Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Porto Carras GSOP ...Total Fail...


Recommended Posts

Δεν έχω κανένα τρόπο να αντιδράσω φίλε Ποκαφοντας, πέραν ίσως από το να εκφράσω τη διαμαρτυρία μου, ή να προσφύγω στον ΕΟΤ ως τουρίστας, τρίχες δηλαδή. Τα τουρνουά πόκερ στην Ελλάδα προκυρήσσονται από τα καζίνο και ΜΟΝΟ αυτά.

Ακόμη και το ΕΡΤ ας πούμε, αν αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα, δε μπορεί να κάνει μηνύσεις (αν το εννοείς έτσι), να ζητήσει αποζημιώσεις κλπ. Απλώς διαφημίζει το τουρνουά και φέρνει τους παίκτες, δεν υπάρχει περαιτέρω νομιμοποίηση του, πέραν της προκήρυξης του καζίνο.

Το ξενοδοχείο έχει τη δικαιολογία ότι είχε μειωμένο προσωπικό λόγω της νόμιμης απεργίας, η απεργία ήταν νόμιμη. Ως τουρίστας, ναι, μπορώ εκφράζοντας μόνο τον εαυτό μου να διαμαρτυρηθώ.

Στο ότι δε ενημέρωσε κανείς το Pokerland κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα πριν, ώστε να μπορώ να ενημερώσω εσάς και να ακυρώσω το τριήμερο, ανέφερα πριν ότι η απεργία δεν ήταν βέβαιη, το τελεσίγραφο των απεργών για την καταβολή των δεδουλευμένων έληγε την Πέμπτη το βράδυ, με παράταση την Παρασκευή το πρωί, μέχρι τις 10:30 που έκλεισε ο δρόμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κι εγώ σε ευχαριστώ φίλε, για τη συζήτηση αλλά και για την ψυχραιμία σου.

Επίσης, θέλω να σε ευχαριστήσω εκ μέρους του Ποκερλαντ, όπως και όλους τους παίκτες που ταξίδεψαν το Σαββατοκύριακο και ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα μας.

Θέλω επίσης να ζητήσω συγνώμη για την ταλαιπωρία που υποστήκατε. Αν και δεν περνούσε κάτι από το χέρι μας για να αποφύγουμε τα δυσάρεστα, αν και προσπαθήσαμε όσο μπορούσαμε να βρεθεί κάπως μια λύση, η απογοήτευση του να βλέπεις τον κόσμο να μην περνάει καλά, όπως είχαμε σχεδιάσει, είναι πολύ μεγάλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που διαβάζω είναι γενικότητες και συμψηφισμούς λες και γράφετε έκθεση ιδεών στο γυμνάσιο. Αν το λέτε αυτό αντικειμενικότητα,εγώ πάω πασο δεν θα σας μάθω όσα έπρεπε ν έχετε μάθει μόνοι σας τόσα χρόνια... Επίσης να πω 1-2 πράγματα..Ο giorgio δήλωσε ότι δεν έξω δουλέψει ποτέ υποθέτω επειδή με βλέπει απλά να ποστάρω... Και εγώ για αντίστοιχο λόγο τον προκαλώ αφού μας κάνει το δουλευταρα κτλ (πέρα από τ brag πριν μας καληνυχτίσει για τα κέρδη ) να μας δείξει της φορολογικές του δηλώσεις τ 20 χρόνια πο δούλευε αλλιώς όλα ααυτα είναι ψευδή και έχουν στόχο τον αποπροσανατολισμό των άλλων. (Χωρίς αποδείξεις φιλαράκι ξεκινάμε από την ίδια βάση οκ? )Τέλος όσον αφορά τον kasspav που δήλωσε ότι πρόεδρος σωματείου πήγε να πείσει τους εργαζόμενους να σπάσει η απεργία, αν είσαι τόσο ανίδεος η σου χουν κάνει έτσι τ μυαλά στα στρατό (έχω φίλους αρκετούς αλλά τέτοιες ανοησίες δεν λένε) να το λες σαν αντεπιχείρημα δεν έξω κάτι άλλο να πω... Μαρεσει που χαλασθκές αλλά ρουλέτα παίξαμε... Λογικά δεν θάξω όρεξη να ξαναποστάρω στο θρεαδ οπότε κάτι τελευταία όσον αφορά 1-2 άτομα.Τα επιχειρήματα σας είναι βγαλμένα από τοποθετήσεις υπουργών κυβερνήσεων στη βουλή,για περαιτέρω διευκρινήσεις πμ με να σαν το πω κ ακριβώς.Όλα τα ναι μεν αλλά,δύσκολοι καιροί αλλά δες κ την πλευρά μας (της πόκας αν είναι δυνατόν!).Χαίρομαι που σε ένα απο τα λίγα σοβαρά ποστ που έξω κάνει χαρ/κα troll και βγήκε από το λαγούμι του ο giorgio να σχολιάσει . αν δεν μπεις στο κοπάδι, πίσσα και πούπουλα χρόνια τώρα γνωστή τακτική φασιστών gl @ the tbls giorgio τα καλύτερα στο roi σου μην πάθει τπτ κ έχουμε κανα εγκεφαλικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο τακεαρισκ, εκθεση δεν ημουν ποτε καλός, πρωτοδεσμιτης ήμουν, οπότε μονο με εξισωσεις ασχολιομουν. Βεβαια δεν ειδα πουθενα να αναφερω την φαση με τον πρόεδρο σαν αντεπιχειρημα, αλλα το προσθεσα στο σημειο που σας μεταφεροταν το κλιμα του μπλοκου απο τον ντιουκ. Το βασικο αντεπιχειρημα που εθεσα ηταν η τσεπη μου για τα αεροπορικα εισητηρια που θα εχανα και τις χαμενες μερες. Κουμανταδορο στην τσεπη μου δεν θυμαμαι να σε εβαλα...

Ερωτηση..εχεις καποιο λογο που θελεις να εισαι τοοοσο εριστικός καθε φορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αλήθεια είναι ότι και το καλοκαίρι που πήγαμε τα πράγματα ήταν χάλια κ από τους υποτιθέμενους manager του καςινο . γεμάτοι ειρωνία κ αλλαζονία κ από πόκερ μαύρα μεσάνυχτα ! δεν νομίζω ότι αυτοί οι άνθρωποι της χαλκιδικής έχουν ιδέα από διαχείριση πελατών κ σωστή δουλειά ! αποφάσισα όμως με 2-3 φιλαράκια να ξεκινήσουμε την οργάνωση κ το στήσιμο πολύ καλά δομημένων τουρνουά ούτως ώστε να τα απολαμβάνουμε όλοι μας! κατά σκοπιά μεριά βεβαίως θα γίνει αυτό ! ελλάδα...μετά από 5 χρόνια το ξανασιζιταμε ! υπάρχει τεράστια ποκερική δύναμη στην αθήνα αλλά κ σε άλλες περιοχές που λαχτάρα καλές διοργανώσεις τουρνουά με ΚΑΛΌ Κ ΦΤΗΝΌ ΚΌΣΤΟΣ ΔΙΑΜΟΝΉΣ αλλά κ πάνω απ όλα ΣΩΣΤΉ αντιμετώπιση του ΠΑΊΚΤΗ ! του παίκτη ο οποίος χαλάει τα ωραία του λεφτάκια κύριοι για να κάνει το οποιοδήποτε ταξίδι κ να τιμήσει ένα τουρνουά με την ΠΑΡΟΥΣΊΑ του !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...