Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ: ΠΩΣ ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ONLINE ΑΙΘΟΥΣΕΣ


TigerOn

Recommended Posts

180 μέρες , χ 3 ώρες , χ 30-50 ανά ώρα , χ 3 τουρνουά την ημέρα.48.600-81.000 χέρια.Και σάρωσε κάποιος που δεν ήξερε καλό πόκερ.Αν σαρώνε ο alza , η ο asxetos θα μου ήταν πιο πιστευτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από ότι κατάλαβα έφτασες μέχρι το τελικό τραπέζι και εκεί έφαγες downswing. Που είναι το περίεργο; Δε σου έχει ξανατύχει να κερδίσει ο χειρότερος του τραπεζιού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ κατάλαβες τη ενοω.Κέρδισε αυτός που ήταν το φαβορί,που βγήκε 1.os στις 2 κατηγορίες και 2.os στην τρίτη .Δεν exw τίποτα ενάντια του, αλλά ήταν σαν να ήταν αυτός η σούπερ BARCELONA αφού διαπρέψε σε όλο το 6μhνο , και στις 3 κατηγορίες.Οποίος ξέρει από POKER θάπρεπε να ξέρει ότι κάτι τέτοιο είναι άκρως αδύνατο και μάλιστα από παίχτη αρχάριο όπως φάνηκε στην συνέντευξη του αλλά και από τον τρόπο του παιχνιδιού του .Ήταν κάτι σπάνιο γιαυτόν να χάνει σε περιπτώσεις 50-50 , αλλά και σε 18-82.Αυτά γινοντε μόνο στην MOCCA - STARS .Η με DEALER τον γνωστό διαιτητή που μετά από 1 χρόνο μπορεί να ξαναμοιράσει.Ήθελα να δω όλον τον τελικό με ανοιχτά χαρτιά ,για να δω αν και εκεί ευνοήθηκε από την """" Τ Υ X Η """" όπως συνηθίζεις να λες.Γιατί εγώ πιστεύω στα στημένα ,πολλά τα έχω ζήσει και αλλά τα έχω ακούσει (και επιβεβαιώθηκαν) από φιλικά πρόσωπα - στο χώρο του ποδοσφαίρου εννοώ .-.Και όπου υπάρχει ΧΡΉΜΑ είναι παρά πολύ πιθανών να υπάρχει και το στήσιμο γενικώς.Και αν δεν κατανοείς αυτά που λέω , τότε πεσμου σε ποιον κόσμο ζεις. -μήπως στον κόσμο του βασιλείου με τα αγγελούδια να σε τρυγυρίζουν?-Και αν είμαι να αποφεύγεις της ερωτήσεις μου με πλάγιο τρόπο ,άστο τότε μην απαντάς.Ζήσε στον κόσμο σου κι εγώ στον δικό μου.Αν κάποτε βρεθούμε LIVE τότε σίγουρα θα καταλάβεις περισσότερα από αυτά που έχω γράψει. SOS - SOS .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αν δεν κατανοείς αυτά που λέω , τότε πεσμου σε ποιον κόσμο ζεις. -μήπως στον κόσμο του βασιλείου με τα αγγελούδια να σε τρυγυρίζουν?

Ζω στον κόσμο που έχω γνωστούς και φίλους που είναι κερδισμένοι παίχτες, χωρίς να τα έχουν κάνει πλακάκια με την pokerstars ή με κάποιο άλλο poker room. Και αυτό τους συμβαίνει σε πολλά χέρια. Πολύ περισσότερα από τα χέρια που παίχτηκαν στη λίγκα. Αυτό πώς το εξηγείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ απλή απάντηση θα λάβεις ,καθώς είναι πολύ απλή η ερώτηση σου. 1.δεν χρειάζεται να τα κάνεις πλακάκια με καμμιά εταιρία,αρκεί και μόνο να κάνεις καλό τζίρο.Με την πάροδο του χρόνου αφού αυτοί είχαν καλό κέρδος από εσένα από το RAKE θα αμoιvtheis και εσύ.2.Η μοκκα..ευνοεί πολύ το επιθετικό παιχνίδι ,αλλά και αυτούς που πληρώνουν με λίγες πιθανότητες και αν δεν τους κάτσει, στο επόμενο παιχνίδι πέρνουν κάποιο MONSTER -και μη μου πεις ότι δεν το παρατήρησες με τόσα χέρια που έπαιξες -.Τους πρώτους μήνες εγγραφής έχεις πλεονέκτημα και αν τα παίζεις λίγο χοντρά και είσαι καλός μπορείς να κερδίζεις.Αρκεί να το κάνεις από την αρχή .Ούτε αυτό το παρατήρησες ?Αν τώρα κάνω κάποιο accunt σε άλλο όνομα και παίζω εγώ χωρίς να το ξέρει κανέις είμαι σίγουρος τα αποτελέσματα μου θα είναι πολύ διαφορετικά ( ποιος ξέρει μπορεί και να το έχω κάνει,και να μην μπορώ να το πω ).Γιατί όπως έχω τονίσει σε διαφορητικό σημείο ,δεν πιστεύω ότι τους ενδιαφέρει ποιος θα κερδίσει ,αλλά πως θα κερδίσουν αυτοί γρηγορότερα,πeρισσότερα,με αλλά λόγια να κανουμε μεγάλο TZIRO για να πάρουμε και εμείς κανένα κοκαλάκι.Όσοι όμως δεν έχουν καλό BANKROLL εινε καταδικασμένοι - με ελάχιστες εξαιρέσεις-.Αν και αυτό δεν το παρατήρησες θα μπορούσα να σου τα εξηγήσω πιο λιανά - αν καις κεροσύνη, που προσωπικά δεν νομίζω,νομίζω η θέση σου δεν σου το επιτρέπει -αλλά πρέπει να γράψω πολλές ώρες και βαριέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα έχω φίλους που παίζουν micro τουρνουά και cash games και κερδίζουν πληρώνοντας πολύ λιγότερο rake από πολλούς άλλους που χάνουν. Αυτό πως το εξηγείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το λες εσύ και δυστυχώς μου έδωσες την εικόνα αναξιόπιστου και επίσης δεν απέδειξες τίποτα περισσότερο ,από το να λες ψέματα οπότε σουρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ κατάλαβες τη ενοω.Κέρδισε αυτός που ήταν το φαβορί,που βγήκε 1.os στις 2 κατηγορίες και 2.os στην τρίτη .Δεν exw τίποτα ενάντια του, αλλά ήταν σαν να ήταν αυτός η σούπερ BARCELONA αφού διαπρέψε σε όλο το 6μhνο , και στις 3 κατηγορίες.Οποίος ξέρει από POKER θάπρεπε να ξέρει ότι κάτι τέτοιο είναι άκρως αδύνατο και μάλιστα από παίχτη αρχάριο όπως φάνηκε στην συνέντευξη του αλλά και από τον τρόπο του παιχνιδιού του .Ήταν κάτι σπάνιο γιαυτόν να χάνει σε περιπτώσεις 50-50 , αλλά και σε 18-82.Αυτά γινοντε μόνο στην MOCCA - STARS .

Σας έxω βαρεθεί!!! Είπα να παίξω και εγώ σε ένα tour και το κάνατε ανατολικό θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το λες εσύ και δυστυχώς μου έδωσες την εικόνα αναξιόπιστου και επίσης δεν απέδειξες τίποτα περισσότερο ,από το να λες ψέματα οπότε σουρχεται.

Πότε είπα ψέματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχει καποια περιπτωση να κλεισουν καποτε επιτελους αυτα τα ανουσια threads?? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ :!: :!:

Εάν φτάνει τζατζίκι και πολιτική στον κόσμο μας , ε τότε ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κακώς τα γράφεις εδώ μέσα αυτά .... εσύ λες την γνώμη σου .... η ακόμα χειρότερα πράγματα που σου έχει πει άνθρωπος από μέσα και κάποιοι μιλάνε για σουβλάκια για να υποβιβάσουν το θέμα .... μερικοί δεν καταλαβαίνουν απλά .....και ... κάποιοι ακόμα χειρότερα....ΔΕΝ ΘΈΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΦΈΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΆΒΟΥΝ!!! βλέπεις κάποια site ζουν από αυτές της εταιρείες που λες ότι μας κλέβουν.... όπως και να έχει το on line poker αν μη τί άλλο είναι .... ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ .....ΎΠΟΠΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...