Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Νέες κατηγορίες για Στοίχημα και Καζίνο στο Pokerland!!


Recommended Posts

liondani,

έγραψα σε άλλο thread για το κόψιμο των διαφημίσεων http://pokerlandgr.com/forums/poker-nomothesia/17879?p=100207#p100207

Δεν εννοούσα όμως μόνο αυτό. Βλέπω τελευταία πολλούς φίλους να χάνουν τη δουλειά τους ή να παραμένουν άνεργοι για πάνω από χρόνο, στενούς συγγενείς με οικογένεια να μην μπορούν να βγάλουν το μήνα, γενικά ζούμε όλοι γύρω μας (ή και οι ίδιοι) μια πολύ δυσάρεστη κατάσταση.

ksotirak, το ξαναγράφω για τέταρτη φορά σήμερα: Τα sections του καζίνο, του στοιχήματος, της Μιραράκη, της φόρμουλα 1 και της μαγειρικής, θα είναι ξεχωριστά από το υπόλοιπο site, δεν θα βγαίνουν τα θέματα τους στην πρώτη σελίδα μας. Για να τα δει κάποιος και να τα διαβάσει θα πρέπει να μεταφερθεί μόνος του εκεί. Σε όποιον δεν αρέσουν, πολύ απλά δεν θα πηγαίνει να τα διαβάσει και θα είναι σαν να μην υπάρχουν γι' αυτόν ποτέ.

Μου φαίνεται απίστευτο ότι δεν έγινε ακόμα κατανοητό αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα.Προφανώς και δεν με χαροποιούν οι καινούριες προσθήκες καζίνο και στοίχημα αλλά δεν είμαι αυτός που θα κρίνει τις επαγγελματικές προσπάθειες της εκάστοτε επιχείρησης.Το στενάχωρο στην όλη ιστορία όμως είναι ότι προσπάθεις πολλών ετών από πολλούς παίκτες πόκερ για την ανάδειξη του πόκερ ως τεχνικού παιχνιδιού πέφτουν στο κενό από αναγνωρισμένα site βάζοντας το στην ίδια μοίρα με την ρουλέτα και το στόιχημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το στενάχωρο στην όλη ιστορία όμως είναι ότι προσπάθεις πολλών ετών από πολλούς παίκτες πόκερ για την ανάδειξη του πόκερ ως τεχνικού παιχνιδιού πέφτουν στο κενό από αναγνωρισμένα site βάζοντας το στην ίδια μοίρα με την ρουλέτα και το στόιχημα.

τι σε κάνει να νομίζεις ότι το στοίχημα είναι το ίδιο με τη ρουλέτα???

αν το εδώ σαιτ επιθυμεί να προσφέρει υπηρεσίες για το στοίχημα καλό είναι να ψάξει να μάθει πρώτα, από τους πατριάρχες του στοιχήματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ξεχωριστα section και μπαλες λετε ολα χυμα τα βλεπω στο φορουμ και τιλταρω

Οι ειδήσεις δε βγαίνουν ξεχωριστά; Τα post δεν μπορούν να έχει ξεχωριστά αφού είναι στο ίδιο forum. Δεν ξέρω αν γίνεται από τεχνικής απόψεως. Το μόνο που ξέρω σίγουρα ότι γίνεται είναι να μην εμφανίζεται καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ξεχωριστα section και μπαλες λετε ολα χυμα τα βλεπω στο φορουμ και τιλταρω

Οι ειδήσεις δε βγαίνουν ξεχωριστά; Τα post δεν μπορούν να έχει ξεχωριστά αφού είναι στο ίδιο forum. Δεν ξέρω αν γίνεται από τεχνικής απόψεως. Το μόνο που ξέρω σίγουρα ότι γίνεται είναι να μην εμφανίζεται καθόλου.

Πολύ αρνητικό το βρίσκω πάντως όλα τα ποστ στον ίδιο κουβά.

Πολύ άσχημη εικόνα να ψάχνουμε να βρίσκουμε τα ελάχιστα έτσι και αλλιώς ποστ για πόκερ και να μπλεκόμαστε με στοιχήματα και ρουλέτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το στενάχωρο στην όλη ιστορία όμως είναι ότι προσπάθεις πολλών ετών από πολλούς παίκτες πόκερ για την ανάδειξη του πόκερ ως τεχνικού παιχνιδιού πέφτουν στο κενό από αναγνωρισμένα site βάζοντας το στην ίδια μοίρα με την ρουλέτα και το στόιχημα.

ακριβώς γι αυτό το λόγο postara και γω στο thread και θα το αποσαφινιζα σήμερα αλλά καλύφθηκα!

καλή xronia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα.Προφανώς και δεν με χαροποιούν οι καινούριες προσθήκες καζίνο και στοίχημα αλλά δεν είμαι αυτός που θα κρίνει τις επαγγελματικές προσπάθειες της εκάστοτε επιχείρησης.Το στενάχωρο στην όλη ιστορία όμως είναι ότι προσπάθεις πολλών ετών από πολλούς παίκτες πόκερ για την ανάδειξη του πόκερ ως τεχνικού παιχνιδιού πέφτουν στο κενό από αναγνωρισμένα site βάζοντας το στην ίδια μοίρα με την ρουλέτα και το στόιχημα.

+1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...