Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Shares EPT-Loutraki main event


melancholy

Recommended Posts

Αποφάσισα να δώσω το 40% του main event στο Λουτράκι (buy -in 4400 ευρώ) για 2000 ευρώ (markup 1,136). σε 40 shares των 50 ευρώ ( 1% το share από το τουρνουά συνολικά)

Μεταφορες m3lancholy στο pokerstars και msg / pm εδώ για επιβεβαίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα δεν ποντάρεις στα άλογα που σ αρέσουν τότε μην πατάς τα πόδια σου στον ιππόδρομο... 4% σε έναν από τους πιο αγαπημένους μου - για το στυλ και την ευγένεια του στα τραπέζια - έλληνες πόκερ παίχτες. Gl Λιάκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 share για μένα for now , money sent :)... didos69 :) και θέλω hu με θοδωρή σαν εκείνο το τουρ που παίζατε από το ίδιο σπίτι .... :P ( ξέρεις κουκούλες γυαλλιά.... )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4% mayrogata

5% gkap13

1% didos69

1% thekatanagr

5% valitsius

5% miltoscy

19% left απλά να σημειώσω πως επειδή περιμένω από κάποιους φίλους κάποια ποσοστά ίσως οποίος στείλει από δω και πέρα να είναι ήδη κλεισμένο οπότε απλά θα του τα στείλω πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα δεν ποντάρεις στα άλογα που σ αρέσουν τότε μην πατάς τα πόδια σου στον ιππόδρομο... 4% σε έναν από τους πιο αγαπημένους μου - για το στυλ και την ευγένεια του στα τραπέζια - έλληνες πόκερ παίχτες. Gl Λιάκο.

+1000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sry @ liondani και paok4re αλλά το τελευταίο 4% πήγε στον Γιώργο gp18089 (είχε στείλει νωρίτερα απλά δεν πόσταρε εδώ ) και έπρεπε να κρατήσω όπως είπα ένα ποσοστό για κάποιους φίλους εφόσον θέλανε οπότε σας τα στέλνω πίσω ( ευχαριστώ για την προτίμηση / εμπιστοσυνη , την επόμενη φορά :) )

Τελικά έχουμε:

4% mayrogata

5% gkap13

1% didos69

1% thekatanagr

5% valitsius

5% miltos14

4% gp18089

5% idolls

5% teo96

5% crf88

Gl us .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κουμπάρε.. Δε προλάβαμε ούτε να το δούμε.... :cry: Αν κάνεις την επιτυχία βρες καράβι να φύγεις... ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

GL μικρέ μας :twisted: θυμήσου ποιος είσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...