Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ydra


ydra

Recommended Posts

Συγνώμη που θα στο πω , αλλά πρέπει να είσαι πολύ κουτός .

Στην σταρς δεν παίζω μόνα ενάντια στους παίκτες αλλά και ενάντια στον dealer .

Ίσως αλλάξει αν αρχίσω να στάζω μέλι.

Ούτε ο σταύρος θα κερδίζε με το δικό μου account .

Είναι λάθος να βάζω τον αντίπαλο all -in πριν το φλοπ,όταν έχω ΑΑ ?

η είναι λάθος στο Turn σε boart 6 8 A Q κρατώντας ( QQ )να χτυπήσω πολλά ώστε να είναι ασύμφορο να πληρώσει για κέντα σε χολδεμ, και όμως overbet πληρώνουν και η κέντα τους καθέται και οι άσσοι σπάνε και μάλιστα σε ποσοστό πάνω από 70 % όταν παίζουν απέναντι μου.Και σου λέω για τέτοιες περιπτώσεις που είμαι πολύ μπροστά.

Τα καλύτερα ζευγοι μου σε αλλ-ινν πρι το φλοπ σπάσανε σε 4 χρόνια σε ποσοστό μεγαλύτερο του 50 %

Αρκεστικά μόνο σε μερικά στατιστικά που ήταν εύκολο να τα σημιωνω.

Και δεν γράφω για μένα αλλά για αυτούς που πεζουν και νομίζουν ότι έχουν χρόνια ατυχία.

Έκανα και δεύτερο account έβαλα και manager και πεζω χωρίς να μπορεί κανείς να καταλάβει

κανείς από που παίζω πραγματικά από άλλο computer και από άλλη σύνδεση ( χάρη σε ένα φιλαράκι που είναι ειδικός σε αυτά ) και τη βλέπω

σαν καινούργιος παίχτης μπορώ και κeρδίζω , ematha ξαφνικά πόκερ , από τη μια μέρα στην άλλη κι εγώ που νόμισα πως χριατεται χρόνος για αυτό !!

Τώρα που έμαθα πως λειτουργούν μερικά πράγματα τα εκμεταλεύομαι για να πάρω πίσω το χρόνο που αφιέρωσα σε αυτούς σε χρήμα και θα σταματήσω εντελώς το ονλινε γιατί από το καλοκαίρι και μετά θα έχω πρόσβαση σε live .Από αυτό κερδίζω γιατί αυτό ξέρω .

Και επειδή φέρεσαι άσχημα αν σε συναντήσω σε λιβε θα είμαι τόσο ύπουλος απέναντι σου

ώστε να με θυμάσαι για πολύ καιρό. TELOS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και επειδή φέρεσαι άσχημα αν σε συναντήσω σε λιβε θα είμαι τόσο ύπουλος απέναντι σου ώστε να με θυμάσαι για πολύ καιρό. TELOS

Χαχαχαχαχα!!! Δε φαντάζεσαι πόσο γέλασα φίλε. Έκλαψα από τα γέλια με την τελευταία πρόταση. Ήταν πολύ ξαφνικό! Χαχαχα ακόμα γελάω. Πόσο θέλω να βρεθούμε live και να είσαι ύπουλος μαζί μου, πόσο το θέλω. Πες μου κι άλλα τέτοια να σπάσει η ρουτίνα της εξεταστικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή φέρεσαι άσχημα αν σε συναντήσω σε λιβε θα είμαι τόσο ύπουλος απέναντι σου ώστε να με θυμάσαι για πολύ καιρό. TELOS

Χαχαχαχαχα!!! Δε φαντάζεσαι πόσο γέλασα φίλε. Έκλαψα από τα γέλια με την τελευταία πρόταση. Ήταν πολύ ξαφνικό! Χαχαχα ακόμα γελάω. Πόσο θέλω να βρεθούμε live και να είσαι ύπουλος μαζί μου, πόσο το θέλω. Πες μου κι άλλα τέτοια να σπάσει η ρουτίνα της εξεταστικής.

Μ αρέσει να κάνω τους συνανθρώπους μου ευτυxισmενους και είμαι πρόθυμος να σε κάνω να γελάς συχνότερα ,αρκεί να μου δώσεις το nickname σου ναρxομαι στα τραπέζια που παίζεις ( αν το αντέχει η τζέπη μου )να σε κάνω να ξεκαρδιζεσε με το πόκερ που δεν ξέρω.Τολμάς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό, δεν αντέχει η τσέπη σου και δεν παίζεις ούτε HU, ούτε Omaha. Αν συμφωνήσουμε σε deal για challenge τότε θα παίξουμε.

Όσο για το ότι με κάνεις να γελάω σκέψου τη διαφορά μεταξύ του αστείου και του γελίου ανθρώπου. Γελάω και με τους 2, αλλά μάντεψε ποιος είσαι εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό, δεν αντέχει η τσέπη σου και δεν παίζεις ούτε HU, ούτε Omaha. Αν συμφωνήσουμε σε deal για challenge τότε θα παίξουμε.

Όσο για το ότι με κάνεις να γελάω σκέψου τη διαφορά μεταξύ του αστείου και του γελίου ανθρώπου. Γελάω και με τους 2, αλλά μάντεψε ποιος είσαι εσύ.

Ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που θα σου απαντήσω .

Νομίζω ότι γελάς με τον εαυτό σου σα χαζοχαρούμενο που είσαι.

Και όταν έρθει η ώρα , δεν θα ξέρεις που να κρύψεις το κεφάλι σου

Άλλα δεν θα σου πω προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό, δεν αντέχει η τσέπη σου και δεν παίζεις ούτε HU, ούτε Omaha. Αν συμφωνήσουμε σε deal για challenge τότε θα παίξουμε.

Όσο για το ότι με κάνεις να γελάω σκέψου τη διαφορά μεταξύ του αστείου και του γελίου ανθρώπου. Γελάω και με τους 2, αλλά μάντεψε ποιος είσαι εσύ.

Ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που θα σου απαντήσω .

Νομίζω ότι γελάς με τον εαυτό σου σα χαζοχαρούμενο που είσαι.

Και όταν έρθει η ώρα , δεν θα ξέρεις που να κρύψεις το κεφάλι σου

Άλλα δεν θα σου πω προς το παρόν.

Κατ' αρχάς αποκλείεται να είναι η τελευταία φορά που θα μου απαντήσεις, αν και το εύχομαι. Δεν γελάω μόνο εγώ μαζί σου, γελάνε και πολλοί άλλοι, μπορείς να chekareis κάποια από τα threads στα οποία έχεις γράψει, υπάρχουν πολλά σχόλια χρηστών που γελάνε με αυτά που γράφεις (και δεν λες κάποιο αστείο αν δεν κάνω λάθος) οπότε πρόσεξέ το αυτό, είναι κάτι πολύ κακό να σου συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν κάποιοι νομίζουν ότι 10 στις 8.400 είναι πληοψηφία πως μπορούν να πιστεύουν ότι είναι ι

καnοι να υπολογίζουν της πιθανότητες στο πόκερ και μάλιστα να δασκαλεύουν τους άλλους ?

Και το ρητό " οποίος γελά τελευτεος γελά καλύτερα " μάλλον δεν το ξέρουν ολλοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα εγώ ότι είναι πλειοψηφία; Ότι θες διαβάζεις. Οι περισσότεροι δεν ασχολούνται καν μαζί σου γιατί έχουν δει πόσο χαζά πράγματα γράφεις. Οι άλλοι είτε γελάνε μαζί σου, είτε σε κοροϊδεύουν. Νιώθεις καλά με αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικοί νομίζουν ότι είναι ιδιαίτερα έξυπνοι και οι άλλοι κοιμουντε. Κοιμάται μόνο αυτός που θέλει να κοιμάται αλλά ποτέ δεν απευθuνομαι σε αυτούς , γι αυτό καλά θα κάνουν να μη μου απαντάνε , δεν με ενδιαφέρουν οι απαντήσεις τους.

Και μερικοί που υπερασπιζοντε κάτι που δεν τους ανήκει με τέτοιο σθένος ,λες και πήγα να κατακτήσω τα υπάρχοντα τους , δείχνουν από μόνοι τους ότι κάτι τρέχει στα λεγόμενα μου , η ότι έχουν κάποιο συμφέρον από καποiές εταιρίες , και πετυxενετε το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που θέλετε .

Και αυτός που τόλμησε να πει τον / την ύδρα άσχετο ποκερικά θάρθει η ώρα που θα γίνει ρόμπα και μάλιστα εδώ μέσα στο ποκερλαντ.Αν και νομίζω ότι ήδη έχει γίνει κατά κάποιoν τρόπο.Κάνει της τελευταίες απεγνωσμένες κινήσεις ενός ψαριού που σπαρταρά , γιατί " βγήκε έξω από τα νερά του " .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ωραίος. Λοιπόν, σοβαρά τώρα επειδή με έχεις κουράσει αφάνταστα διάλεξε πλατφόρμα να παίξουμε NL50 και PLO50 HU 4-tabling 10.000 χέρια. Τέλος τα λόγια του αέρα. Αν δεν κάνουμε challenge είσαι ένας δειλός που λέει μόνο λόγια. Διάλεξε πλατφόρμα και μέρα. Βαρέθηκα να παίζω μαζί σου. Μη τολμήσεις και αρνηθείς με οποιαδήποτε πρόφαση, γιατί τότε θα είσαι εσύ αυτός που γίνεται ρόμπα και μόνο εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PS . Το πόκερλαντ είναι μια ωραιa ενημερωτική σελίδα και χαίρομαι που την βρήκα .

Από την στιγμή που υπάρχει φόρουμ όμως πρέπει να το σεβαστείτε και να apodehtite ότι πάντα θα υπάρχουν διαφοrετικές απόψεις . Βασικά μόνο ένας αντιδρά παράλογα, κάτι που δεν αρμόζει σε έναν Moderator .Και δεν είναι σωστό να σβηβετε κάτι που γράφει κάποιος υπέρ μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ωραίος. Λοιπόν, σοβαρά τώρα επειδή με έχεις κουράσει αφάνταστα διάλεξε πλατφόρμα να παίξουμε NL50 και PLO50 HU 4-tabling 10.000 χέρια. Τέλος τα λόγια του αέρα. Αν δεν κάνουμε challenge είσαι ένας δειλός που λέει μόνο λόγια. Διάλεξε πλατφόρμα και μέρα. Βαρέθηκα να παίζω μαζί σου. Μη τολμήσεις και αρνηθείς με οποιαδήποτε πρόφαση, γιατί τότε θα είσαι εσύ αυτός που γίνεται ρόμπα και μόνο εσύ!

Δεν διάβασες καλά τη έγραψα .Θα παίξω πρώτα μαζί σου όπως η γάτα με τον ποντικό LIVE αν σε πετύχω ( αν θες πες μου σε ποιο καζίνο πηγαίνεις ) , για online βρες κανένα μαλάκα να πεξεις ,και αν σου μείνουν ευράκια σε παίζω και HU holdem και omaha . Σου είπα όμως μέχρι και τον σεπτέμβρη den γίνεται. Έχω άλλες προτεραιότητες και αποκλείεται να έρθω πιο μπροστά Αθηνα .

Μη βιάζεσαι η ρόμπα δεν φεύγει , θα σε περιμένει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν διάβασες τι είπα εγώ. Είπα ξεκόλλα και διάλεξε πλατφόρμα.

για online βρες κανένα μαλάκα να πεξεις

Γιατί νομίζεις ότι θέλω να παίξουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIVE Δημητράκη μου LIVE gια να σου φυγει ο τσαμπουκάς , αλλά μέχρι τότε ντύσου πάλι καραγkιοζης και πάνε στο καρναβάλι να διασκεδάσης, τα λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε ρε θες και live HU. Να παίξουμε 100 χέρια όλα κι όλα να ξεσκιστείς και να λες ότι νίκησες κιόλας. Εδώ online 10.000+ χέρια να στρώσει το variance να μη μπορείς να πεις τίποτα ούτε αν χάσεις ούτε αν κερδίσεις. Διάλεξε πλατφόρμα και σταμάτα να λες βλακείες. Δειλέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συνέχεια από τη σταρομουσμούλα

7. Ο κάθε παίκτης θα παίρνει μυστικούς πόντους που δεν θα μπορεί να δει κανείς.Τους ονομάζω

" Τζαμπουκοποντους " . Αυτοί θα καθορίζουν το ποσοστό επιτυχίας που θα έχει ο κάθε παίχτης σε περιπτώσεις all -in πριν το φλοπ αλλά και σε ιδιαίτερες περιπτώσεις , που θα αναφερθούν κατά την συνέχεια.

8. οποίος κάνει εγγραφή και την πρώτη του κατάθεση παίρνει αυτόματα 55 Τζαμπουκοποντους και ανά μήνα χάνει 15 από αυτούς - τον πρώτο μόνο 10- ,μπορεί όμως παίζοντας να κερδίζει καινούργιους.

9.Τζαμπουκοποντους κερδίζετε ( δεν θα αναφέρω πόσους ) κάθε φορά που ανεβενετε level , κάθε φορά που έχετε πληρώσει RAKE 1.000 , 5.000 , 10.000 , 25.000 , 50.0000 και 100.000 δολλάρια. Όλα αυτά στη διάρκεια ενός χρόνου από 1 jan . - 31 Dez .

Στις 1 Jan . οι κερδισμένοι Τζαμπουκοποντοι χανοντε και αντικαθιστουντε με άλλους από μια μυστική μοιωτική φόρμουλα.

Και μην ξεχνάτε οι εκπληκτικοί αυτοί πόντοι θα σας βοηθούν κάθε φορά που θα μετράτε 10 βήματα και θα πυροβολάτε τον antipalo . Προσοχή όμως σε μεμονωμένες περιπτώσεις (σπάνια )θα υπάρχουν ασφερα.

υπάρχει συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ύδρα εχεις ξεπερασει το οριο του γραφικου,αφου σε χαλαει τοσο και σου καταστρεφει την ψυχικη υγεια παρατο το γα****νο και ασχολησου με το κρικετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη τωρα θελεις να μου πεις φιλε ydra οτι θα μπαινω εγω και ο καθε εγω καθε μερα σ αυτη την ενοτητα να παταμε το " σημειωστε τις θ.ενοτητες αναγνωσμενες" επειδη εσυ γραφεις στο "on tilt & bad beats" για τους ΤΖΑΜΠΟΥΚΟΠΟΝΤΟΥΣ, τη ΣΤΑΡΟΜΟΥΣΜΟΥΛΑ και οτι αλλο καμμενο μπορει να σκεφτεις? ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω απάντηση. Δε σε ρώτησα για πλάκα. Νιώθεις αστείος, καυστικός, έξυπνος, σατυρικός ή οτιδήποτε άλλο εκτός από γελοίος μετά από αυτό; Απάντησέ μου ειλικρινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ύδρα εχεις ξεπερασει το οριο του γραφικου,αφου σε χαλαει τοσο και σου καταστρεφει την ψυχικη υγεια παρατο το γα****νο και ασχολησου με το κρικετ

Το πόκερ έχει μπει για τα καλά στη ζωή μου , τη βρίσκω παίζοντας, και δεν νευρίασα ούτε μια φορά σε live , σκάω και gαιδαρο άμα λάχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη τωρα θελεις να μου πεις φιλε ydra οτι θα μπαινω εγω και ο καθε εγω καθε μερα σ αυτη την ενοτητα να παταμε το " σημειωστε τις θ.ενοτητες αναγνωσμενες" επειδη εσυ γραφεις στο "on tilt & bad beats" για τους ΤΖΑΜΠΟΥΚΟΠΟΝΤΟΥΣ, τη ΣΤΑΡΟΜΟΥΣΜΟΥΛΑ και οτι αλλο καμμενο μπορει να σκεφτεις? ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!

Μέσα στις μα......ς όπως νομίζουν μeρικοί υπάρχουν καυτές αλήθειες.Ο έξυπνος μπορεί να της βρη και της εκμεταλευτή , οι άλλοι νπορούν να της αγνοήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιος θέλει duel από μακρυά χωρίς να βλέπω το πρόσωπο του , ας πούμε ότι κερδίζει στο ονλινε που έχω κατακρίνει τόσο .Τι θα αποδείξη? Και τι θα αποδείξω εγώ ?

Ένα μόνο του λέω

Το αλεπουδάκι 100 ετών ,

Η αλεπού 101 .

Και αν δεν κατάλαβε θα του τα εξηγήσω λεπτομερώς, κάτι που θα αποδείξη ότι είμαι πάλι ένα βήμα πιο μπροστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιος θέλει duel από μακρυά χωρίς να βλέπω το πρόσωπο του , ας πούμε ότι κερδίζει στο ονλινε που έχω κατακρίνει τόσο .Τι θα αποδείξη? Και τι θα αποδείξω εγώ ?

Θα παίξουμε με κάμερες ανοιχτές για να βλέπεις το πρόσωπό μου. Θα έχω και μία κάμερα να κοιτάει μόνο τα χέρια μου και όσες ακόμα θες να βλέπεις και να παίρνεις ότι tells θες. Καλύφθηκες;

Το αλεπουδάκι 100 ετών ,

Η αλεπού 101.

Δεν είναι έτσι το ρητό. Άστο άμα δεν το ξέρεις μη το λες καθόλου καλύτερα.

Και αν δεν κατάλαβε θα του τα εξηγήσω λεπτομερώς, κάτι που θα αποδείξη ότι είμαι πάλι ένα βήμα πιο μπροστά.

Ένα μόνο βήμα; Είσαι πολυυυυυυύ μπροστά ρε ydra! Πολύ μπροστά από όλους. Απορώ πως και μου μιλάς ακόμα τόσο που ρίχνω το επίπεδό σου κάθε φορά που μιλάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιανού επίπεδο έχει πέσει δεν μπορείς να το κρίνεις πια , απέδειξες πολλές τη ανθρωπος είσαι ,και αφού συνεχίζεις να με προκαλείς σκέφτομαι μήπως θάπρεπε να δημοσιεύσω μερικά στοιχεία - να δούμε πως θα τα δεχτούν οι αναγνwστές - που αφορούν την σταρς και αποδυκνύουν ότι και από το pokerland δεν υπάρχει η εμπιστοσύνη , αλλά να ξέρεις ότι εσύ τα προκαλείς όλα αυτά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...