Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

k3 auited apo btn sta 3 atoma


panagiotis72off

Recommended Posts

Πόσα άτομα μείνατε ? Τι διαφορά έχουν τα έπαθλα ? Τι προσδοκίeς έχεις από το τουρ? Τι αντιπάλους έχεις στα blind ? Tight - loose ? Τι image έχεις εσύ ? έχεις κάνει παρόμοια shove μέχρι αυτή την ώρα ? πόσο είναι το average stack?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα άτομα μείνατε ? Τι διαφορά έχουν τα έπαθλα ? Τι προσδοκίeς έχεις από το τουρ? Τι αντιπάλους έχεις στα blind ? Tight - loose ? Τι image έχεις εσύ ? έχεις κάνει παρόμοια shove μέχρι αυτή την ώρα ? πόσο είναι το average stack?

Δεν έχουν σημασία όλα αυτά με 8ΒΒ . Είναι μαθηματικά auto shove .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι προσδοκίeς έχεις από το τουρ?

Δεν έχουν σημασία όλα αυτά με 8ΒΒ . Είναι μαθηματικά auto shove .

αυτό έχει imo . εσύ θα μας πεις τι θα κάνουμε δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι προσδοκίeς έχεις από το τουρ?

Δεν έχουν σημασία όλα αυτά με 8ΒΒ . Είναι μαθηματικά auto shove .

αυτό έχει imo . εσύ θα μας πεις τι θα κάνουμε δλδ?

Μην το παίρνεις προσωπικά. Όντως δεν έχει σημασία. Θεωρώ σαν στάνταρ κάποιος να θέλει να βγει πρώτος σε ένα τουρ. Οπότε πιστευώ ότι τον νοιάζει (θα έπρεπε) περισσότερο αν είναι κερδοφόρο ή όχι shove από το να μείνει με 5ΒΒ και να βγεί πχ 20 αντί για 25.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θες να μου εξηγήσεις το πρόβλημα σου? Για ποκερ μιλάω. Δεν το κάνω προσωπικό. Αν δεν συμφωνείς τουλάχιστον πες μου γιατί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα στόχος μου είναι να μπαίνω στα λεφτά σιγά σιγά σιγά.γιατί να μου επιβάλεις κάτι που δεν θέλω?ελευθερία υπάρχει στον κόσμο,έτσι δεν είναι?δεν κοιτάω πρώτα το δάσος της 1ς θέσης.κοιτάω το δέντρο.

πχ.πρώτα να παίξω καλό πόκερ.μετά να μπω στα λεφτά.μετά να προστατέψω το stack μου,και μετά με το καλό σιγά σιγά να ανεβαίνω στα έπαθλα,και αν τύχει να βγω νικητής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως το ποιος κάθετε στα blinds και με πόσο στακ είναι αυτό που θα παίξει ρόλο για το εάν είναι +ev το shove εδώ.Το οτί είμαστε Shortstack μπορεί και να μην σημαίνει και πολλά γι αυτό ρώτησα τα stack sisez όπως και το av stack. Το Ev μεταβάλεται ανάλογα με το range που μας βλέπουν οι αντίπαλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ξεχνάτε παίδες πως μόλις μα πέρασαν τα blinds και έτσι έχουμε άλλων ένα γύρο μπας και πιάσουμε ένα καλύτερο hand η μήπως φύγει κανένας ακόμα και τσιμπήσουμε κάτι παραπάνω ....8bb είναι 8bb με αυτά μείναμε με αυτά θα πορευτούμε δεν είναι ανάγκη να τα πετάξουμε έτσι επειδή είμαστε στο btn ,ανάλογα και το τι stack αντιμετωπίζουμε στα blinds βέβαια .Anyway δεν υπάρχει λάθος σε καμμία κίνηση νομίζω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπών το σβ exei γύρω στις 60k το bb 20k κ τα έσπρωξαα επειδή το bb είναι sfixtos κ το sb δν είχε λόγο να καλέσει με τέτοιο stack με μέτριο fyllo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήρα call απ το sb κμε ak κ κερδισα..δν έχει σημασία..έπαιξε κ ρόλο το paystructure π έδινε τα καλά λεφτά ςπρώτο μόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...