Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Blind structure και ώρες έναρξης όλων των events του Porto Carras Greek Series of Poker!


moderator

Recommended Posts

{multithumb thumb_width=540 thumb_height=540}{multithumb thumb_width=180 thumb_height=180}

Το πρώτο τουρνουά του Greek Series of Poker επί Ελληνικού εδάφους αναμένεται να ξεκινήσει περίπου σε μία εβδομάδα στο πολυτελές θέρετρο του Porto Carras της Χαλκιδικής, στις 2 με 4 Δεκεμβρίου. Το Pokerland.gr βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει σήμερα το blind structure και τις ώρες έναρξης τόσο στο Main Event όσο και στα side event.

*** Κλικ εδώ για να διαβάστε ολόκληρο το άρθρο... ***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως λείπει το level 75-150 και τα άντε νομίζω άρχιζαν από το δεύτερο level με blind 150-300 στο GSOP

Από ότι μου είπε ο Βασίλης υπήρχαν οι επιλογές:

1) Να μπει το 75/150 και να παίξουμε με ante αμέσως στο 4ο level (100/200) ή

2) Να κοπεί το 75/150 και να υπάρχει και level 100/200 χωρίς ante και 100/200 με ante.

Νομίζω το 2ο συμφέρει τους παίχτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα υπαρχει δυνατοτητα για late reg ? και αν ναι ,για ποσα levels

Σίγουρα θα υπάρχει 2 ώρες late registration, αλλά ίσως καταφέρουμε να το ανεβάσουμε στις 3. Το βράδυ θα έχουμε πιο σίγουρη απάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πρότεινα να μπει το 75-150 και μετά το 100-200 χωρίς ante... Κανονικά μετά τα ante 25 στο 150-300... Άντε να παίξουμε λίγο πόκερ!!!!!! Να κερδίσει το καλό πόκερ...

Πάντως για 550€ είναι πολύ καλό το structure... Μην είμαστε και αχάριστοι!!! Συγχαρητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...