Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Live χέρι Princess ..απόψεις


Afas

Recommended Posts

και τι είδαμε ?? οτι μας ζηταει 200 ευρω στο turn ενω εχουμε το 5ο καλυτερο χερι

και το σημαντικοτερο οτι εχουμε επενδυσει μολις 12 ευρω.. αρα πασο και να τα χαιρετε τα 10 μας ευρω. next hand

ρε φιλε εσυ δηλαδη αν μπεις με 94s(που δεν θα μπεις λογικα αλλα λεμε τωρα) και φλοπαρεις χρωμα θεωρεις πως ο κακος οπως λεει κι ο φιλος αντιπαλος μπαινει all in με καλυτερο χρωμα μονο?δηλαδη εχει βαλει εμας σε χρωμα και παει να παρει max value απο καλυτερο χρωμα μου λες?

οκ live δεν εχω πιθανοτατα την εμπειρια σου,δεν θελω να το παιξω καποιοςδεν σε ξερω προσωπικα και δεν θελω για κανενα λογο να σε προσβαλλω αλλα δεν σου φαινεται υπερβολικο το πασο?μπορει να ειμαι και λαθος δεν λεω αλλα μου φαινεται πολυ standard call...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνώ με τον ανέστη.. επιδη από ότι λες ιχες τόσα reads από τον πeχτή και ήξερες ίσουνα 85% μπροστά τη περιμένης αλλ ιν και μην το σκεφτεσε 85% θα ησε κερδισμένος μακροχρόνια... και να ς πο κάτι τάσο το μόνο λάθος που κάνης ινε ότι φοβασε τα λεφτά ςου καλύτερα πεζε online πιο μικρά όρια bangroll

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

****

pokerstove με 40% το range του αντιπάλου (40% είναι αρκετά καλά για τους συνήθεις υπόπτους του princess )

Text results appended to pokerstove.txt

18,524 games 0.001 secs 18,524,000 games/sec

Board: Ah Kh 2c 3h

Dead:

equity win tie pots won pots tied

Hand 0: 93.765% 93.76% 00.00% 17369 0.00 { 9h4h }

Hand 1: 06.235% 06.24% 00.00% 1155 0.00 { 22+, A2s+, K3s+, Q4s+, J7s+, T7s+, A6o+, K7o+, Q7o+, J7o+, T8o+ }

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...