Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

poker stars se i pad 2. ERROR


louis.1985

Recommended Posts

σκέφτομαι να πάρω η παδ 2 .

προσπάθησα να κατεβάσω το πόκερ σταρς αλλά μου γράφει ερρορ ..

ξέρει κανείς τίποτα?? αν υπάρχει κάποια λύση??

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μονη λυση που υπαρχει ειναι μεσω του υπολογιστη σου. Θα γινεις συνδρομητης στο προγραμμα λογ μέιν, μετα θα το αγορασεις για το ιπαδ (23 ευρω) μετα θα το κατεβασεις για το υπολογιστη σου και το οποιο θα ειναι μονιμα ανοικτο το προγραμμα..Το προγραμμα αυτο σοου επιτρεπει να χρησιμοποιεις τον υπολογιστη μεσω του ιπαδ απο οπου θελεις...σαν τηλεκοντρολ..θα βλεπεις τον υπολογιστη σου στο ιπαδ!.

Και εγω ετσι το εχω.

ολα αυτα επειδη το ιπαδ δεν υποστηριζει φλασ πλαυερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαθος.

Δεν ειναι θεμα flash , το ipad δεν τρεχει εφαρμογες exe / dmg αλλα applications .

Ακομα και αν εφτιαχναν ενα τετοιο app απο το pokerstars οι απαιτησεις σε θεματα

ασφαλειας για συναλλαγες real money δεν υπαρχουν ακομα στα mobile devices .

Αυτο ειναι το προβλημα και δε ξερω αν θα λυθει συντομα.(η αν εχει λυθει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Siakan νομίζω ότι κάνεις λάθος, μπορείς να εγκαταστήσεις flash player σε jailbroken ipad2 και iphone, αλλά δε το έχω κάνει οπότε δε λέω τίποτα με σιγουριά. Βέβαια, ο gsbets έχει δίκιο, δεν είναι θέμα flash player, πρέπει η Pokerstars να φτιάξει την αντίστοιχη εφαρμογή. Σε αυτό που νομίζω ότι κάνεις λάθος φίλε gsbets είναι ότι έχουν θέματα ασφαλείας. Έχω δει κάποιον στη σχολή μου να παίζει στην pokerstars μέσω iphone 3 (!) και όταν υπήρχε η full tilt είχα κατεβάσει και εγώ την εφαρμογή του rush poker με real money για Αndroid. Οπότε δε νομίζω να υπάρχει τόσο σοβαρό θέμα ασφαλείας.

Υ.Γ. Είμαι στη σχολή μηχανικών Η/Y οπότε ο τύπος με την Pokerstars στο iphone μπορεί να είχε κάνει δικιά του πατέντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω είχα την εντυπωση ότι δεν γίνετε μπορεί κ να έχω μείνω πίσω είχα ασχοληθεί να βάλω στο iphone μου flash κ δε βρήκα άκρη και μετά έτυχε να διαβάσω ένα άρθο ότι η acrobat δεν συνεργάζετε με apple σε αυτό το θέμα ( του flash player σε iphones κ ipads ).

πατέντες λογικά θα υπάρχουν το θέμα είναι πόσο εύκολο θα είναι για καπιον που δεν έχει ασχοληθεί με αυτό . ένα google search μπορεί να βοηθήσει η στο youtube .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησες να το εγκαταστήσεις αφού είχες κάνει jailbreak έτσι; Όταν λες δε συνεργάζεται τι εννοείς; Την άρνηση της Apple να υποστηρίξει σε μορφή software το flash λόγω του ότι είναι πολύ ενεργοβόρο κτλ ή ότι δεν το υποστηρίζει από θέμα hardware; Στην πρώτη περίπτωση συμφωνώ, αλλά γι' αυτό κάνεις το jailbreak, για να μπορείς να εγκαταστήσεις ότι θέλεις. Αν εννοείς το δεύτερο κάνεις λάθος, δεν υπάρχει τέτοιου είδους κλείδωμα στο hardware του iPad.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μονη λυση που υπαρχει ειναι μεσω του υπολογιστη σου. Θα γινεις συνδρομητης στο προγραμμα λογ μέιν, μετα θα το αγορασεις για το ιπαδ (23 ευρω) μετα θα το κατεβασεις για το υπολογιστη σου και το οποιο θα ειναι μονιμα ανοικτο το προγραμμα..Το προγραμμα αυτο σοου επιτρεπει να χρησιμοποιεις τον υπολογιστη μεσω του ιπαδ απο οπου θελεις...σαν τηλεκοντρολ..θα βλεπεις τον υπολογιστη σου στο ιπαδ!.

Και εγω ετσι το εχω.

ολα αυτα επειδη το ιπαδ δεν υποστηριζει φλασ πλαυερ

Nομίζω πως και με την free έκδοση του logmein θα κάνει την δουλειά του . Υπάρχει και το TeamViewer που επίσης είναι παρα πολύ καλό ίσως και καλύτερο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίνει ipad 2 και πολλά άλλα δωράκια η Party Poker σε συνεργασία με PocketFives

στις 21.30 σήμερα (17/11) σε τουρνουά $10+$0.50. Φοβερό value ... για περισσότερες πληροφορίες και τον κωδικό συμμετοχής δείτε εδώ...

http://www.pocketfives.com/articles/save-date-pocketfives-open-returns-november-17th-partypoker-586932/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...