Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

GREEK ONLINE POKER


NonStopGumblAA

Recommended Posts

εγω νομιζω το ειπα οτι εχω παιξει μονο καποια φριρολ εκει,τωρα εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου που ο vamvoux αναφερε οτι απο αυτα τα φριρολ καταφερε και εφτιαξε 6.500ευρω βανκρολλ δεν καταλαβαινω.τοσο κομπλεξ πια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 216
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σε ολους θελω να κανω μια ερωτηση αλλα πριν θελω να πω ειμαι λιγο καιρο γραμμενος εδω αλλα το παρακολουθω απο παλια η αληθεια ειναι οτι εχει καταντηση κουραστικο πια σε καθε θεμα εδω μεσα να χανει την ουσια του και να καταληγη σε τσακωμο ενω υποτιθετε οτι ημαστε ολοι εδω μεσα για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο τελος παντον δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασια απλα θελω να ρωτησω εγω εχω πριπαιντ απο την κυπρου αν γραφτω στο ποκερσταρσς.φρ για να παιξω χρειαζετε να σκαναρο λογαριασμο της καρτας και ταυτοτητες κτλ?η μιας και ειναι πριπαιντ δηλ.λογαριασμο απο τραπεζα δεν θα χρειαστη κατι τετοιο ελπιζω να καταλαβατε τι ενοω αν εχει ηδη απαντηθει και δεν τοχω καταλαβει συγνωμη για την ενοχληση.ναστε καλα και ελπιζω καποτε να ενωθουμε σαν Ελληνες μπας και παμε καθολου μπροστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vamvoux ¨

Φίλε από ότι θυμάμαι από ένα παλιό ποστ σου είχες κυνηγήσει και πολλά freeroll για το bancroll boost ε? κάνε με add sto skype αν έχεις χρόνο να τα πούμε . Ίδιο name με εδώ. Με ενδιαφέρει για το πρόγραμμα που είχες κάνει τότε, τι παιχνίδια έπαιζες πόσα τραπέζια και με τι ασφάλεια ανέβαζες όρια .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Κώστας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε ολους θελω να κανω μια ερωτηση αλλα πριν θελω να πω ειμαι λιγο καιρο γραμμενος εδω αλλα το παρακολουθω απο παλια η αληθεια ειναι οτι εχει καταντηση κουραστικο πια σε καθε θεμα εδω μεσα να χανει την ουσια του και να καταληγη σε τσακωμο ενω υποτιθετε οτι ημαστε ολοι εδω μεσα για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο τελος παντον δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασια απλα θελω να ρωτησω εγω εχω πριπαιντ απο την κυπρου αν γραφτω στο ποκερσταρσς.φρ για να παιξω χρειαζετε να σκαναρο λογαριασμο της καρτας και ταυτοτητες κτλ?η μιας και ειναι πριπαιντ δηλ.λογαριασμο απο τραπεζα δεν θα χρειαστη κατι τετοιο ελπιζω να καταλαβατε τι ενοω αν εχει ηδη απαντηθει και δεν τοχω καταλαβει συγνωμη για την ενοχληση.ναστε καλα και ελπιζω καποτε να ενωθουμε σαν Ελληνες μπας και παμε καθολου μπροστα!!

αυτό που αναφέρεις στήν αρχή είναι πιστεύω και ο λόγος για τον οποίο αυτό το φορουμ ενω θα μπορούσε να είναι κορυφαίο παραμένει δυστυχώς ένα καφενείο

επικρατεί η βλακεία των κακεντρεχών τύπου gademis και οποιοσδήποτε καλής πάστας ανθρωπος λέει που να μπλέκω τώρα αφού ότι και να γράψω τελικά θα μου τήν πούμε οπότε και απαξιώνεται το οτιδήποτε

τέλος πάντων επειδή δεν με ενδιαφέρει καθόλου η γνώμη του μαλάκα της διπλανής πόρτας τον ξεπερνάω πολύ εύκολα και προχωράω παρακάτω

τώρα σχετικά με τήν κάρτα σου

το θέμα με τον λογαριασμό το έχουν για αναλήψεις

καταθέσεις μπορείς να κάνεις με διάφορους τροπους αλλά για να ενεργοποιηθεί κανονικά ο λογαριασμός σου πρέπει να κάνεις και την διαδικασία με τον τραπεζικό σου λογαριασμό

μόνο τότε θα είσαι έγκυρος παίχτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα και πως ποσταρεις το σχολιο ενος που θελεις να απαντησεις σε αυτον?? :P

στο πάνω δεξιό σημείο του τετραγώνου της απάντησης του γράφει παράθεση το πατάς και γράφεις σε αυτόν που σου έγραψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vamvoux έχω γραφτεί αλλά δε παίζω βαριόμουν όλες αυτές της διαδικασίες .αν ξεκαθαρίσει το τοπίο στη χώρα μας είναι πολύ πιθανό να ξεκινήσω.έχω δει και σένα και κάτι αλλά παιδιά από cmu που λένε ότι είναι καλή ευκαιρία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό που αναφέρεις στήν αρχή είναι πιστεύω και ο λόγος για τον οποίο αυτό το φορουμ ενω θα μπορούσε να είναι κορυφαίο παραμένει δυστυχώς ένα καφενείο

επικρατεί η βλακεία των κακεντρεχών τύπου gademis και οποιοσδήποτε καλής πάστας ανθρωπος λέει που να μπλέκω τώρα αφού ότι και να γράψω τελικά θα μου τήν πούμε οπότε και απαξιώνεται το οτιδήποτε

τέλος πάντων επειδή δεν με ενδιαφέρει καθόλου η γνώμη του μαλάκα της διπλανής πόρτας τον ξεπερνάω πολύ εύκολα και προχωράω παρακάτω

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ παιδιά ήμαρτον,πως απο μια αναφορα που εκανα περι ποκερσταρς .fr εγινε τετοιος πανικος.

VAMVOUX ,καλα ολα αυτα περι freeroll που αναφερεις οτι εχτισες 6000 bankroll ,αλλα αν ισχυει και δεν εχω λογο να αμφιβαλλω,οπως δεν με ενδιαφερει κιολας,αποτελεις την εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα οτι χωρις να πληρωσεις δεν μπορεις να βγαλεις ετσι απλα 6000 .Εκτος και αν εννοεις οτι με ενα FREEROLL ΤΟυρνουα εβγαλεςγια παραδειγμα 200 ευρω τα οποια στην συνεχεια τα μετετρεψες σε 6000 πληρωνοντας ομως και οχι παιζοντας παλι freeroll .

ΕΠισης φανταζομαι οτι παιζεις αποκλειστικα τουρνουα και οχι sit and go διοτι προφανως στα sit and go η αυξημενη γκανιοτα θα εξισσοροπησει τα πιθανα παραπανω κερδη λογω μειωμενης δυναμικοτητας με την κανονικη ποκερσταρσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Stillos : για το θεό !!!Είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις 6000 από 200 ευρώ σε 2 μήνες grindarodas σιγά μην το έκανε από freerol αποκλειστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενοειτε οτι δεν το εκανε αποκλειστικα απο φριρολ,η ουσια ειναι οτι χωρις να βαλει ευρω απο την τσεπη του εφτιαξε βανκρολ 6.500ευρω.το επιβεβαιωνω εγω που εκανα rail στο μεγαλο κασ που τον ανεβασε,στο οποιο το εισητιριο ειχε παρει απο στεπς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστείος bragger απλά..

nickname στο .fr or gtfo

πόσο βλακας και σκατα ανθρωπος παιζει να σαι για να ασχολεισαι με τετοια...εγω(και νομιζω και αρκετοι ακομα) γιατι οταν διαβασα το ποστ του vamvoux το μονο που συμπερανα ειναι οτι μας το λεει υπο την εννοια οτι ειναι ευκολο και αξιζει να γραφτεις?? GET A LIFE ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Stillos : για το θεό !!!Είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις 6000 από 200 ευρώ σε 2 μήνες grindarodas σιγά μην το έκανε από freerol αποκλειστικά

Καταρχας δεν ανεφερα αν ειναι δυσκολο τα 600 να γινουν 6000 σε 2 μηνες πληρωνοντας,και οχι απο freeroll .Αλλα παρολαυτα αυτα μου αρεσει η ευκολια που αναφερεις οτι ειναι εθκολο να βγαλεις 6000 σε 2 μηνες,γιατι το 98 τα 100 των ελληνων που παιζει ποκερ σιγουρα δεν μπορει να τα βγαλει,και δεν μιλω για μια φορα αλλα σταθερα.

Τωρα,αν εισαι πολυ καλος παιχτης,αν εχεις χρονο 14 ωρες την μερα,αν εχεις την δυνατοτητα να παιζεις ταυτοχρονα σε τουλαχιστον 6 τραπεζια και να μην θες αργοτερα depon για ελεφαντα,ε ναι τοτε οπως με ρωτας ειναι πολυ απλο τα 200 να τα κανεις σταθερα 6000 σε 2 μηνες. :)

Εγω προσωπικα επειδη διαθετω μονο το πρωτο σε χαμηλα stakes βεβαια μεχρι 20 δολλαρια buy in σε sit and go φυσικα και δεν μπορω να τα βγαλω.αν εσυ το εχεις ευκολο μαγκια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το πω πιο απλα : Λίγοι παίκτες μπορούν να το κάνουν με grind και μάλλον κανεις αποκλειστικά με freeroll. Τώρα αυτό που λες για τον πονοκέφαλο και τα 6 τραπέζια δεν το κατάλαβα. όπως και το 20 ευρώ τραπέζι low stakes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους ρε παιδια να ρωτησω κατι εγω που εχω πριπαιντ αν μου ζητηθει να σκαναρο τραπεζικο λογαριασμο τι θα σκαναρω ακριβως?αφου στην πριπαιντ περα απο τα χαρτια που μου εδωσαν οταν την πηρα δεν εχω κατι αλλο η αυτα θα στειλω η πρεπει να παω στην τραπεζα κυπρου να ζητησω κατι?αν γνωριζει κανεις ασ μου σας ευχαριστω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους ρε παιδια να ρωτησω κατι εγω που εχω πριπαιντ αν μου ζητηθει να σκαναρο τραπεζικο λογαριασμο τι θα σκαναρω ακριβως?αφου στην πριπαιντ περα απο τα χαρτια που μου εδωσαν οταν την πηρα δεν εχω κατι αλλο η αυτα θα στειλω η πρεπει να παω στην τραπεζα κυπρου να ζητησω κατι?αν γνωριζει κανεις ασ μου σας ευχαριστω πολυ.

αυτό που ζητάνε είναι καταθετικός τραπεζικός λογαριασμός

μπορείς να σκανάρεις το μηνιαίο έντυπο που λαμβάνεις από της κινήσεις του λογαριασμού η την πρώτη σελίδα από το βιβλιάριο καταθέσεων

πρέπει να είναι λογαριασμός ταμιευτηρίου όχι λογαριασμός κάρτας

αν δεν έχεις καταθετικό λογαριασμό στο όνομα σου δεν μπορείς να ανοίξεις λογαριασμό στο site

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Stillos : για το θεό !!!Είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις 6000 από 200 ευρώ σε 2 μήνες grindarodas σιγά μην το έκανε από freerol αποκλειστικά

Καταρχας δεν ανεφερα αν ειναι δυσκολο τα 600 να γινουν 6000 σε 2 μηνες πληρωνοντας,και οχι απο freeroll .Αλλα παρολαυτα αυτα μου αρεσει η ευκολια που αναφερεις οτι ειναι εθκολο να βγαλεις 6000 σε 2 μηνες,γιατι το 98 τα 100 των ελληνων που παιζει ποκερ σιγουρα δεν μπορει να τα βγαλει,και δεν μιλω για μια φορα αλλα σταθερα.

Τωρα,αν εισαι πολυ καλος παιχτης,αν εχεις χρονο 14 ωρες την μερα,αν εχεις την δυνατοτητα να παιζεις ταυτοχρονα σε τουλαχιστον 6 τραπεζια και να μην θες αργοτερα depon για ελεφαντα,ε ναι τοτε οπως με ρωτας ειναι πολυ απλο τα 200 να τα κανεις σταθερα 6000 σε 2 μηνες. :)

Εγω προσωπικα επειδη διαθετω μονο το πρωτο σε χαμηλα stakes βεβαια μεχρι 20 δολλαρια buy in σε sit and go φυσικα και δεν μπορω να τα βγαλω.αν εσυ το εχεις ευκολο μαγκια σου.

φυσικά και δεν εγίνε παιζοντας αποκλιστικά φρεερολλ

με τα τέσσερα φρεερολ που δίνουν όταν κανείς εγγραφή κατάφερα να πάρω τα πρώτα 4 ευρώ

και μετά με στεπς τον 0.30 πήρα στεπς του 1 ευρώ το οποίο χρησιμοπιείτε σε τουρνουά με buy in 1 ευρώ

αυτή η διαδικασία ακολούθησε για καμία δεκαριά μέρες μέχρι να ανέβει το ρολλ πάνω από 40 ευρώ

μετά ανέβασα λίγο το buy ιν σε τουρνουά τον 3 ευρώ και συνέχισα με στεπς

με τα στεπς που είναι ανταλάξιμα σε είσοδο σε τουρνουα με το αντιστοιχο buy in έπαιξα τουρνουά των 10 και των 30 ευρώ και κάπου εκει είρθε το πρώτο κας 450 ευρώ

μετα συναίχισα με στεπς και με ένα στεπ τών 100 επαιξα σε 100 buy ιν τουρνουά και πήρα δεύτερη θέση για 6300

προφανώς ήταν ;ένα απίστευτα τυχερό εικοσαήμερο για μένα

δεν υποστηρίζω ότι μπορεί αυτό να το κάνει καπιος συνειχεια σε καμία περίπτωση

αν από μηδέν σε διο μήνες το είχα φτάσει 300 ευρώ πάλι ευχαριστημένος θα ήμουνα έτσι κι αλλιώς

το σίγουρο παντός είναι ότι μπορείς να κανείς καπιο ρολλ χωρίς να καταθέσεις χρήματα καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...