Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

sunday combo staking junior


tzatzikis4

Recommended Posts

16 tournaments:

11$ -> 14.00 10Κ gtd

big 5.5$ -> 16.00 30K gtd

big 8.8$ -> 17.30 32K gtd

2.2$ turbo -> 18.30 7.5K gtd

3.3$ -> 19.00 9K gtd

5.5$ -> 20.00 15K gtd

storm 11$ -> 20.30 200K gtd

2.2$ turbo -> 20.45 12K gtd

big 11$ -> 21.00 100K gtd

4.4$ turbo -> 21.30 10K gtd

5.5$ turbo -> 22.00 20K gtd

11$ -> 22.30 20K gtd

2.2$ -> 23.15 8K gtd

8.8 -> 23.30 12K gtd

2.75 -> 00.00 7.5K gtd

big 4.4 -> 00.30 16K gtd

συνολικο κοστος: 100x1.1=110$

abi 6.22$

κοστος ανα μετοχη για 1%-> 1.1$

ελαχιστο ποσοστο για συμμετοχη σε ολα: 45%( σε περιπτωση που δεν συμπληρωθει θα αφαιρεσω καποια tours ωστε να υπαρχει το ιδιο ποσοστο stacking στα εναπομειναντα)

μεγιστο ποσοστο πωλησης: 50%

ανοιγω λοιπον θεμα παραπλησιο με το φιλο λευτερη η αλλιως μητσωτακη( :D ) η εστω omg&3lol μονο που το εχω προσαρμοσει στις δυνατοτητες μου τοσο απο αποψη edge οσο και br managemet..

λιγα στοιχεια για μενα: μετα απο 2 χρονια ενασχολησης με το ποκερ(online μονο στην ουσια εκτος απο 1-2 live και μετα με φιλους..) δηλωνω λατρης mtts, ωστοσο λογω μη σοβαρης ενασχολησης ως τωρα δεν εχω δυστυχως το αντιπροσωπευτικοτερο δειγμα ακομη με διαθεση και πιστη πως αυτο θ αλλαξει ωστοσο. δεν εχω προβλημα με multitabling και θεωρω πως διατηρω την ιδια σοβαροτητα σε καθε τουρ και σταδιο ακομα και με πολλα ταυτοχρονα.. μπορειτε να τσεκαρετε τα nicknames μου για περισσοτερες πληροφοριες : royalduck4(pokerstars) και tzatzikis4 (ongame)

ευχαριστω προκαταβολικα για την οποια συμμετοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα καλα καταλαβα οτι υπηρξε misunderstanding! ωραια οποτε κλεισαμε! τελευταιο update με

10% thundrxpre$$

10% ksanthos3

30% foustouki (reserved)

φιλε foustoukis απλα περιμενω τα δικα σου για να κλεισω επισημα..gl μας ty για το support!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για οποιους ενδιαφερονται ειτε να βοηθησουν εν μερει στο στακαρισμα ειτε απλα να με βοηθησουν ωστε να βρω καποια τουρς καλυτερα απ τα υπαρχοντα σε value κλπ με παραπλησιο buy in, ολες οι αποψεις ευπροσδεκτες..κι αν πραγματικα νιωσω πως συμφερουν περισσοτερο θα τροποποιησω τα επομενα πιθανα πακετα...

ενας φιλος και γνωστος grinder πχ μου προτεινε αντι για τα μικρα 2.2/2.75 και 1-2 ακομα να βαλω το 5.5-2r+addon η το 8.8 1r+addon λογω λιγοτερων ατομων,καλυτερων prizes κι ετσι..κατι που θεωρησα πολυ σωστο..

οπως κι αντι για τα 2-3 μικρα turbo με τα τεραστια fields να μπω σε 1 5.4 με knockouts ομως..κι αυτο μου αρεσε..

ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα rebuy σου δινουν πολυ καλυτερο price εαν κανεις ενα deep run, τη στιγμη που αυτος ειναι ο στοχος του multitabling. Στα micro stakes μια καλη προσθηκη ειναι τα απογευματινα 2+R (4:30-5:30-6:15), αμα αντεξεις και δε κανεις καναν εμετο ενδιαμεσα :lol::lol:

Βασικα στο προγραμμα που εχεις βγαλει και το βλεπω τωρα παλι, ενα leak μονο εντοπιζω. Οτι ξεκινας στις 2 το μεσημερι και το τελευταιο σου reg ειναι στις 12:30 το βραδι. Που σημαινει οτι εαν κανεις FT στο big4.40 θα τελειωσεις στις 9 το πρωι την επομενη μερα :D GL anyways!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φιλε αυτο το leak το παρατηρησα κι εγω, αλλα μου το επισημαναν κιολας...οχι οτι απαραιτητα θα επηρεασει αφου το εχω ξανακανει,αλλα σιγουρα θα προσπαθησω να μικρυνω εστω και λιγο το gap ωρας..η μλκια ειναι οτι το στις 16.00 αρχιζει το big5.5 που ειναι απο τα καλυτερα του πακετου και 00.30 επισης ενα πολυ καλο κατα τη γνωμη μου στη σχεση buy in-prizepool επομενως(4.4$-16Κ) αλλα κατι θα κανω μαλλον...

τωρα για τα rebuy που λες, επειδη φοβαμαι μη γινει τπτ και αρχισω τα απειρα, εβαλα αν προσεξες μονο με συγκεκριμενα..μεχρι 2 δλδ + το addon...αυτα με τα απειρα δεν τα παω αφενος γιατι αν φας ενα bb γαμιεται η ψυχολογια κανεις απειρα rebuy τιλταρισμενος αφετερου πες οτι αυτο το calmαρω...ποτε δεν ηξερα ποσα rebuy ειναι +ev κινηση οταν δεν σε παει καλα και θα κανεις οπωσδηποτε καποια... αν μπορεις να βοηθησεις σ αυτο θα με βοηθουσε πολυ! οπως και να χει thanx που ασχολεισαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι οσο τιλταρισμενος δεν παει, εχασα 2-3 κρισιμα coinflip σε καποια tours που ημουν αρκετα deep,ευτυχως εχουν τελειωσει ολα και δν εχω να καρφωσω καποιο με 27,ωστοσο σκεφτηκα πως θα ηταν καλο να ενημερωσω εστω γενικα για τωρα και με περισσοτερες λεπτομερειες αυριο...162$ λοιπον τελικος απολογισμος...τουλαχιστον καταφερα ως ενα βαθμο να σας δικαιωσω για την επιλογη σας ελπιζω...ty all και νεωτερα αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξημερωσε η νεα μερα για μενα και ωρα να παρουσιασω τις λεπτομερειες των χτεσινων..ειχαμε λοιπον:

1) 2.2t 18.30 -> 5.51

2)5.5 20.00 -> 12.92

3)big11 21.00 -> 49.22

4)4.4t 21.30 -> 20.41

5)11 22.30 -> 37.49

6)8.8 23.30 -> 14.45

7)2.75 00.00 -> 14.18

8)big4.4 00.30 -> 7.4

συνολικα με στρογγυλοποιηση βγαινουν 162$..επομενως στελνω στον καθενα οσα του αναλογουν και καποια στιγμη αργοτερα βγαζω νεο πακετο αισθητα μικροτερο την επομενη κυριακη καθως θα ριξω το βαρος στο million απο ενα σημειο και μετα...ευχαριστω ολους σας για τη στηριξη!

ps αν ετυχε κανεις να με δει σε κρισιμη παρτιδα θα το εκτιμουσα να μου ελεγε στο τσατ,pm η εστω εδω αν δεν του αρεσε κατι στο line μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 tournaments:

27$ saturday eliminator-ΚΟ -> 17.00 40Κ gtd

big 5.5$ -> 16.00 30K gtd

5.5(2r1A) -> 16.15 2.5K gtd

5.4KO-turbo -> 16.45 5K gtd

big 8.8$ -> 17.30 32K gtd

5.4KO-turbo -> 19.45 5K gtd

storm 11$ -> 20.30 200K gtd

συνολικο κοστος: 83.6x1.1=92$

abi 11.9$

ελαχιστο ποσοστο αγορας καποιου 5%= 4.6$

μεγιστο 10%= 9.2$

μεγιστο ποσοστο συνολικης πωλησης:50%

εβαλα οριο στο ποσοστο που μπορει να παρει καποιος καθως δεν μπορεσα να ικανοποιησω ολους οσους ηθελαν την προηγουμενη φορα,ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα..επισης το abi ανεβηκε στο διπλασιο σχεδον γι αυτη την κυριακη καθως λογω million αλλαξε τελειως το πακετο και τα τουρς που θα παιχτουν.τα χρηματα με προτιμηση stars στο royalduck4 διαφορετικα gr στο tzatzikis4. ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

25% sent

φιλε μου sorry αλλα οπως σου ειπα εχω 10% max επομενως κραταω το 10% και σου στελνω τα υπολοιπα ;)

update:

5% hawkeye_79

10% thegrinderg

10% ikuotsouf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...