Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ο Αναστάσιος Κότσαρης στην κορυφή του πρώτου τουρνουά της σε


moderator

Recommended Posts

Mετά από τρεις μέρες πόκερ στο παρθενικό event του Loutraki Poker Series, ο Αναστάσιος Κότσαρης ανακυρρήχθηκε νικητής κερδίζοντας τα 10.460 ευρώ της κορυφής!

Ο Αναστάσιος επιβλήθηκε σε ένα field 200 παικτών, οι οποίοι κατέβαλαν τα 330 ευρώ της συμμετοχής προκειμένου να λάβουν μέρος στο πρώτο αυτό τουρνουά της σειράς, που διεξήχθη στο καζίνο Λουτρακίου. Το prize pool έφτασε τα 60.000 ευρώ και μοιράστηκε στους 24 πρώτους παίκτες της τελικής κατάταξης.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ RESPECT ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ 'SOULISKEX' ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΘΟΣ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ty guys!pantos me diafora to pio turbo tour p exo paiksei,sthn day2 avg stack me 12bbs se kapoies faseis.. me liga logia san12$ turbo 180man pokerstars...tespa GL

ps. gkoun ofeila re file opos yposxethika, ligoi tha to kanan ayto sthn thesi sou...

Rantebou sto cypt

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από εμένα στους νικητές, αλλά καθόλου συγχαρητήρια στους διοργανωτές.

Αρχικά τραγικό το blind structure, έπρεπε να ξεκινά από 25-50 και να υπήρχε το λιγότερο άλλο ένα level πριν μπουν τα ante.

Επίσης τραγικό το να πληρώνεις 30€ rake και 15€ είσοδο για ένα μπλουζάκι και ένα μπρελόκ. Αν κάνει το Λουτράκι τουρνουά απλά και μόνο για να γεμίσει τα τραπέζια με cash να μας ενημερώσει να μην τρέχουμε 2 φορές για να γραφόμαστε.

Τέλος μιας και είπα cash είδα κάτι φυλλάδια για τα reward που κερδίζεις πόντους όσο παίζεις, αλλά δεν νομίζω να έχω κερδίσει τίποτα πόντους μιας και η κάρτα μου ανεβαίνει μόνο από τους πόντους της εισόδου. Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει αν ισχύει ακόμα αυτό το πρόγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...