Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ydra


ydra

Recommended Posts

δηλαδη εχεις στοιχεια εναντιον της σταρς που τοσο καιρο κραζεις αλλα δεν τα βγαζεις και θα τα βγαλεις μονο αν σε προκαλεσει περισοτερο ο dmelissourgos ? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δηλαδη εχεις στοιχεια εναντιον της σταρς που τοσο καιρο κραζεις αλλα

δεν τα βγαζεις και θα τα βγαλεις μονο αν σε προκαλεσει περισοτερο ο dmelissourgos ? :o

όχι βέβαια αλλά ομελισσουργός με την εμμονή του τραβάει και άλλους μέσα κρατώντας τους απ το χέρι,Θα μάθεις σύντομα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέχεια από σταρομούσμούλα

10. Κάτι που είναι ήδη πολύ αγαπητό , θα το εφαρμόσουμε κι εμείς.

Χάσατε άτυχα ένα πολύ μεγάλο ποτ , μπείτε all - in στα επόμενα 2-3 παιχνίδια ( σε 1 από αυτά ) και θα σας κανουμα φαβορί 80% άσχετα από το τι κρατάτε.Δεν θαλουμε να φύγετε από το τουρνουά εντελώς απογοητευμένοι.

11.Κερδίσατε κάποιο αλλ-ιν πριν το φλοπ, αποφύγετε τουλάχιστον τις επόμενες παρτιδεs ξανα 1 all - in απέναντι στον ίδιο παίχτη , θα είναι φαβορί αυτός τώρα ( εκτός αν έχετω ΑΑ η ΚΚ ,τότε φυσικά θα το παίξετε , αλλά με πιθανότητες 50-50 )

12. Στα re -bue το σύστημα είναι διαφορετικό ( καταλαβαίνετε ότι είναι προς όφελος σας να αγοράζετε πολλές φορές ) , γιαυτό και τα ποσοστά νίκης πρέπει να τα ισοπεδώνουμε.

Αλλά μου φενεται το ξέρετε ήδη , τζάμπα το γράφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11.Κερδίσατε κάποιο αλλ-ιν πριν το φλοπ, αποφύγετε τουλάχιστον τις επόμενες παρτιδεs ξανα 1 all - in απέναντι στον ίδιο παίχτη , θα είναι φαβορί αυτός τώρα ( εκτός αν έχετω ΑΑ η ΚΚ ,τότε φυσικά θα το παίξετε , αλλά με πιθανότητες 50-50 )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Έχω παρατηρήσει ότι μετά από μια μεγάλη απουσία από πολλές εταιρίες online πόκερ

έχω το πεδίο πιο ελεύθερο - και όχι μόνο εγώ,αλλά σχεδόν όλοι που απουσίαζαν καιρό έχουν απίστευτη τύχη , που δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο- κάτι που με anagazei να γράψω

13. Απουσιάσατε καιρό από την σελίδα μας,θα προσπαθήσουμε να σας επαναφέρουμε , αφήνοντας σας να κερδίζετε πιο εύκολα - αφού θα σας δώσουμε 55 μυστικούς τζαμπουκοποντους - .

Και αυτό το 13 προσπαθώ να αποδείξω τώρα και με grafik για να κατοχυρώνω καλύτερα αυτά που γράφω.

Θα πάω τώρα στην πάρτυ και στο fest που τελείωσε πρόσφατα.

Δεν την βρίσκω τόσο εξτρέμ όσο την σταρς, αλλά έχει και αυτή λερωμένη την φωλιά της , όπως και πολλές άλλες Ε.

Κατά την διάρκεια του φέστ έβαλα στόχο να μπω 10 φορές στα έπαθλα ( το minimum ),για να κερδίσω τουλάχιστον τα 2.500+iPad .

Ένιωθα όμως να με έχουν δεμένο με αλλυσίδες έτσι και το buy -in ήταν 11 dollar και πάνω

- γεν έχω βλέπετε αρκετούς τζαμπουκοποντους -.

Άτυχος 1, 2, 3,5, 10 ΟΚ.αλλά όχι συνέχεια στα καλά ποτ.Και να μπαίνει κάποιος αλλ-ιν όταν έχω ΑΑ , πριν το φλοπ , και πάντα το καλύτερο ζευγάρι ΚΚ και QQ και να χάνω όλες της περιπτώσεις

και φυσικά όλλες της προσπάθειες διπλασιασμού όπου ήμουν οριακά μπροστά 60-40.

Έτσι σταμάτησα της προσπάθειες αυτές γιατί δεν έχει νόημα να παίζεις όταν σε κοροιδεύουν.

Κι ας μπήκα 5 φορές έπαθλα ( μια 7. θέση ) , ολλες όμως στα punkte και 1 στα μικρά

buy in . και κρίμα που δεν είχα το traker να τα καταγράψω.

Τελικά πολύ φοβάμαι ότι λίγο η πολύ όλλες οι Ε. είναι μπλεγμένες στο κόλπο : δώσε RAKE που αξίζει , για να πάρεις χρήμα που αξίζει. Διαφορετικά έχουν της αλλυσίδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...