Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ποσο ευκολο ειναι να συμβει??


aekara1921

Recommended Posts

Απλα θετικη διακυμανση?τσεκαρετε τον παιχτη ιλμαρ59,71 σερι νικες ενας με εναν,τουρμπο μαλιστα!
τυχερός και ικανός φίλε μου...και μην τολμήσεις να υπονοήσεις κάτι για το μπ****σταρς γιατί έχει πιπέρι στο στόμα...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρτυποκερ ειναι,προφανως ικανος αλλα μιλαμε για κατι πολυ πολυ ακραιο,σκεψου πως οι πολυ καλοι κερδιζουν περιπου το 60% των παιχνιδιων,αν υποθεσουμε πως ειναι τοσο καλος και κανουμε και την υποθεση πως βαζει τα λεφτα του καθε φορα με πιθανοτητες 60-40%(εννοω ξεκινωντας το παιχνιδι),τοτε το να κερδιζει συνεχομενα 71 παιχνιδια οδηγει σε πολυ ακραια νουμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρτυποκερ ειναι,προφανως ικανος αλλα μιλαμε για κατι πολυ πολυ ακραιο,σκεψου πως οι πολυ καλοι κερδιζουν περιπου το 60% των παιχνιδιων,αν υποθεσουμε πως ειναι τοσο καλος και κανουμε και την υποθεση πως βαζει τα λεφτα του καθε φορα με πιθανοτητες 60-40%(εννοω ξεκινωντας το παιχνιδι),τοτε το να κερδιζει συνεχομενα 71 παιχνιδια οδηγει σε πολυ ακραια νουμερα.
μεγάλη...υπάρχουν και κάτι γίδια που ανοίγουν 2 η και 3 λογαριασμούς ταυτόχρονα και τους βάζουν και παίζουν μεταξύ τους μόνο και μoνο για να βελτιώσουν τα στατιστικά τους...αδιαφορώντας για το ρέικ..71 συνεχόμενες νίκες σε τούρμπο κανείς μόνο έτσι,...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σαν να επαληθευονται 71 συνεχομενα ποδοσφαιρικα παιχνιδια με αποδοση 1.80.μολις το τσεκαρα ξανα,εχει παιξει 97 παιχνιδια,εχει 95 νικες και η 1 απο τις ηττες που εχει ειναι σε ομαχα.εξωφρενικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά μόνο στο on line poker γινοντε ...... γιατί άραγε....??

μάλλον απλά επειδή το on line τελικά.....δεν είναι τόσο καθαρό όσο κάποιοι ....ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΝ με τόσο κόπο να μας πείσουν...... μα τί λέμε τώρα... ξανά και ξανά οι "υπεύθυνοι" των sites παγκωσμίως μας εγγυούντε ότι το λογισμικό που χρησιμοποιεί η εταιρεία τους είναι βασισμένο σε πρόγραμμα τυχαίων αριθμών και όπως αλιως τα λένε αυτά τα φοβερά προγράμματα και λογισμικά ..... απλά..... ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΛΆ ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΓΙΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΘΑΡΌ ΤΟ ΟΝ LINE POKER ...... ΜΑ..... ΠΑΡΆ ΠΟΛΛΆ!!!! για αυτό ..... οποίος μπορεί .....ας παίξει MONO LIVE POKER !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πραγματι μια υπερβολικη επιδοση,απ την μια λες πως ολα ειναι πιθανα εξαλλου και το ενδεχομενο αυτο εχει μια πιαθανοτητα οπως οποιαδηποτε αλλη αλληλουχια νικων-ηττων,απ την αλλη επειδη ακριβως μιλαμε για λογισμικα και επειδη στο παρελθον πολλα εχουν συμβει,τετοια ακραια παραδειγματα μου δημιουργουν προβληματισμο.Ας μην ειμαστε προκατειλημενοι ομως,θελω να πιστευω πως αποτελει πολυ σπανια περιπτωση συνδυασμου τυχης και ικανοτητας και οχι κατι παραπανω....εξαλλου αν ηταν κατι αλλο θα ηταν τοσο χαζος να δημιουργησει υποψιες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτά μόνο στο on line poker γινοντε ...... γιατί άραγε....??

μάλλον απλά επειδή το on line τελικά.....δεν είναι τόσο καθαρό όσο κάποιοι ....ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΝ με τόσο κόπο να μας πείσουν...... μα τί λέμε τώρα... ξανά και ξανά οι "υπεύθυνοι" των sites παγκωσμίως μας εγγυούντε ότι το λογισμικό που χρησιμοποιεί η εταιρεία τους είναι βασισμένο σε πρόγραμμα τυχαίων αριθμών και όπως αλιως τα λένε αυτά τα φοβερά προγράμματα και λογισμικά ..... απλά..... ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΛΆ ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΓΙΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΘΑΡΌ ΤΟ ΟΝ LINE POKER ...... ΜΑ..... ΠΑΡΆ ΠΟΛΛΆ!!!! για αυτό ..... οποίος μπορεί .....ας παίξει MONO LIVE POKER !!!

Πάμε στοίχημα 1000 ευρώ ότι θα κάνω 100 συνεχόμενες νίκες σε $7 SnG turbo HU στην Pokerstars; Θα παίξω όμως με ένα παίχτη που ξέρω ότι είναι fish.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μόνο με αυτό που γράφεις δείχνεις το ποιον σου.... 100 συνεχόμενες νίκες όλοι ξέρουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να το κάνει κάποιος ακόμα και αν ο αντίπαλος είναι όπως λες ... fish και να βλέπεις και τα φύλλα του!! ακόμα και συνέχεια all in να τον βάζεις και να είσαι μπροστά 80-20 τα 10 παιχνίδια υα τα χάσεις σίγουρα.... αλλά ...έξω δει και μερικά ακόμα που γράφεις και βγάζω συμπέρασμα ότι θεωρείς ... "αδιανόητο" το on line poker να μην είναι fair .... σιγά μην έβαζα με οποιονδήποτε τέτοιο στοίχημα !!

ότι πιο εύκολο .... βρήσκω έναν κολλητό μου που ... "τον θεωρώ" fish και καλά...... τον βάζω δίπλα μου ... παίζουμε 100 φορές ...φυσικά ....χάνει ..... απλά επειδή και μόνο είναι fish και μετά μου παίρνουν παρείτσα τα 1000 ευράκια και τα τρώνε στην υγεία του κορόιδου .... MAKAKES μου φενεται ψάχνετε οι παικταράδες εδώ μέσα!!!

οπότε.... άντε βρες καμία μέλισσα να σου φτιάξει μελλι και κανέναν XRISTIANO που ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΊΣ KAI ΧΑΖΟΎΣ ΌΠΩΣ ΤΌΛΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΈΓΡΑΨΕΣ και ακόμα έχεις μούτρα να γράφεις εδώ μέσα ..... και δηλώνεις και με πολύ ..... "μαγκιά" ότι είσαι ΆΘΕΟΣ ....ΤΟ ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ ΑΠΛΆ ΛΟΙΠΌΝ ΠΟΥ ΈΒΓΑΛΑ ΕΊΝΑΙ ΠΩΣ.....Ο ΒΛΆΚΑΣ .... ΕΊΣΑΙ ΕΣΎ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://pokerlandgr.com/forums/on-tilt/17333?start=40

τελικά μπορεί να μου πει κανείς αυτό το θέμα γιατί δεν το βλέπω στα πρόσφατα μηνύματα όταν κάποιος έχει γράψει ένα νέο σχόλιο....??

βλέπω ότι εδώ μέσα ....οι είρωνες .... και οι πανέξυπνοι είναι παρά πολλοί... τι να κάνουμε ... αφήστε και κάποιους να υποπτευοντε ότι όπου υπάρχουν πολλά λεφτά..... υπάρχει και λαμόγια..... εσείς ... που είστε ... τόσο μεγάλοι παίκτες και .. τόσο παικταράδες ... πιστεύτε ότι θέλετε ...... το πιο εύκολο πάντως για κάποιον είναι να ειρωνεύετε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου θυμιζετε μικροι που ημασταν και λεγαμε ο ενας στον αλλον: ξερω καλυτερο μπασκετ απο σενα. Α, ναι?Ελα να σε παιξω ενα μονάκι!! Και ο ενας μπορει να ηταν 1,90 κ ο αλλος να ηξερε μπασκετ , αλλά να ήταν 1,70 με τα χερια στην αναταση... ποιος θα νικούσε?

θ'ελω να πω οτι ο καθένας είναι σε ενα παιχνίδι πιο δυνατος απο τα υπόλοιπα και δεν μπορειτε να συγκριθείτε, αν όπως λες δεν είσαι καλός στο HU ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μόνο με αυτό που γράφεις δείχνεις το ποιον σου.... 100 συνεχόμενες νίκες όλοι ξέρουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να το κάνει κάποιος ακόμα και αν ο αντίπαλος είναι όπως λες ... fish και να βλέπεις και τα φύλλα του!! ακόμα και συνέχεια all in να τον βάζεις και να είσαι μπροστά 80-20 τα 10 παιχνίδια υα τα χάσεις σίγουρα.... αλλά ...έξω δει και μερικά ακόμα που γράφεις και βγάζω συμπέρασμα ότι θεωρείς ... "αδιανόητο" το on line poker να μην είναι fair .... σιγά μην έβαζα με οποιονδήποτε τέτοιο στοίχημα !!

ότι πιο εύκολο .... βρήσκω έναν κολλητό μου που ... "τον θεωρώ" fish και καλά...... τον βάζω δίπλα μου ... παίζουμε 100 φορές ...φυσικά ....χάνει ..... απλά επειδή και μόνο είναι fish και μετά μου παίρνουν παρείτσα τα 1000 ευράκια και τα τρώνε στην υγεία του κορόιδου .... MAKAKES μου φενεται ψάχνετε οι παικταράδες εδώ μέσα!!!

οπότε.... άντε βρες καμία μέλισσα να σου φτιάξει μελλι και κανέναν XRISTIANO που ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΊΣ KAI ΧΑΖΟΎΣ ΌΠΩΣ ΤΌΛΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΈΓΡΑΨΕΣ και ακόμα έχεις μούτρα να γράφεις εδώ μέσα ..... και δηλώνεις και με πολύ ..... "μαγκιά" ότι είσαι ΆΘΕΟΣ ....ΤΟ ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ ΑΠΛΆ ΛΟΙΠΌΝ ΠΟΥ ΈΒΓΑΛΑ ΕΊΝΑΙ ΠΩΣ.....Ο ΒΛΆΚΑΣ .... ΕΊΣΑΙ ΕΣΎ....

και μόνο με αυτό που γράφεις δείχνεις το ποιον σου.... 100 συνεχόμενες νίκες όλοι ξέρουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να το κάνει κάποιος ακόμα και αν ο αντίπαλος είναι όπως λες ... fish και να βλέπεις και τα φύλλα του!! ακόμα και συνέχεια all in να τον βάζεις και να είσαι μπροστά 80-20 τα 10 παιχνίδια υα τα χάσεις σίγουρα.... αλλά ...έξω δει και μερικά ακόμα που γράφεις και βγάζω συμπέρασμα ότι θεωρείς ... "αδιανόητο" το on line poker να μην είναι fair .... σιγά μην έβαζα με οποιονδήποτε τέτοιο στοίχημα !!

ότι πιο εύκολο .... βρήσκω έναν κολλητό μου που ... "τον θεωρώ" fish και καλά...... τον βάζω δίπλα μου ... παίζουμε 100 φορές ...φυσικά ....χάνει ..... απλά επειδή και μόνο είναι fish και μετά μου παίρνουν παρείτσα τα 1000 ευράκια και τα τρώνε στην υγεία του κορόιδου .... MAKAKES μου φενεται ψάχνετε οι παικταράδες εδώ μέσα!!!

οπότε.... άντε βρες καμία μέλισσα να σου φτιάξει μελλι και κανέναν XRISTIANO που ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΊΣ KAI ΧΑΖΟΎΣ ΌΠΩΣ ΤΌΛΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΈΓΡΑΨΕΣ και ακόμα έχεις μούτρα να γράφεις εδώ μέσα ..... και δηλώνεις και με πολύ ..... "μαγκιά" ότι είσαι ΆΘΕΟΣ ....ΤΟ ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ ΑΠΛΆ ΛΟΙΠΌΝ ΠΟΥ ΈΒΓΑΛΑ ΕΊΝΑΙ ΠΩΣ.....Ο ΒΛΆΚΑΣ .... ΕΊΣΑΙ ΕΣΎ....

φίλε τσαντίζεσαι γιατί δεν γράφουν αυτό που πιστεύεις ότι το ον λάιν πόκερ είναι στημένο...κι εγώ αυτής της αποpσης είμαι αλλά πρέπει να καταλάβεις κάποια πράγματα...ένα πόκερ σάιτ στηρίζει τη βιοσημοτητα του ..και στις διαφημίσεις από τα πόκερ ρουμς....άρα μην περιμένεις ποτέ να δεις πρώτο θέμα εδώ ότι το ον λάιν πόκερ είναι στημένο.άσχετα αν οι περισσότεροι το πιστεύουν ..γιατί μετά διαφημίσεις πάπαλα...κρατά τα θετικά από αυτό το σάιτ που είναι πολλά..αναλύσεις χέριων ,μεταδόσεις ζωντανών γεγονότων ,συνομιλία κι ανταλλαγή απόψεων,..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερικοί άνθρωποι ..... είναι ..... τόσο πολύ....ΒΛΆΚΕΣ.... καλό βράδυ

δεν μπορώ να νικήσω την βλακεία.... ως γνωστόν...η βλακεία ... είναι ΑΝΊΚΗΤΗ!

tsitsis έχεις απόλυτο δίκιο αλλά.... κάποιοι ... μας περνάν εντελώς MAKAKES :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΊΣΩΣ ..... ΈΝΑ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΊΓΟΥΡΟ ΌΜΩΣ .... ΟΙ ....ΆΘΕΟΙ ..... ΕΙΔΙΚΆ ... ΑΥΤΟΊ ΠΟΥ .. ΠΑΊΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΌΚΕΡ .... ΕΊΝΑΙ ΑΚΌΜΑ ΠΙΟ ΧΑΖΟΊ ΚΑΙ ΑΠΌ ΑΥΤΟΎΣ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
και μόνο με αυτό που γράφεις δείχνεις το ποιον σου.... 100 συνεχόμενες νίκες όλοι ξέρουν ότι είναι σχεδόν αδύνατο να το κάνει κάποιος ακόμα και αν ο αντίπαλος είναι όπως λες ... fish και να βλέπεις και τα φύλλα του!! ακόμα και συνέχεια all in να τον βάζεις και να είσαι μπροστά 80-20 τα 10 παιχνίδια υα τα χάσεις σίγουρα.... αλλά ...έξω δει και μερικά ακόμα που γράφεις και βγάζω συμπέρασμα ότι θεωρείς ... "αδιανόητο" το on line poker να μην είναι fair .... σιγά μην έβαζα με οποιονδήποτε τέτοιο στοίχημα !!

ότι πιο εύκολο .... βρήσκω έναν κολλητό μου που ... "τον θεωρώ" fish και καλά...... τον βάζω δίπλα μου ... παίζουμε 100 φορές ...φυσικά ....χάνει ..... απλά επειδή και μόνο είναι fish και μετά μου παίρνουν παρείτσα τα 1000 ευράκια και τα τρώνε στην υγεία του κορόιδου .... MAKAKES μου φενεται ψάχνετε οι παικταράδες εδώ μέσα!!!

οπότε.... άντε βρες καμία μέλισσα να σου φτιάξει μελλι και κανέναν XRISTIANO που ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΊΣ KAI ΧΑΖΟΎΣ ΌΠΩΣ ΤΌΛΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΈΓΡΑΨΕΣ και ακόμα έχεις μούτρα να γράφεις εδώ μέσα ..... και δηλώνεις και με πολύ ..... "μαγκιά" ότι είσαι ΆΘΕΟΣ ....ΤΟ ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ ΑΠΛΆ ΛΟΙΠΌΝ ΠΟΥ ΈΒΓΑΛΑ ΕΊΝΑΙ ΠΩΣ.....Ο ΒΛΆΚΑΣ .... ΕΊΣΑΙ ΕΣΎ....

+1 ps . Σιγά να μη βaλει τέτοιο στοίχημα .Μόνο λόγια είναι.Εγώ είμαι στη σταρς μεγάλη ψαρούκλα μελισσουργε . Διάλεξε εμένα να σπάσουμε πλάκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο λόγια είμαι; Δε σου είπα να βάλουμε challenge μεταξύ μας; Δε σου έδωσα τους ακριβείς όρους διεξαγωγής; Σου φαίνεται πως πάω να το αποφύγω; Παίξε με HU να τελειώνουμε. Όχι αυτό με τις 100 νίκες, άλλο δικό μας, είτε σε cash, είτε σε SnG. Για τις 100 νίκες θα βρω εγώ παίχτη, δεν είπα ότι θα παίξω με όποιον να 'ναι.

Αλλά μη μου λες ότι είμαι μόνο λόγια, εσύ δε θες να με παίξεις, οπότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο λόγια είμαι; Δε σου είπα να βάλουμε challenge μεταξύ μας; Δε σου έδωσα τους ακριβείς όρους διεξαγωγής; Σου φαίνεται πως πάω να το αποφύγω; Παίξε με HU να τελειώνουμε. Όχι αυτό με τις 100 νίκες, άλλο δικό μας, είτε σε cash, είτε σε SnG. Για τις 100 νίκες θα βρω εγώ παίχτη, δεν είπα ότι θα παίξω με όποιον να 'ναι.

Για μαλάκες μας περνάς έξυπνε -η _ ΚΙ ΕΓΏ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΩ ΕΓΏ ΑΥΤΌ ΜΕ TIS 100 ΝΊΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΈΝΑΣ ΑΝ ΔΙΑΛΈΞΕΙ ΑΝΤΊΠΑΛΟ:γιαYτο ΠΡΌΤΕΙΝΑ ΕΜΈΝΑ ΓΙΑ na ehei o antipalos sou realistikes pithanothtes nikhs ^

ΚΈΡΔΙΣΕ ΤΑ 90 , αρκούν

ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΌΡΟΥΣ ΣΟΥ ΒΆΛΤΟΥΣ ΕΚΕΊ ΠΟΥ ΣΕ ΠΈΡΝΕΙ

ΔΕΝ ΚΑΊΓΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΊΣΩ ΕΣΎ ΤΟ ΖΉΤΗΣΕΣ

ΑΛΛΆ ΘΑ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΉΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΌΜΟ ΣΟΥ ΕΜΈΝΑ Η ΤΟΝ ΜΑΘΗΤΉ ΜΟΥ \ ΈΓΙΝΕ ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ ΜΟΥ

ΌΡΟΥΣ ΣΕ ΟΝΛΙΝΕ ΒΆΖΩ ΜΌΝΟ ΕΓΏ ΑΠΕΝΑΝΑΝΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΊ ΕΣΎ ΕΊΣΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΆΣ ΚΙ ΕΓΏ Η PSAROUKLA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρω πολύ ότι μπορεί να το κάνει ο καθένας. Αυτό ήθελα να τονίσω κι εγώ με το challenge μου. Πάμε παρακάτω τώρα.

Όταν φίλε προκαλείς κάποιον σε μονομαχία συμφωνείτε τους όρους, δεν τους βάζει μόνο ένας. Επίσης είναι άνανδρο να κάνεις πίσω αφότου πεις "θα σε νικήσω εύκολα" ή κάτι τέτοιο που μου είπες. Οι όροι που βάζεις εσύ δεν είναι καν για HU οπότε δεν είναι μονομαχία. Πάρε τους όρους που πρότεινα και πες μου τι δε σου αρέσει να το φτιάξουμε. Έτσι γίνεται, όχι με τραμπουκισμούς του τύπου "ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΌΡΟΥΣ ΣΟΥ ΒΆΛΤΟΥΣ ΕΚΕΊ ΠΟΥ ΣΕ ΠΈΡΝΕΙ". Τι είναι αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.... τα παιδάκια παίζουν .. εγώ την έχω μεγαλύτερη πάντως .... την μύτη...

ydra γιατί ασχολησε? πρέπει να αγνοείς και κάποιους..

εγώ χθες έπαιξα με έναν κολλητό μου 50 heads up ... επειδή πρόσφατα ... είχα κάτι ατυχίες .. του ζήτησα να χάσει KAI ΣΤΑ 50 ... επειδή ήθελε να μου ανεβάσει το ηθικό λοιπόν... έχασε!! ΤΕΛΙΚΆ... ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΕΊΜΑΙ .... ΜΕΓΆΛΟΣ ΠΑΊΚΤΗΣ!! :)

ΕΔΏ ΌΛΑ ΤΑ ΈΧΟΥΜΕ ΑΚΟΎΣΕΙ ... οκ ... κάποιοι είναι απίστευτα παικταράδες και μπορούν να κερδίσουν 100 στα 100 heads up .... βέβαια ... ΌΛΟΙ οι normal άνθρωποι ξέρουν ότι ακόμα και με κάποιον που κάνει all in συνέχεια χωρίς καν να δει τα φύλλα του είναι ΑΠΊΘΑΝΟ να κερδίσεις 100 στα 100 heads up ...και όμως ... αυτό το forum έχει ... MONO ΑΠΊΘΑΝΟΥΣ παίκτες poker ....

απορώ γιατί ασχολησε ... μη μπαίνεις στο τρυπάκι κάποιων που μάλλον όλη μέρα κολοβαρανε και ψάχνουν κάπου να την πούνε για να περάσει και η μέρα γιατί διαφορετικά θα αυτοκτονήσουν ... δε βαριέσαι να ασχολησε...? :)

δεν βλέπεις πως έχουν ΚΑΤΑΝΤΉΣΕΙ ΌΛΑ TA ΕΛΛΗΝΙΚΆ FORUM για το poker ?

η τα μεσημεριανά μαλλιοτραβήγματα κάτι ξανθών ΚΑΤΙΝΏΝ βλέπεις η διαβάζεις μερικά θέματα του pokerland ... το ίδιο πράγμα..

καληνυκτα σας :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρω πολύ ότι μπορεί να το κάνει ο καθένας. Αυτό ήθελα να τονίσω κι εγώ με το challenge μου. Πάμε παρακάτω τώρα.

Όταν φίλε προκαλείς κάποιον σε μονομαχία συμφωνείτε τους όρους, δεν τους βάζει μόνο ένας. Επίσης είναι άνανδρο να κάνεις πίσω αφότου πεις "θα σε νικήσω εύκολα" ή κάτι τέτοιο που μου είπες. Οι όροι που βάζεις εσύ δεν είναι καν για HU οπότε δεν είναι μονομαχία. Πάρε τους όρους που πρότεινα και πες μου τι δε σου αρέσει να το φτιάξουμε. Έτσι γίνεται, όχι με τραμπουκισμούς του τύπου "ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΌΡΟΥΣ ΣΟΥ ΒΆΛΤΟΥΣ ΕΚΕΊ ΠΟΥ ΣΕ ΠΈΡΝΕΙ". Τι είναι αυτά;

Σου είπα την εταιρία δεν την eμπιστεύομαι κι εσύ το δικό sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...