Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

sunday combo staking junior


tzatzikis4

Recommended Posts

last update:

5% hawkeye_79

10% thegrinderg

10% ikuotsuof

10% john4kos8 (reserved)

5% ksanthos3

5% omg&3lol

5% thunderXpre$$

ty all εκλεισε(για την ωρα) και gl να χουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 151
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελος για σημερα...πληρης αποτυχια με 0 itm και θελω να ζητησω ειλικρινα συγγνωμη...οκ ηταν λιγα τα τουρνουα και ολα με μεγαλα field κλπ κλπ, αλλα θεωρω υποχρεωση μου να κανω οτι μπορω γι αυτους που μ εμπιστευτηκαν...εχασα με ασχημο τροπο σε καποια απ αυτα αλλα δεν θελω να προβαλλω δικαιολογιες κλπ...αυτα δεν σας αφορουν καθως επενδυσατε σ εμενα εστω κι αυτα τα λιγα...μετα το σημερινο λοιπον αποφασισα να μην ξαναβγαλω ποσοστα για staking εκτος ισως απο καποια συγκεκριμενα τουρνουα και events που ισως ενδιαφερθω να συμμετασχω στο μελλον...σας ευχαριστω ολους και sorry και παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

μετα τη μεγαλη επιτυχια του φιλου μ λευτερη και αφου τελειωσα επιτελους εξεταστικες κλπ παω κα*****ος για ενα ακομα staking! το συγκεκριμενο ειναι κυριως για τζογαδορους το δηλωνω καθως τα τουρνουα που εχω βαλει εχουν μεγαλο field επομενως τα badbeat πεφτουν βροχη και το variance γα****αι ολημερις κι ολονυχτις... ολα stars κι εχουμε και λεμε :

1) sunday storm 1 + 2

2) big 5.5

3) big 8.8

4) big 11

5) big 22

6) big 55

7) 5.5 15K 20.00

συνολο 130x1.15(mu)=150$ , δινω max 50% (=75$). 1% =1.5$ αν δεν υπαρχει ζητηση ισως δεν παιχτουν ολα η και κανενα αναλογως... ty εκ των προτερων!

royalduck4 stars, tzatzikis4 gr

10% giannisA91

10% ksanthos3

10% αγνωστος Χ

5% GregGr

15% reserved

κλεισαμε για την ωρα αν αλλαξει κατι ενημερωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις καταλαβα οτι αυτη την κυριακη για καποιο λογο εχουν βγαλει το big11 απο το προγραμμα...επομενως αντιστοιχει 0.11$ για καθε 1%...ως εκ τουτου θα προστεθουν σε οτι εξτρα εχουμε! αντε και gl μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα σπουδαιο παιδες. 3 itm απ τα 7 μεν αλλα χαθηκαν ολα τα κρισιμα coinflip και φαγαμε και 1-2 suckouts. πιο αναλυτικα,οσα θυμαμαι:

big 5.5 -> 13.84$

5.5 20.00 -> 11.57$

storm 2 -> 14.85$

big11 ατοφιο αφου δν παιχτηκε -> 11$

αυτα που θυμαμαι: big 22 λιγο πριν itm με 9 blinds εγω και QQ, ανοιγει utg ενας 2x,ολα εγω,call ΑQ ο τυπος και runner runner κεντα.

storm 1 παλι σχετικα κοντα στα λεφτα, JJ εγω raise απο middle 3x, 2 call. φλοπ J 8 9-2 κουπες- μπαινουμε all in, K3 κουπες και 10 8 off. εν τελει εχασα κι απ τους 2.

επισης σε 2-3 σιγουρα εχασα cf μικρα pairs παντα εγω,βγηκαν ολα στο board.

βγαινει 0.52$ για το 1% στελνω σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

δεν γινοταν να αντεξω στον πειρασμο του να μην παιξω και το επετειακο million(θα λειπω γαλλια) αλλα και το red spade...οποτε guess what gentlemen! staking..!πακετο με καποια που με παει τελευταια και ελπιζουμε σε κατι καλο(οχι δεν μιλαω για το κωλοstorm προφανως αλλα για τα turbata!)

1) sunday storm 11$

2) big 11$

3) 2.2$ 20.45-12K t

4) 4.4$ 21.45-10K t

5) 2.7$ 22.00-10K ko t

6) 5.5$ 22.00-20K t

7) 5.4$ 22.15-12K ko t

8) spade 55$

=97.2$ x1.1(mu) = 107$

1%=1.07

5%=5.35

10%=10.7 50% free προλαβαιτε!!

ps ολα τα ko καθως και τυχον bounty απο pro στο spade μεσα στο prize pool !!!

ps2 money to pokerstars if possible(royalduck4) διαφορετικα επειδη ειμαι και πολυ large(ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΒΑΡΕΜΕΝΟΙ :P) δεχομαι και gr(tzatzikis4).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ κλεισαμε ty all για την εμπιστοσυνη και gl μας!

update:

TheGrinderG 10%

feregios 10%

hawkeye_79 5%

niktsi666 10%

omg&3lol 5%

mariosdlk 5%

GregGr 5%

champion1988 10%

+ 10% reserved.GL US

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως τιποτα σημαντικο και τα βαζω κυριως με την τυχη μου καθως στα turbata ολα μου τα καρφωματα ηταν ειτε λιγο μπροστα preflop ειτε οι πιθανοτητες ηταν υπερ μου να κλεψω ποτ αλλα στο τελος ολα χανονταν..ενδεικτικα αναφερω 1) 5.5t 20K -> aj sb shove 6-7 bbs/call bb ak χανω λιγο πριν itm

2) 5.4t knockout 12K bb εγω με a10-2 all in με 2 blinds each-στα 7 εγω aq+a3 ουτε αυτο δεν πηρα

3) 2.7t knockout 9 blinds bb a8-sb shoves 7 blinds-call κι εχει aq...

4) δν θυμαμαι ποιο, all in με α8 6bbs call apo 9 10 off kai JQ off...τελος κι εκει..

στα μεγαλα: 1) storm 22 blinds all in ak vs 88,χανω μενω με 2.5 blinds,παιρνω 2 σερι all in ανεβαινω 13 blinds, all in kq vs 10 10, kq flop 10 turn και τελος..

2) big 11 ειχα καλο στακ ωσπου 3betarw me aq spathia,2 call..flop q j 9 ολα καρα..cbet καλο εγω, call o 1os all o 2os..εκει foldara καθως με 2 μεσα πιστεψα πως χανω εστω απο 1..τελικα 10 10(+καρω) ο 2ος, Α4(Α καρω) ο 1ος..τα επαιρνα αλλα...μετα απ αυτο μπηκα all με 13 bbs και AK utg, 2 call JJ και ΚQ,τπτ και τελος..

3) spade open: 2 limp se 40/80 blinds, raise 320 egw me QQ-1 call..flop 3 8 9 rain-300 apo mprosta aftos,reraise 850 egw, μπηκε all-callara κι εδειξε 33...λογω του lead δεν τον εβαζα ποτε για set το συγκεκριμενο..

τελικος απολογισμος...1 itm στο 5.4t knockout για 21.85$..εστειλα στους της stars, αυριο στη gr..SORRY για το bad run :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ενα διαφορετικο staking με τα soft fields τοσο απο αποψη κοσμου οσο και ικανοτητας αποφασισα στην ongame. οποιος φιλος θελει ακολουθει! 3 days staking θα παιχτουν οποτε ειμαι σπιτι και προλαβαινω να μπω σε ολα(θα ειδοποιω φυσικα οποτε ειναι οι εν λογω μερες). εχουμε και λεμε

1) 5.5r->25$ 21.00

2)22$ 22.15

3)11$ 22.30

4)5.5$ 23.00

5)22$ sh 23.15

6)3.3$t 23.30

7)11$t 00.00

8)5.5$ 00.30

9)22$ 01.00

10)5.5r->25$ 01.30

συνολο για 30 τουρς ειναι 457*1.1πρπ=500$ ως και 50% στο σφυρι(1%=5$)..απ οταν γεμισει και μετα ψαχνω μερες! royalduck4 stars, tzatzikis4 gr thx προκαταβολικα..

14% sold - 5% reserved - 31% open

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ η DAY 1 του staking. θα ανεβαζω τα κρισιμα χερια και παρακαλω οποιος εχει χρονο και θελει να λεει την αποψη του για τυχον λαθη ωστε να μην επαναληφθουν. ξεκιναμε λοιπον και gl πανω απ ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελος απο 5r μ αυτο το χερι http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4249850

ο villain εχει δει φλοπ τα μισα χερια απ οσα τον εχω στο μανατζερ

10$ ταμειο καθως δν εγιναν 2rs

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεράστιο sizing στο raise σου. Γιατί τόσο πολύ; Αφού έχει δει πολλά flop δε σε ενοχλεί να παίξεις ένα μεγάλο pot in position και με initiative εναντίον του. Διαφωνώ με το all in.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεράστιο sizing στο raise σου. Γιατί τόσο πολύ; Αφού έχει δει πολλά flop δε σε ενοχλεί να παίξεις ένα μεγάλο pot in position και με initiative εναντίον του. Διαφωνώ με το all in.

συμφωνω μεν, αλλα ο λογος που το εκανα ηταν οτι δεν εχει μεγαλο ποσοστο fold to cbet οποτε αν δεν setαρω θα χασω 3.5 blinds(700 θα εκανα) οποτε παω στα 21.5..αντιθετα θεωρησα αρκετα πιθανο να foldαρουν ολοι στο shove (εκτος απ αυτον οι αλλοι πολυ σφιχτοι) κ ετσι θα εφτανα στα 27.5..το θεωρω οριακο προσωπικα..ωστοσο κ αλλος μ πε για raise απλα δν ξερω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...