Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

EPT LONDON main Shares


kaskanter

Recommended Posts

Ναι σαφως κ εχω προσωπικη εικονα για το τι ετσι μαρκ απ ( αλλα οντας πρωτη φορα που θελησα να εμπλακω ηθελα λιγα ινφο), απλα δεν ξερω γιατι δεν μου καθεται καθολου καλα σε τέτοια τουρ - αλλά εδω δεν μου καθεται καλα η εννοια του απειρου ( :Ρ) οποτε δεν επιμενω.. και δεν επεμενα.. οποτε ισχυει το απο πανω...Χαιρομαι που σε γνωριζω δια... απαντησεως giorgio κ ελπιζω να τα πουμε περισσοτερο καποια στιγμη κ περισσοτερο... οπως κ να χει δεν παω να βγαλω λολ, απλα ειπα να σκεφτω πιο safe μιας κ πρωτο μου μεγαλο τουρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Recap...

Πρωτα απο ολα να ευχαριστησω τους... επενδυσαντες λεγοντας οτι εχει φαση τελικα το sharing οχι μονο για..μειωση εξοδων, variance κλπ αλλα γιατι σου τονωνει και το ηθικο...ty guys :)

Εχουν μεινει ακομα shares και τα υπολοιπα τα δινω κ σε 25αρια... αν θελει καποιος...

δεν βαζω εδω την λιστα γιατι οσα εχω παρει off public δεν ξερω αν θελουν τα παιδια να τα αναφερ

Εχω ενα twitter που ισως το εγκαινιασω για updates (γρινια, κραξιματα, χαβαλε κλπ...) ειναι το kaskanterrr

cheers! ( να μπαινουμε κ στο κλιμα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ 100%*

DSC_0093_-_2011-10-04_at_17-42-36.jpg

*ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ... :lol:

http://pokerland.gr/poker-people/i-proetoimasia-enos-chip-leader-en-opsei-tou-wsop-final-table-sinenteiksi-me-ton-martin-staszko

Μετά την είσοδο σου στο final table τι έκανες το υπόλοιπο της βραδιάς; Βγήκες έξω να το γιορτάσεις;

Ήμουν πραγματικά κουρασμένος. Κατά την διάρκεια ολόκληρης της μέρας έφαγα μόνο έξι μπανάνες κι έτσι όταν συγκροτήθηκε τελικά το final table πήγα απλά για ένα γεύμα με δύο μπύρες. Δέχθηκα φυσικά πολλά τηλεφωνήματα, μηνύματα και e-mails, συνεπώς μου πήρε και λίγη ώρα μέχρι ν’ απαντήσω και κοιμήθηκα ελάχιστα."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ 100%*

DSC_0093_-_2011-10-04_at_17-42-36.jpg

*ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ... :lol:

http://pokerland.gr/poker-people/i-proetoimasia-enos-chip-leader-en-opsei-tou-wsop-final-table-sinenteiksi-me-ton-martin-staszko

Μετά την είσοδο σου στο final table τι έκανες το υπόλοιπο της βραδιάς; Βγήκες έξω να το γιορτάσεις;

Ήμουν πραγματικά κουρασμένος. Κατά την διάρκεια ολόκληρης της μέρας έφαγα μόνο έξι μπανάνες κι έτσι όταν συγκροτήθηκε τελικά το final table πήγα απλά για ένα γεύμα με δύο μπύρες. Δέχθηκα φυσικά πολλά τηλεφωνήματα, μηνύματα και e-mails, συνεπώς μου πήρε και λίγη ώρα μέχρι ν’ απαντήσω και κοιμήθηκα ελάχιστα."

LOOOL +1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται?στο τωιττερ εγραψε πριν ενα τεταρτο..Pffff played a flip for like 600 and lost ... First flip in my tour .... couldn't pass 1-3 chips with AQ specially with read on initial ;( ενω τον ειχαμε αφησει με 300Κ. bustare ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ updates ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα από τα πάτρια εδάφη πια...Σας ευχαριστώ όλους για το σαπορτ κ για τα μηνύματα σας... Έχουν πιστωθει τα χρήματα στον λογαριασμό μου και αργότερα θα πληρώσω / στείλω σε όλους που είχαν μετοχές...αν τυχόν κάποιος δεν έχει λάβει μέχρι αύριο να μου στείλει μνμ. Ευχαριστώ κ πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...