Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ποσο ευκολο ειναι να συμβει??


aekara1921

Recommended Posts

Θα σου κάνει π****ιά σε play money ρε ydra; Μας κοροϊδεύεις;

@NTINOS41

Άστο φίλε δεν έχεις καταλάβει τίποτα. Ξαναδιάβασε αυτό:

Χαίρω πολύ ότι μπορεί να το κάνει ο καθένας. Αυτό ήθελα να τονίσω κι εγώ με το challenge μου.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε στοίχημα 1000 ευρώ ότι θα κάνω 100 συνεχόμενες νίκες σε $7 SnG turbo HU στην Pokerstars; Θα παίξω όμως με ένα παίχτη που ξέρω ότι είναι fish.

αλήθεια αυτό... ποιος το έγραψε άραγε....?? μάλλον ... κάποιος άλλος έχει προβλήματα να καταλάβει πράγματα.... απορώ που ο ydra σοβαρός άνθρωπος ασχολήται μαζί σου.... καληνυκτα σας!! :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε! Εννοούσα ότι δε θα πρέπει να σε παραξενεύει τόσο πολύ αυτό που έγραψε ο aekara1921 στην αρχή του θέματος γιατί ο καθένας μπορεί να το κάνει παίζοντας με έναν συννενοημένο. Το έχω δει 1000 φορές από ανθρώπους που θέλουν να ανεβάσουν τα στατιστικά τους. Πληρώνουν λίγο rake και έχουν όσο ROI θέλουν. Άμα δεν κατάλαβες ότι αυτό κοροϊδεύω λέγοντας ότι μπορώ να το κάνω τι να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε μεγάλε ... δε μαζεύετε με τίποτα ....

προφανώς κατάλαβες τη κοτσάνα ΤΕΡΆΣΤΙΑ έγραψες αρχικά και τώρα... προσπαθείς να το μαζέψεις ...

γιατί όταν έγραψες αυτό ..... :

Πάμε στοίχημα 1000 ευρώ ότι θα κάνω 100 συνεχόμενες νίκες σε $7 SnG turbo HU στην Pokerstars; Θα παίξω όμως με ένα παίχτη που ξέρω ότι είναι fish.

φάνηκε πιο πολύ ότι ψάχνεις MAKAKES να τους τα πάρετε μαζί με κάποιο κολιταράκι σου παρά ...ότι το κορόιδευες!! anyway έχουμε και πιο σοβαρές δουλειές να κάνουμε από το να ασχολούμαστε με πιτσιρίκια ..... ΤΈΛΟΣ KAI ΑΠΌ ΕΔΏ H ΚΟΥΒΕΝΤΟΎΛΑ ΜΑΖΊ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διάβασα το θέμα και έχω μερικές απορίες ,

1) οι 71 σερί νίκες σε HU έχουν γίνει με τον ίδιο αντίπαλο?

AN ναι ... οκ .. δεχόμαστε ότι το έκαναν μετά από συνενόηση .. αλλά .. αν έγινε μετά από συνενόηση .... ποιος ο λόγος να θέλει κάποιος να φαίνεται ότι είναι κερδοφόρος παίκτης ενώ στην πραγματικότητα χάνει? δηλαδή... ας πούμε ότι τα HU είναι των 5 ευρώ οπότε έχουμε 0.25 το rake ? 18 ευρώ rake στην εταιρεία .... για πλάκα?? ....

δυσκολεύομαι πολύ να το πιστέψω αυτό... αν .... δεν ισχύει κάτι τέτοιο.... υπάρχει πιθανότητα να κάνει κάποιος 70 νίκες στην σειρά έστω και με τον ίδιο αντίπαλο ... ακόμα και αν πρόκειτε ο αντίπαλος να είναι ... ΕΝΤΕΛΏΣ fish σαν εμένα .. και αυτός που νικάει να παίζει με ανοικτά φύλλα?? ακόμα και έτσι .... μου φαίνεται σχεδόν αδύνατο!.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως λίγο που το εψαξα είδα ότι ο συγκεκριμένος παίκτης παίζει 40$ μέσο όρο HU με διαφορετικούς αντιπάλους , έχει σταματήσει να παίζει από της 29 ΔΕΚ και μόνο στις 23 ΔΕΚ είχε κάνει 10 στα 10 .... ΤΌΣΟ ΜΕΓΆΛΟΣ ΠΑΊΚΤΗΣ...??

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΑΥΤΆ ... ΕΜΈΝΑ MONO σε ένα συμπέρασμα με οδηγούν......

κάτι δεν πάει καλά ...... πολύ στήσιμο μοιρίζει ... η μάλλον... ΒΡΩΜΆΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ωραίο είναι ότι το θέμα ανέβηκε στις 20/12 όπου ο παίκτης αυτός είχε 71 στα 71 ....

σταμάτησε να παίζει στις 29 και φαίνεται ότι έχει κάνει ακόμα αλλά 15 στα 15 ...?

οπότε πρέπει να έχει κάνει 90 στα 90 ..... και μετά... ξαφνηκα ... σταματάει ... τη να έγινε άραγε...? μάλλον... βαρέθηκε να κερδίζει και πήγε διακοπές .... η μήπως .... κάτι άλλο....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζα πως το θεμα ειχε μεινει με 2 απαντησεις καθως δεν το εβλεπα στην στηλη με τα προσφατα μηνυματα,αυτο που ειπωθηκε για στημενο παιχνιδι με καποιο φιλο ωστε να δημιουργησει τελειο προφιλ και μεγαλο ροι μου φαινεται τελιως ασκοπο και ασυμφορο,ο συγκεκριμενος παιχτης δεν παιζει με τον ιδιο αντιπαλο η με καποιους ιδιους,εχει εξωπαραγματικο ροι και 125/127 παιχνιδια μεχρι την τελευταια φορα που το ειδα,εγω απαντηση δεν μπορω να δοσω σε κατι τοσο περιεργο.Μπορει ο τυπος να καταφερε κατι τοσο δυσκολο,εξαλλου και αυτο που καταφερε εχει μια πιθανοτητα να συμβει.

Γιατι το θεμα δεν εμφανιζοταν στα αριστερα τοσο καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι πολύ νέος για να έχω άποψη .. αλλά από ότι βλέπω ..... όσα θέματα θίγουν ... με τον έναν η τον άλλον τρόπο την αξιοπιστία του on line poker .... και σε αλλά site και forum που ασχολουντε με το poker .... τα βάζουν σε μια ακρούλα ... ώστε.. να μη πολυφαίνονται και ..όσο το δυνατόν .... να μη ... "πολυ συζητιουνται" .... για... ευνόητους λόγους .. μάλλον... και από ότι έχω παρατηρήσει και εδώ ... όσοι έχουν άποψη αντίθετη με αυτά που γράφουν κάποιοι του site "εξαφανίζονται" .... χανοντε ..στην ζώνη του λυκόφωτος? :) νομίζω στο θέμα είχαν γνώμη 2 ακόμα άτομα .. που από ότι βλέπω ξαφνικά σταμάτησαν να γράφουν για το θέμα ... οπότε... βάζουμε το θεματάκι στην καραντίνα με τίτλο ... :

Bad beats, θεωρίες συνωμοσίας, τιλτάρισμα, ίντριγκες και ...ιστορίες πόνου!!!

και ....είμαστε μια χαρά!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι πολύ νέος για να έχω άποψη .. αλλά από ότι βλέπω ..... όσα θέματα θίγουν ... με τον έναν η τον άλλον τρόπο την αξιοπιστία του on line poker .... και σε αλλά site και forum που ασχολουντε με το poker .... τα βάζουν σε μια ακρούλα ... ώστε.. να μη πολυφαίνονται και ..όσο το δυνατόν .... να μη ... "πολυ συζητιουνται" .... για... ευνόητους λόγους .. μάλλον... και από ότι έχω παρατηρήσει και εδώ ... όσοι έχουν άποψη αντίθετη με αυτά που γράφουν κάποιοι του site "εξαφανίζονται" .... χανοντε ..στην ζώνη του λυκόφωτος? :) νομίζω στο θέμα είχαν γνώμη 2 ακόμα άτομα .. που από ότι βλέπω ξαφνικά σταμάτησαν να γράφουν για το θέμα ... οπότε... βάζουμε το θεματάκι στην καραντίνα με τίτλο ... :

Bad beats, θεωρίες συνωμοσίας, τιλτάρισμα, ίντριγκες και ...ιστορίες πόνου!!!

και ....είμαστε μια χαρά!! :D

Ναι NTINOS41 αυτά τα θέματα δεν έχουν να κάνουν με τη στρατηγική του poker οπότε δεν έχουν και δεν θα έπρεπε να έχουν μεγαλύτερη θέση εδώ ή σε κανένα άλλο site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που είναι ο ntinos ? ..... άλλος γράφει .... σε άλλον απαντάς εσύ?

anyway 125 στα 127 HU και μιας και απάντησες εσύ μήπως επειδή από ότι έχω διαβάσει είσαι πολύ μεγάλος παίκτης να κάνεις 30 στα 30 HU με διαφορετικούς αντιπάλους και να μας τα δείξεις ??

ένας ydra και ο ntinos που έγραφε στο θέμα πως και σταμάτησαν να ποστάρουν ? ....

σε καραντίνα μαζί με ...... τα .... περίεργα θέματα και αυτοί? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο NTINOS41 ναι έφαγε ban για την άθλια συμπεριφορά του και τον άσχημο τρόπο που μίλαγε στους άλλους posters. Ήταν πολύ επιθετικός και δεν προσέφερε τίποτα σε κανέναν. Το μόνο που έκανε ήταν να μιλάει άσχημα. Γιατί ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ όμως; Είναι φίλος, συγγενής η γνωστός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι .... α-γνωστός μου απλά έτυχε να διαβάσω μερικά από αυτά που πρόλαβε να γράψει και δε μου φάνηκαν και πολύ άσχημα αλλά δεν με ενδιαφέρει και πολύ το θέμα

... απλά μου αρέσει να βλέπω ανθρώπους να αμφισβητούν το on line poker αλλά παρατηρώ ότι τελικά όσοι μπαίνουν σε αυτήν την διαδικασία ......

υπάρχει... μια ιδιαίτερη ευαισθησία από κάποιους που συνήθως έχουν κάποια σχέση με τα site να τους κάνουν να φανούν είτε γραφικοί, είτε να φροντίσουν να τους φτάσουν στα άκρα ώστε με κάποιο τρόπο να τους αποβάλλουν από τον χώρο .... να μην χαλάνε και το site και την εικόνα του ... όπου μπαίνουν να διαβάσουν νέα παιδιά που νομίζουν ότι θα τα κονομήσουν παίζοντας on line poker ....βλέπεται κάποιοι περιμένουν πως και πως νέο αίμα να το ρουφήξουν και πως θα γίνει αυτό AN το on line poker δεν "φαίνεται" καθαρό?? οπότε... τύποι σαν τον ntino και τον κάθε ntino ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ με οποιονδήποτε θεμιτό ...είτε ..και με ....ΑΘΈΜΙΤΟ τρόπο "ίσως" να....ΣΙΩΠΉΣΟΥΝ ...αυτά λοιπον για τον ntino και ελπίζω τουλάχιστον να διαβάζει ώστε να διαπιστώσει ότι αυτά που έγραφε και χαλούσαν όσους εσείς νομίζετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά η απάντηση στο AN μπορεί ο ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ παίκτης του κόσμου απέναντι στους 50 χειρότερους παίκτες του κόσμου να κάνει το 125 στα 127 HU είναι .. OXI ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ? μήπως αυτό που θα έπρεπε τελικά να ψάξουμε στον συγκεκριμένο παίκτη είναι από ποιον έχει κάνει τις 2 ήττες μήπως είναι το ίδιο πρόσωπο και απλά αυτός είναι ο φίλος του και τον έχει βάλει για να χαλάσει λίγο την εικόνα και να μην φαίνεται ένα τέλειο 125 στα 125? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίεργο λοιπόν που δεν τον ξέρεις καν. Από ότι βλέπω τα posts σας προέρχονται από το ίδιο router. Ή είναι γείτονάς σου και σου κλέβει το internet (μπορεί και το αντίθετο) ή είσαι ο NTINOS41. Αντιλαμβάνεσαι ότι είμαι moderator και ότι δεν μπλοφάρω σε αυτό που λέω έτσι; Μπορώ πραγματικά να δω από που προέρχονται τα μηνύματα των χρηστών. Μπορώ να σου ρίξω ban μόνο και μόνο για το διπλό account αλλά δεν θα το κάνω αν συμπεριφερθείς σωστά αυτή τη φορά. Αν και δεν το βλέπω, ήδη άρχισες να ξεφεύγεις σε κάποια άλλα thread λέγοντας ότι θα σε βάλουνε σε θάλαμο αερίων και τέτοιες ασυναρτησίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κύριοι ο ύδρα ζει και είναι περισσότερο διαφοτισμένος από κάθε άλλη φορά.Δεν έδωσα ούτε και θα δώσω αφορμή για να με αποκλησουν .Εκτός και αν η redaktion δεν θέλει να γράψω τα επόμενα αρνητικά σχόλια δια το online πόκερ , μιας και και με φώτισε κάποιος να κατανοήσω ακόμα περισσότερο τον τρόπο λειτουργίας του που είναι απαράδεκτος.Συντωμα θα σας προσφέρω το καλύτερο σύστημα πως να φτάσετε συντoμότερα στους στόχους σας και ποια είναι η ιδανικότερη εταιρία για να το κατορθώσετε αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...