Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Αναληψη


carlo

Recommended Posts

το ίδιο και με τη moneybookers

Σωστά.

@carlo

Σε αυτές τις περιπτώσεις σου λένε να κάνεις μια minimum κατάθεση από Moneybookers ή τραπεζικό λογαριασμό και μετά να πάρεις τα λεφτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ίδιο και με τη moneybookers

εγώ είχα κάνει κατάθεση με paysafe και ανάληψη με moneybookers . Δεν κατέθεσα ποτέ λεφτά μέσω moneybookers επομένως αυτό δεν είναι σωστό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ίδιο και με τη moneybookers

εγώ είχα κάνει κατάθεση με paysafe και ανάληψη με moneybookers . Δεν κατέθεσα ποτέ λεφτά μέσω moneybookers επομένως αυτό δεν είναι σωστό

Α, ίσως για την pokerstars να μην ισχύει, αλλά σε άλλες αίθουσες μου το έχουν ζητήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είχα κάνει κατάθεση με paysafe και ανάληψη με moneybookers . Δεν κατέθεσα ποτέ λεφτά μέσω moneybookers επομένως αυτό δεν είναι σωστό

πρεπει να εχεις καταθεσει εντος 6 τελευταιων μηνων με οποιον τροπο θελησεις να κανεις αναληψη.

http://www.pokerstars.com/poker/real-money/cashouts/

Ειναι

10$ ειναι το μινιμουμ για moneybookers, η οποια χρεωνει σε 0,50 ευρω για αποστολες αναμεσα σε λογαριασμους της και 1,80 για αναληψη σε τραπ. λογαριασμο ή καρτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να εχεις καταθεσει εντος 6 τελευταιων μηνων με οποιον τροπο θελησεις να κανεις αναληψη.

http://www.pokerstars.com/poker/real-money/cashouts/

Ειναι

10$ ειναι το μινιμουμ για moneybookers, η οποια χρεωνει σε 0,50 ευρω για αποστολες αναμεσα σε λογαριασμους της και 1,80 για αναληψη σε τραπ. λογαριασμο ή καρτα

Κ όμως χωρίς να έχω κάνει κατάθεση με κανένα τρόπο τους τελευταίους 6 μήνες, έκανα κανονικά ανάληψη (τραπεζική μεταφορά) σε καινούριο λογαριασμό, που δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ούτε για κατάθεση, ούτε για ανάληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως γίνετε να κανείς λογαριασμό ΜΟΝΕΥΒΟΟΚΕΡΣ θέλει πολλά στιχεία ? και μετά από εκεί πως τα περνώ τα λεφτά?

Δες μονος σου,

https://www.moneybookers.com/onboard/gr/register.pl

Στον τραπεζικο λογαριασμο, στην καρτα σου κλπ

Κ όμως χωρίς να έχω κάνει κατάθεση με κανένα τρόπο τους τελευταίους 6 μήνες, έκανα κανονικά ανάληψη (τραπεζική μεταφορά) σε καινούριο λογαριασμό, που δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ούτε για κατάθεση, ούτε για ανάληψη.

παραλειπεις κατι; τι στοιχεια τους ειχες στειλει πριν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι φίλε και σου συνιστώ γιατί το έψαχνα και εγώ μη το βάλης γτ αλιως δεν θα μάθης ποτέ πόκερ. αν είναι να πεζεις με τετιο προγραμ εγώ θα σου συνιστούσα να μάθεις μόνος σου της πιθανότητες καλύτερα έτσι ..παρά στο μέλλον να ψάχνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το pokertracker έχει δωρεάν δοκιμή για 60 ημέρες, στη συνέχεια μπορείς να το αγοράσεις με μικρό σχετικά αντίτιμο ($90) για την πλήρη έκδοση του holdem και με $45 παίρνεις την έκδοση που υποστηρίζει tours με BI<11 και cash μέχρι NL25.

Εάν έχεις mac δοκίμασε το pokercopilot ($70) που είναι αξιοπρεπές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...