Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ILIOS72 AGAINST PHIL GALFOND SS AT 50-100 PLO


SWEDENFISH

Recommended Posts

12 χρονια και 2 μήνες σιωπής αλλα δεν άντεξα με τρώει η αδικία γαμω το φελέκη μου

το προφίλ είναι κανονικότατο διότι διαβάζω 12 χρονια το forum αλλα τώρα ένιωσα την ανάγκη να γράψω

μην τολμήσει κανεις και σβήσει τα post μου θα νιώσει οργή κατσίκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Τσι τσις γιατί απάντησες στον χρήστη χουντικός ποστάροντας και τις δικιές μου απαντήσεις??Λες να είμαστε το ίδιο πρόσωπο και με αυτόν τον λογαριασμό?????χαχαχχ :lol: :lol: :lol: <φιλε δεν εχω κατι μαζι σου ειλικρινα..μια φορα παιξαμε στο ρετζενσι στη θεσσαλονικη και σχηματισα θετικη εντυπωση...αλλο πραγμα κριτικαρισα...μπορουσες να βγεις απο το προφιλ σου και να απαντησεις...πολλες ενδειξεις συνιστουν μια αποδειξη,,,που πας ρε φιλαρακι με βαλε 7 ολλ ιν??τα στοιχεια που παραθεσα αποδυκνυουν ακραδαντα την ενοχη σου...σου ευχομαι καλη επιτυχια στο ποκερ γιατι την αξιζεις..αλλα φιλε οποιος ειναι πραγματικα δυνατος(που πιστευω πως εισαι)δεν εχει αναγκη να επιδειξει τη δυναμη του...αρα το ποστ ηταν αχρειαστο,,,,

@Drazi +1

Και καταλάβετε ορισμένοι ότι δεν γυρίζει ο κόσμος γύρω από τους προ ώστε να φτιάχνει κάποιος ακαουντ για να υποστηρίξει ή να κράξει κάποιους από αυτούς έλεος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε και θα παραμείνετε παιδάκια κάποιοι....Ωραίος τρόπος αυτός για να καπελωθούν τα καινούργια μέλη,η προβοκάτσια....Από εδώ και πέρα όποιος καινούργιος τολμάει να μιλήσει και να εκφέρει άποψη θα θεωρείτε ως δεύτερο ακάουντ κάποιου ή βαλτός......Δεν ήξερα ότι θα ενοχλούσε τόσο να μπαίνουν πραγματικά καινούργια μέλη και να γράφουν την γνώμη τους...Φαίνεται θέλουν να έχουν το μονοπώλιο κάποιοι...Εγώ πάντως δεν πρόκειται να ξαναγράψω τίποτα και μάλιστα μετάνιωσα την ώρα και την στιγμή που τον έφτιαξα κιόλας τον λογαριασμό...

Όσο για σένα τσι τσι απλά γελάω με αυτό που είπες..

Αντίος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε και θα παραμείνετε παιδάκια κάποιοι....Ωραίος τρόπος αυτός για να καπελωθούν τα καινούργια μέλη,η προβοκάτσια....Από εδώ και πέρα όποιος καινούργιος τολμάει να μιλήσει και να εκφέρει άποψη θα θεωρείτε ως δεύτερο ακάουντ κάποιου ή βαλτός......Δεν ήξερα ότι θα ενοχλούσε τόσο να μπαίνουν πραγματικά καινούργια μέλη και να γράφουν την γνώμη τους...Φαίνεται θέλουν να έχουν το μονοπώλιο κάποιοι...Εγώ πάντως δεν πρόκειται να ξαναγράψω τίποτα και μάλιστα μετάνιωσα την ώρα και την στιγμή που τον έφτιαξα κιόλας τον λογαριασμό...

Όσο για σένα τσι τσι απλά γελάω με αυτό που είπες..

Αντίος

πες τα ρε γαμώ το χριστό μου

μαζί σου φιλε αμάν δηλαδή με την παλιοσειρά ναι ρε φιλε γουστάρουμε να χώνουμε άποψη ποιος είσαι να μας το απαγορέψεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσο καιρό διάβαζα διάφορα ποκερικά ελληνικά φόρουμ και είχα άλλη άποψη. Μου έβγαινε μια ομοψυχία ας το πω έτσι... "Αυτά έκαναν χθες οι Έλληνες παίχτες, μπράβο και καλή συνέχεια σε όλους κτλ". Επίσης όπως καλύπτονταν τα διάφορα live events με τις συνεντεύξεις και τα σχόλια για την Ελληνική "αποστολή" κτλ ένοιωθα το ίδιο. Παίζω πόκερ αποκλειστικά από το σπίτι και δεν πατάω το πόδι ποτέ σε καζίνο. Κάποιους από τους "pro" τους είδα από κοντά σε ένα και μόνο live event που έπαιξα αλλα δεν έχω ούτε καλημέρα με ΚΑΝΕΝΑΝ. Δεν ξέρω ΚΑΝΕΝΑΝ. Και νοιώθω μεγάλη απογοήτευση για αυτό που διάβασα εδώ. Δεν περίμενα τέτοιες σχέσεις μεταξύ σας. Υπάρχουν Έλληνες παίχτες με καλά κέρδη που δε τους ξέρει ούτε η μάνα τους. Cash παίχτες. Δεν περιστρέφεται ο ελληνικός ποκερικός κόσμος γύρω από τα καζίνο παιδιά. ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. Κρίμα για αυτή την εικόνα παιδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καματακης ειναι καλο παιδι και παικτης ποκερ υψηλου επιπεδου τον γνωριζω πολλα χρονια-απλα η γνωμη μου- Ταραμας.

Ε, βέβαια. Αν δεν υποστηρίξουμε το σπίτι μας... Ο κορυφαίος... τραχανάς που πολιτικοποίησε το "άθλημα" για ίδιον όφελος. Ένας άσχετος με μια σούφρα ΝΑ, με τον οποίον όποιος ξέρει μια στάλα πόκερ, ξεκαρδίζεται (και εκνευρίζεται) με την κωλοφαρδία του, και μόνο μ΄αυτήν.

Σε ότι αφορά, δε, τον χαρακτήρα του, ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση έχει με το "γλυκό" παιδί που εμφανίζει on κάμερα!

Άι σιχτίρ πια με τους πατερούληδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και μπηκε στη συζητηση ο john μου εκανε μεγαλη εντυπωση οτι στο τελικο τραπεζι του EPT στο λουτρακι ο μονος απο τους γνωστους PRO που πανηγυριζε τις νικες του john ηταν ο Ηλιος..ΤΥΧΑΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδάξει έχουμε όλοι πολύ ελεύθερο χρόνο αυτό είναι φανερό

μπορώ παδως να προτείνω για να κρατηθεί αμείωτο το ενδιαφέρον ένα ποκερλαντ death match όπως του MTV παλαιότερα... οι ομάδες θα διαγωνιστούν σε PLO (φυλλ στακκ ) PLO (σχορτ στακκ) NL και mixed martial arts ... ενδεικτικά Τεαμ καματάκης ( ilios72 JohnTaramas σαμυραι-ninja alikaki ) Τεαμ galfond (φιλ γαλφοντ crf88 varymetalos +1 draft πικκ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θέλετε παδως σοβαρές απαδήσεις pokerwise μπορεί κάποιος να ποστάρει την παρτίδα στο 2+2 να δούμε τελικά αν την έπαιξε σωστά ο fillipas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θέλετε παδως σοβαρές απαδήσεις pokerwise μπορεί κάποιος να ποστάρει την παρτίδα στο 2+2 να δούμε τελικά αν την έπαιξε σωστά ο fillipas
http://www.youtube.com/watch?v=j0RzquXEt-Μ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...