Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

rakeback se poker.gr


dims

Recommended Posts

Καλησπέρα,

έχουμε καμία ενημέρωση γιατί έγινε τέτοιο πετσόκομμα στα player points της poker .gr ??

Μόλις είδα ότι για κάθε $ rake λαμβάνουμε μόλις 3,6pp αντι για 5 που ίσχυε μέχρι πρότινος.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και Καλό μήνα σε όλους.

Φίλε dims σχετικά με το θέμα που αναφέρεις θε πρέπει να διευκρινηστεί ότι οι αλλαγές που επισήμανες έχουν γίνει , από την ίδια την Ongame, και ισχύουν για όλο το δίκτυο της πλατφόρμας κάτι που φυσικά συμπεριλαμβάνει και το Poker.gr. Επίσης μία μικρή , αλλά σημαντική λεπτομέρεια είναι ότι κανένα skin της Ongame δεν προσφέρει rakeback, (συνεπώς και το Poker.gr) όπως από συνήθεια αναφέρεις, αλλά cash-back μέσω του Loyalty Shop μας.

Μπορεί ο ρυθμός συλλογής των πόντων να μίκρυνε στα τουρνουά, όμως θα πρέπει να τονίσουμε εδώ ότι η μείωση αυτή αντισταθμίστηκε με την αύξηση του ρυθμού συλλογής Player πόντων στα τραπέζια με μετρητά (cash games), με γενικότερο σκοπό την εξισορρόπηση του συστήματος απόδοσης Player πόντων τόσο στους tournament παίκτες όσο και σε αυτούς που προτιμούν τα τραπέζια με μετρητά.

Poker.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρίνια φτάνει.. poker.gr Δωστε του ένα championchip μπας και σταματησει επιτελους ;)

γιατι ρε μαστορα ειναι γκρινια?? καποιος που παιζει SnG η ΜΤΤ ζημιωθηκε ναι η οχι?? αμα θες να γλειψεις την .γρ στα "τετοια" μας στο κατω-κατω.. ολοι εξυπνοι εγιναν να κατακρινουν την αποψη του καθενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε όλα τα skins της ongame εγινε αυτο? οπως και να χει ειναι αρνητικο και απο τη στιγμη ειδικα που το rake στα τουρνουα/sng της ongame ειναι μεγαλυτερο απο το συνηθισμενο σε πολλες μορφες του παιχνιδιου

ειδα οτι εχει απαντηθει η ερωτηση μου,οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον απευθυνθηκα μονο στον confuciusgr μιας και τον ξερω και του κανα πλακα

2ον φυσικα και με πειραζει

3ον μιλατε καλυτερα αμα δεν ξερετε τον αλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να μιλήσω και λίγο για το θέμα.

έχω κατανοήσει όλες τις φορές που φταίει η ongame .σε αυτή την περίπτωση όμως,νομίζω ότι το poker gr mporei na kanei kati +++ ολους μας.

Απλα μειωστε τις απαιτησεις των vip ladders.αυτο δεν νομιζω να ειναι θεμα της ongame.δεν γνωριζω αν ριξατε και τις ''τιμες'' στο καταστημα,αλλα αν δν το κανετε,ειναι και αυτος ενας τροπος +++.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

και εμένα μου φάνηκε πολύ αρνητικό γιατί είχα σκοπό αυτο το μήνα να δοκιμάσω για το bronze (για τα δικά μου επίπεδα το bronze είναι ενά καλό ποσοστό boosting σε αυτά που παίζω) απλά δε συνέχισα επειδή δεν είδα ανταπόκριση απο τους υπόλοιπους.

Έχετε παντα τη δικιολογια για την ongame έτοιμη,σε ολα τα στραβα..άρα και το timebank ηταν θεμα ongame . Δε θελω να δημιουργω θέμα,αλλα δεν ειμαστε παιδακια να κατηγορουμε την πλατφορμα για τα στραβα και να παινευομαστε για τις θετικες αλλαγες. Εμείς το αναγνωριζουμε οτι οντως πολλα πραγματα ειναι θεμα ongame , αλλα νομιζω οτι για τα vip μπορειτε να κανετε εσεις κατι.

Φιλικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον απευθυνθηκα μονο στον confuciusgr μιας και τον ξερω και του κανα πλακα

2ον φυσικα και με πειραζει

3ον μιλατε καλυτερα αμα δεν ξερετε τον αλλον

Επειδή δε γνωρίζουν οι υπόλοιπη τη σχέση που μπορεί να έχουμε εμείς προσωπικά για αυτό ακριβώς και θα πρέπει να προσέχεις πως εκφράζεσαι για να μη δημιουργουντε λανθασμένες εντοιπωσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποιος που παιζει SnG η ΜΤΤ ζημιωθηκε ναι η οχι?? αμα θες να γλειψεις την .γρ στα "τετοια" μας στο κατω-κατω.. ολοι εξυπνοι εγιναν να κατακρινουν την αποψη του καθενος

έτσι.Πρέπει ντε και καλά να παίζουμε και κασ ;;;

Μιλάμε για μείωση που κοντεύει στο 30%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρω απαραδεκτο να ενημερωνομαι απο τον dim και οχι απο την gr για αυτο το θεμα.

επισης η απαντηση σας ειναι κατι του στυλ '' ναι αυξηθηκε η τιμη στα μηλα αλλα εχουμε φτηνα πορτοκαλια'' η απλα εγω εχω παρανοησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρω απαραδεκτο να ενημερωνομαι απο τον dim και οχι απο την gr για αυτο το θεμα.

επισης η απαντηση σας ειναι κατι του στυλ '' ναι αυξηθηκε η τιμη στα μηλα αλλα εχουμε φτηνα πορτοκαλια'' η απλα εγω εχω παρανοησει?

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρω απαραδεκτο να ενημερωνομαι απο τον dim και οχι απο την gr για αυτο το θεμα.

επισης η απαντηση σας ειναι κατι του στυλ '' ναι αυξηθηκε η τιμη στα μηλα αλλα εχουμε φτηνα πορτοκαλια'' η απλα εγω εχω παρανοησει?

Οταν η ειρωνεια ειναι απλως αποστομωτικη! +1

ΥΓ: Μια λυση οπως αναφερθηκε θα ηταν και η αντιστοιχη μειωση στους απαιτουμενους ποντους του loyalty shop! Υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

επειγόντως μείωση στους απαραίτητους πόντους για vip 4,3,2,1 etc , αυτό το 5--->3.6 ήταν μεγάλο petsokoma ....δεν παίζουμε όλοι cah εξάλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...