Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Προβλημα αναληψης


marcelos7

Recommended Posts

Καλησπερα.Εχω πρεπαιδ καρτα στη eurobank .Είχα κάνει παλαιότερα αναλήψεις κανονικά.Τις δύο τελευταίες φορές όμως που πήγα να βγάλω τα λεφτά από τη τράπεζα παρουσιάστηκε πρόβλημα.Μου είπαν ότι φαίνεται ότι υπάρχει το πόσο μέσα στο λογαριασμό μου σαν πίστωση από κάποια εταιρία αλλά χωρίς να υπάρχει στην ουσία κ να μπορεί να βγει.Έτσι αδυνατώ να κάνω ανάληψη.Και της 2 φορές έκανε η τράπεζα επιστροφή χρεωστικού υπολοίπου μια διαδικασία που κρατάει κανα 2 βδομάδες κ μου τα δώσαν.το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να το κάνω αυτό συνέχεια και θέλω να βγάλω και αλλά λεφτά

Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?Ακούω συνέχεια για μονευβοοκερς που χρησιμοποιούν πολλοί όμως δε ξέρω τη ακριβώς είναι ίσως βοηθήσει.Γνωρίζει κανείς γιατί υπάρχει αυτό το πρόβλημα κ πως μπορώ να το λύσω?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη moneybookers θα χρειαστεί ένας μήνας τουλάχιστον μέχρι να γίνει πιστοποίηση της διεύθυνσης σου ώστε να μπορείς να πραγματοποιήσεις τραπεζικές συναλλαγές και όχι μόνο διαδικτυακές. Μια άλλη επιλογή είναι απευθείας μεταφορά-κατάθεση στον τραπεζικό σου λογαριασμό από το site που παίζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Μαλλον θα δοκιμασω το τραπεζικο εμβασμα απο δω και περα.

Μελισσουργε αυτο για την επιταγη πρωτη φορα το ακουω δν ειναι καν στις επιλογες αναληψης απο ποκερ.γρ πως γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήξερα ότι ενδιαφέρεσαι για την poker.gr. Στην poker.gr δε ξέρω φίλε, έχω πολύ καιρό να μπω. Για να το λες, δε θα έχει τέτοια μέθοδο ανάληψη. Απλά σε πολλές εταιρίες έχουν αυτήν την επιλογή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...