Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

H Ελλάδα θα διοργανώσει ΕΡΤ! 15-20 Νοεμβρίου στο Λουτράκι!


baskont

Recommended Posts

Είναι επίσημο πια! Είναι γεγονός! Είναι η είδηση της χρονιάς για το ελληνικό πόκερ! Η μεγαλύτερη διοργάνωση πόκερ στην Ευρώπη, το σπουδαίο European Poker Tour, θα πραγματοποιήσει τον Νοέμβριο στάση στην Ελλάδα. Το Pokerstars.net μόλις ανακοίνωσε επίσημα τη διοργάνωση του ΕΡΤ Loutraki, για τις 15-20 Νοεμβρίου, με buy in για το Μain Event €4.000+400.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παρακαλουσα ολους οσους μιλανε για το ΕΡΤ να το κανουν χαμηλοφωνως γιατι στην Θεσσαλονικη καποιοι θα ξυπνησουν.

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά να ρωτήσω το όριο ηλικίας πόσο θα είναι?? επειδή εγώ είμαι 20 κ ενδιαφέρομαι να πάω ενημερώστε με , θα ισχύει απλά ο καινούριος νόμος για ανω των 21 ή θα ειναι άνω των 18 όπως σε πολλά επτ αλλων ευρωπαικών χώρων? ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους! Αυτό που περίμενε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα είναι εδώ σε μόλις δυόμισι μήνες!

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

το bankroll στο τραπέζι και πάμε για το one time σε στυλ "rounders"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους! Αυτό που περίμενε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα είναι εδώ σε μόλις δυόμισι μήνες!

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

το bankroll στο τραπέζι και πάμε για το one time σε στυλ "rounders"

+2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους! Αυτό που περίμενε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα είναι εδώ σε μόλις δυόμισι μήνες!

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

Γιατί μόνο αν παίξει όλη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα πάει το πόκερ ένα βήμα πιο μπροστά στη χώρα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η επιχείρηση του κασινο λουτρακίου κ του pokerstars ίσως πάει ένα βήμα μπροστά το poker θέλει αλλά πράγματα για να πάει μπροστά imo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταματας να παιρνεις τη paysafe της ημερας για 12 χρονια (και κατι λιγες μερες) ,

και απλα γραφεσαι στο EPT Λουτρακι.

Πολυ καλη διαφημιση οντως για το παιχνιδι , θα φερει αρκετο κοσμο στα τραπεζια.

Παντα τα EPT ηταν longshots δεν ειναι κατι καινουργιο αυτο.

Εγω θα προτεινα να γινει απο τωρα στο Pokerland ενα EPT Loutraki staking section γιατι ακομα και αυτοι που θα παρουν πακετα λογικο ειναι να θελουν να μειωσουν το buyin .

Θελω να ρωτησω αν σε μια τετοια διοργανωση το Pokerstars δινει τους δικους του κανονες η το τουρνουα παιζεται με τα rules του καζινο ?

Ρωταω γιατι πχ εδω στη Πατρα εχει double raise και καποιους αλλους κανονες που κανουν το παιχνιδι λιγο διαφορετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιά να ρωτήσω το όριο ηλικίας πόσο θα είναι?? επειδή εγώ είμαι 20 κ ενδιαφέρομαι να πάω ενημερώστε με , θα ισχύει απλά ο καινούριος νόμος για ανω των 21 ή θα ειναι άνω των 18 όπως σε πολλά επτ αλλων ευρωπαικών χώρων? ευχαριστω

Δεν έχει καμία σχέση με τους κανόνες της διοργανώσεις, έχει σχέση μόνο με τον νόμο της κάθε χώρας. οπότε 21.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα υπαρχουν αρκετοι ελληνες και κυπριοι παιχτες που ειναι καλοι και εχουν τα 4400.

το θεμα ειναι οτι ανεβενει το επιπεδο σε θεμα διοργανωσης.

αντε και σ'ανωτερα!

και ενα myconian andverture!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους! Αυτό που περίμενε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα είναι εδώ σε μόλις δυόμισι μήνες!

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

+3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι +1 και +2 και +∞ γράφετε; Το ότι πολλοί παίχτες δεν μπορούν να συμμετάσχουν στο EPT σημαίνει ότι δεν θα θέλαμε να διοργανωθεί στη χώρα μας ή ότι δεν θα κάνει καλό στο να γίνει το παιχνίδι γνωστό, αποδεκτό, κτλ; Εσείς θεωρείτε ότι μόνο όσοι μπορούν να συμμετέχουν περίμεναν πως και πως να διοργανωθεί στη χώρα μας; Αυτό είναι το μόνο νόημα; Σας πληροφορώ ότι όσοι έχουν την οικονομική ευχέρεια να συμμετέχουν, το έχουν κάνει ήδη και δεν περίμεναν να έρθει εδώ για να γλυτώσουν τα ταξιδιωτικά. Εγώ ξέρω ένα σωρό κόσμο που καταλαβαίνει πόσο σημαντικό είναι να αναλάβουμε ένα τόσο αναγνωρισμένο (σε Ευρωπαϊκό και παγκόσμιο επίπεδο) event και γι' αυτό το περίμενε με ανυπομονησία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους! Αυτό που περίμενε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα θα είναι εδώ σε μόλις δυόμισι μήνες!

γτ αλωστε ολόκληρη η ελληνική ποκερική κοινότητα έχει λεφτά να παίξει ept

+4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι +1 και +2 και +∞ γράφετε; Το ότι πολλοί παίχτες δεν μπορούν να συμμετάσχουν στο EPT σημαίνει ότι δεν θα θέλαμε να διοργανωθεί στη χώρα μας ή ότι δεν θα κάνει καλό στο να γίνει το παιχνίδι γνωστό, αποδεκτό, κτλ; Εσείς θεωρείτε ότι μόνο όσοι μπορούν να συμμετέχουν περίμεναν πως και πως να διοργανωθεί στη χώρα μας; Αυτό είναι το μόνο νόημα; Σας πληροφορώ ότι όσοι έχουν την οικονομική ευχέρεια να συμμετέχουν, το έχουν κάνει ήδη και δεν περίμεναν να έρθει εδώ για να γλυτώσουν τα ταξιδιωτικά. Εγώ ξέρω ένα σωρό κόσμο που καταλαβαίνει πόσο σημαντικό είναι να αναλάβουμε ένα τόσο αναγνωρισμένο (σε Ευρωπαϊκό και παγκόσμιο επίπεδο) event και γι' αυτό το περίμενε με ανυπομονησία.

Δεν ξερω αν ο κοσμος που το περιμενε ήταν 'ενας σωρος', αλλα η σημασια της διεξαγωγης ενος τετοιου τουρνουα στην Ελλαδα, ειναι πολυ μεγάλη.

Τα μέλη της ποκερικης κοινοτητας, τα οποια το αντιλαμβανονται αυτο, σιγουρα το περιμεναν με ανυπομονησια. Δυστυχως, αυτοι που το αντιλαμβανονται σίγουρα ΔΕΝ ειναι και τόσοι πολλοί. Μακαρι να πεφτω εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...