Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Rail made in pokerland;


Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου εξηγησει την οποια λογικη του καθημερινου rail τυπου ο ταδε και ο δεινa μπηκε στα λεφτα;

Ειχα την αισθηση πως τα 3 τελευταια τραπεζια ηταν οριακα, αν οχι υπερβολη.

Τι αλλαξε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα δεν είναι συγκλονιστικό να μπει κάποιος στα λεφτά, αλλά εκείνη την ώρα είναι μια πληροφορία (για κάποιον άχρηστη, για κάποιον χρήσιμη). Εσένα σε πειράζει να βλέπεις ότι κάποιος μπήκε στις πληρωμές; Δεν κατάλαβα την ένσταση σου. Άλλωστε αυτά δεν μπαίνουν στα άρθρα του site, αλλά μόνο στο thread.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@name

Μα καλά, έκατσες και άνοιξες ένα καινούριο thread για να ρωτήσεις για ποιο λόγο γράφουμε αυτούς μπαίνουν στα λεφτά και όχι μόνο αυτούς που μπαίνουν τελικό τραπέζι (ή 3 τελικά τραπέζια, ή τέλος πάντων ότι θεωρείς εσύ ότι πρέπει να αναφέρουμε);;;

@Nikos Kontis

Νίκο keep up the good work. Συνέχισε ό,τι ακριβώς έκανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κατάλαβα την ένσταση σου.

Έχασα ένα μπai ιν / κέρδισα ένα, στο βασίλειο των γαϊδουριών αυτό θεωρείται διάκριση ?

Οι ξένοι μα έχουν στο τοπ 3 της σχετικής λίστας του πόκερ.

@name

Μα καλά, έκατσες και άνοιξες ένα καινούριο thread για να ρωτήσεις για ποιο λόγο γράφουμε αυτούς μπαίνουν στα λεφτά και όχι μόνο αυτούς που μπαίνουν τελικό τραπέζι (ή 3 τελικά τραπέζια, ή τέλος πάντων ότι θεωρείς εσύ ότι πρέπει να αναφέρουμε);;;

ουπς έκανα τέτοιο ατόπημα?

άρχοντα μου δεν ζήτησα την άδεια σου και δεν εγκρίνεις το θέμα μου ?

πόσο γάιδαρος μπορεί να εμαι και να αμφιβάλλω πρακτικές που εσύ εγκρίνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που είχα στο μυαλό μου με το rail δεν ήταν μόνο για τις επιτυχίες. Απλά θέλω να καταγράφω την πορεία των Ελλήνων παικτών (όσων μπορώ και πέφτουν στην αντίληψη μου) την συγκεκριμένη ημέρα που θα κάτσω να κάνω rail. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω που θες να καταλήξεις φίλε μου. Το ότι βγήκε κάποιος πρώτος στο Sunday Million είναι μια πληροφορία-είδηση. Το ότι βγήκε τελευταίος πάλι είναι το ίδιο (λιγότερο σημαντικό, αλλά παραμένει πληροφορία). Το ότι μπήκε στα χρηματικά έπαθλα πάλι είναι μια πληροφορία. Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό; Κάτι που σε ενοχλεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που είχα στο μυαλό μου με το rail δεν ήταν μόνο για τις επιτυχίες

Το μοναδικό σου κριτήριο είναι η χώρα, όχι η ποιότητα των παικτών ?

Και αυτό το γνωρίζουν η μήπως οφείλουν να το γνωρίζουν όσοι τυχαίνει να παρακολουθούν

τα ραήλ ?

Εναλλακτικά εσύ και οι λοιποί συντονιστές πιστεύετε πως έχουμε τα κριτήρια οι γάιδαροι να ξεχωρίσουμε ποιους παίκτες μας πλασαρετε.

Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό; Κάτι που σε ενοχλεί;

http://pokerland.gr/hpanigma/poios-eina ... ekmathisis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά όταν ξέρεις ότι κάποιος φίλος σου είναι στα λεφτά και συνεχίζει πας και τον ψάχνεις αν έχεις όρεξη για rail .

that simple

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό; Κάτι που σε ενοχλεί;

χαχαχαχαχ. μάλλον κάτι δεν κατάλαβες καλά φίλε μου. στο άρθρο λέει ότι το Rail δεν είναι χρήσιμο στους αρχάριους για να μάθουν . προφανώς το Rail του νίκου κοντή δεν έχει καμία σχέση με το Rail που λέει ο hpanigma που συγκεκριμένα λέει "Όσον αφορά το rail είναι τελείως χάσιμο χρόνου, και παίρνεις ελάχιστα πράγματα σε σχέση με το χρόνο που διαθέτεις σε αυτό. Αντιθέτως το να κάνετε κάποιες παρέες έστω και μόνο on line(skype) με άτομα που μπορείτε να συζητάτε χέρια είναι must!

ούτε Hands βάζει ούτε τπτ που έχει σχέση με το πως παίζει κάποιος παίχτης. απλά αποτελέσματα. σορρυ που σε απογοήτευσα. :( αλλά υπάρχει πρόβλημα όταν μπερδεύεις την Κοζάνη με την Λοζάνη....την λούτσα με την....by the way ..που λένε και στο χωριό μου, . κοίταξε το θα σε βοηθήσει γενικά στην ζωή σου..

Φιλικά, Κώστας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που είχα στο μυαλό μου με το rail δεν ήταν μόνο για τις επιτυχίες

Το μοναδικό σου κριτήριο είναι η χώρα, όχι η ποιότητα των παικτών ?

Και αυτό το γνωρίζουν η μήπως οφείλουν να το γνωρίζουν όσοι τυχαίνει να παρακολουθούν

τα ραήλ ?

Ναι το μοναδικό κριτήριο είναι η χώρα και ναι αυτοί που το παρακολουθούν το γνωρίζουν. Ο Νίκος γράφει πάντα στο αρχικό post "Από εδώ και σήμερα θα παρακολουθήσουμε την πορεία των Ελλήνων παιχτών" και όχι "Από εδώ και σήμερα θα παρακολουθήσουμε την πορεία των καλών Ελλήνων παιχτών".

Εναλλακτικά εσύ και οι λοιποί συντονιστές πιστεύετε πως έχουμε τα κριτήρια οι γάιδαροι να ξεχωρίσουμε ποιους παίκτες μας πλασαρετε.

Σας πλασάρουμε; Θες να πεις ότι σκοπίμως ο Νίκος βρίσκει τα donks που κάνουν ITM και τους "πλασάρει" στους υπόλοιπους για να νομίζουμε ότι έχουμε καλό επίπεδο ως Έλληνες; Δεν έχει τέτοιο σκοπό φίλε το rail heaven, που στο κάτω κάτω δε θα ωφελούσε και κανέναν. Είναι πολύ πιο αθώο από αυτό που σκέφτεσαι. Απλά όπως είπαν και κάποιοι πιο πάνω αν δεις κάποιο γνωστό σου στη λίστα και θες να τον παρακολουθείς, ενημερώνεσαι. Και το αν έχει κάποιος κριτική σκέψη είναι μάλλον δικό του θέμα.

Δεν κατάλαβα την ένσταση σου.

Έχασα ένα μπai ιν / κέρδισα ένα, στο βασίλειο των γαϊδουριών αυτό θεωρείται διάκριση ?

Οι ξένοι μα έχουν στο τοπ 3 της σχετικής λίστας του πόκερ.

Οκ... και;

@name

Μα καλά, έκατσες και άνοιξες ένα καινούριο thread για να ρωτήσεις για ποιο λόγο γράφουμε αυτούς μπαίνουν στα λεφτά και όχι μόνο αυτούς που μπαίνουν τελικό τραπέζι (ή 3 τελικά τραπέζια, ή τέλος πάντων ότι θεωρείς εσύ ότι πρέπει να αναφέρουμε);;;

πόσο γάιδαρος μπορεί να εμαι και να αμφιβάλλω πρακτικές που εσύ εγκρίνεις?

Συ είπας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να κριτικάρουμε κάποιον που σπαταλάει χρόνο για κάποιου είδους ενημέρωση (μας αρέσει όχι ) είναι το μόνο εύκολο στην κοινωνία του alt tab και του escape που ζούμε .

Δεν σου αρέσει ? μην το διαβάζεις ..... σε κάποιους αρέσει παντός για να συνεχίζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...