΕΊΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΊΞΕΤΑΙ? ΑΝ ΚΑΤΑΦΈΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΊ ΓΙΑ 3 ΦΟΡΆ ΧΆΝΟΝΤΑΣ ΤΈΤΟΙΟ VALEU ΤΌΤΕ Η ΒΛΑΚΕΊΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΈΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΟ.. ΒΈΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΈΣ ΦΤΑΊΝΕ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΊΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΏΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΉ ΔΙΑΦΉΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΎΡΩΣΗ ΠΟΛΛΏΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΏΝ.. ( ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΆΝΟΥΝ ΕΠΊΤΗΔΕΣ..) ΑΛΛΆ ΑΝ ΕΓΡΆΦΟΥΜΕ ΤΟ ΕΛΆΧΙΣΤΟ 30 ΆΤΟΜΑ ΑΠΌΨΕ 10:00 ΤΟ ΒΡΆΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΆΛΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΒΆΛΟΥΝ 14000 ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΣΈΠΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι. αναβλήθηκε πάλι. πρέπει να υπάρχει μεγάλη κρίση στην ελληνική κοινότητα πόκερ για να μην βρίσκονται 30 παίκτες να παίξουν ένα τουρ με 15000 έξτρα δώρο για 3 fora!!! Ελπίζω τουλάχιστο να φανούν εντάξει και να πιστώσουν τα εισιτήρια των $200 σε όσους τα έχουμε κερδίσει μέσω προκριματικών. Το δικό μου έληξε χθες αφού είναι η τρίτη φορά που κάνω εγγραφή και αναβάλλεται το τουρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βκιλλερ εσυ θα το επαιζες αν δεν ειχες κερδισμενο εισιτηριο? μαλλον στενοχωρηθικες γιαυτο το <χαμενο> τικετ παρα για την ευκαιρια να μας <χαρισουν 15000> και εψαχνες στα σιτε ατομα να συμπληρωσουν τον αριθμο για να γινει το τουρ που οντος ηταν καλη ευκαιρια αν μαζευονταν 30 ατομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει δίκιο ο κίλερ .για κάθε παίκτη που θεωρεί τον ευατό ότι προσπαθεί στο πόκερ ήταν πραγματικά καλό τουρ .το είχα δει πριν κανα δίμηνο αλλά μετά το αμέλησα βλακεία μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw oi ellines paizoun tosa akriba τουρ χωρίς έξτρα valeu και με καλύτερους αντιπάλους και τώρα που μας δίνουν ευκαιρία να μοιραστούμε 30 παίκτες 20000 δολάρια επενδύοντας 200 δεν μας κάνει? πίστευα πως οι έλληνες παίκτες σέβονταν τον εαυτό τους. γιατί οποίος σεβαίται τον εαυτό του δε χάνει τεταοιες ευκαιρίες.. Όπως και να έχει το εισιτήριο μου δεν το βλέπω να υπάρχει πουθενά. τους έστειλα εμαιλ ,ελπίζω να μην μου φάνε τα $200 που κέρδισα ρισκάροντας δικά μου λεφτά σε προκριματικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μαζεύτηκαν ούτε 20 παίκτες ,το χειρότερο όμως είναι πως έστειλα εμαιλ στο βετοτο πριν 3 μέρες για το εισιτήριο $200 που είχα κερδίσει ρισκαρώντας δικά μου λεφτά. για να το ανανεώσει είτε να μου δώσει αλλά εισιτήρια αξίας συνολικά $200 άλλων τουρ αφού έληξε το εισιτήριο μου εξαιτίας της 3 πλής αναβολής του ελληνικού τουρ χωρίς να φέρω ευθύνη , και ακόμη δεν έξω πάρει απάντηση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να είμαι δίκαιος, σημμερα έστω και με μερικές μέρες καθυστέρηση το βετοτο μου πίστωση τα $200 του τουρναμεντ σαν καθαρό cash στο λογαριασμό μου για να τα κάνω ότι θέλω. Αυτή είναι μια σωστή απόφαση και δείχνει σεβασμό της εταιρείας προς τους πελάτες της έστω και με κάποια καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να είμαι δίκαιος, σημμερα έστω και με μερικές μέρες καθυστέρηση το βετοτο μου πίστωση τα $200 του τουρναμεντ σαν καθαρό cash στο λογαριασμό μου για να τα κάνω ότι θέλω. Αυτή είναι μια σωστή απόφαση και δείχνει σεβασμό της εταιρείας προς τους πελάτες της έστω και με κάποια καθυστέρηση.

την κυριακή δηλαδή θα γραφτείς στο τουρ να διεκδικήσεις τα δώρο 15κ που προσπαθούν να μας δώσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι. την τελευταία Κυριακή κάθε μήνα εφόσον υπάρχει αυτό το τουρναμεντ και εφόσων αποφασισεται να το παίξετε επιτέλους για τα έξτρα λεφτά που θα μπουν από την εταιρεία. τότε θα εγγραφώ και γω με δικά μου λεφτά. Αναμφίβολα συμφέρει και δεν μπορώ να καταλάβω πως προτιμάται τουρ όπως το sunday milion που είναι επισυν $200 και για να πάρεις $5000 πρέπει να έρθεις 14 από 7000 δηλαδή 0.002% πιθανότητα!!! ενώ μπορείς να πάρεις τα $5000 αν έρθεις 1 από τους 30 με 35 παίκτες αυτού του τουρναμεντ!!! δηλαδή 3% πιθανότητα!!! Μιλάμε για εκατονταπλάσιο valeu μαθηματικά και εμείς κοιμόμαστε!!! μπράβο μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...