Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

CASH GAME LIVE RIO ... meros ...deutero....


NTINOS41

Recommended Posts

Birbilis συμφωνώ με αυτά που λες εκτός από τι ρίβερ....τσεκ-φολντ με χρώμα στον άσσο σε μπορντ που δεν είναι διπλωμένο?????Μόνο άμα βλέπω εφιάλτες ότι μπορεί να με κυνηγάει ο άλλος για να βγάλει ένα αουτ αλλά και πάλι δεν θα πάσαρα....Ποιο εύκολο είναι να τον βάλεις επίσης κατά την γνώμη μου ότι πήγαινε για χρώμα με κάποια μεγάλη κάρτα που δεν του βγήκε άρα πρέπει να μπλοφάρει..(σε αυτό συμφωνούμε απόλυτα)Δυο ζεύγοι δεν είχε ποτέ,σετ δεν είχε ποτέ γιατί θα τα προστάτευε πριν φτάσει το χαντ στο ρίβερ...Και φυσικά κερδίζεις και μικρότερο έτοιμο χρώμα από το δικό σου που νομίζει ότι σε παγιδεύει...

Όμως ξαναλέω αν δεν έχουμε την πλήρη εικόνα δεν μπορούμε να λέμε με σιγουριά γιατί ρε συ Ντίνο χωρίς παρεξήγηση φιλαράκι τα γράφεις λίγο μπερδεμένα...Πριν μου λες ότι είσαι στην μεσαία θέση πριν το φλοπ,ότι μιλάς τελευταίος στο φλοπ αλλά μετά ο τελευταίος που μένει μιλάει τελευταίος γιατί είναι στο μπάτον...Και που ήταν πριν αυτός από το μπάτον και τσέκαρε στο φλοπ πριν από σένα??Αυτό δεν γίνετε όπως καταλαβαίνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να στα πω λιγο ωμα τα πραγματα,αν δεν ξαναποσταρεις δεν θα λειψεις σε κανεναν.

δυσαναγνωστα κειμενα,παρτιδες χωρις τις απαραιτητες πληροφοριες και υφος οταν καποιος προσπαθει να σου ανοιξει τα ματια,αυτα ησουνα.

-απλά και περιεκτικά-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά και περιεκτικά λοιπον... birbilis και soulis δεν σας υποχρεώνει ΚΑΝΕΊΣ να γράφετε την άποψη σας σε θέματα ... οπότε.. τί πιο απλό .. όταν βλέπεις θέμα από τον βλάκα τον Ντίνο να μην μπενεις καν στην διαδικασία να το διαβάσεις .... ΑΠΛΆ KAI ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΆ ... και ... δεν νομίζω ούτε σε εμένα να λείψετε :)) ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAMURAI πράγματι έχεις απόλυτο δίκιο άλλη μια φορά , δεν θυμόμουν που έχω γράψει ότι μιλούσα τελευταίος, εννοούσα ότι μετά το flop και μέχρι να έρθει η δική μου σειρά είχαν κάνει όλοι check και μετά από εμένα είχε μείνει το "φάντασμα" στο button ,

και μόλις έμαθα ότι όταν είσαι στο 97% μετά το turn και χάνεις ....δεν είναι BAD BEAT ....!! ΕΊΧΕ ΕΝΑΑΑΑΑΑ OUT ΤΟ "ΦΆΝΤΑΣΜΑ" ..... ΑΛΛΆ ...ΌΧΙ ..ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ BAD BEAT !!! .....

ΜΆΛΙΣΤΑ.... άσε....birbilis .... ευτυχώς που δε θα σου λείψω!!! :))

στο καλό και μη μου ξαναγράψεις ..... ρε τί βλέπουν τα ματάκια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAMURAI πράγματι έχεις απόλυτο δίκιο άλλη μια φορά , δεν θυμόμουν που έχω γράψει ότι μιλούσα τελευταίος, εννοούσα ότι μετά το flop και μέχρι να έρθει η δική μου σειρά είχαν κάνει όλοι check και μετά από εμένα είχε μείνει το "φάντασμα" στο button ,

και μόλις έμαθα ότι όταν είσαι στο 97% μετά το turn και χάνεις ....δεν είναι BAD BEAT ....!! ΕΊΧΕ ΕΝΑΑΑΑΑΑ OUT ΤΟ "ΦΆΝΤΑΣΜΑ" ..... ΑΛΛΆ ...ΌΧΙ ..ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ BAD BEAT !!! .....

ΜΆΛΙΣΤΑ.... άσε....birbilis .... ευτυχώς που δε θα σου λείψω!!! :))

στο καλό και μη μου ξαναγράψεις ..... ρε τί βλέπουν τα ματάκια μου....

εισαι το τελευταιο ανεκδοτο της ποκερλαντ,,οι αλλοι απλα γελανε με αυτα που γραφεις,εγω επειδη ειμαι λαλακας ειπα να στο πω μηπως και παρεις χαμπαρι και ξυπνησεις,επαναλαμβανω μαθε τι ειναι bad beat γιατι εκτθεσαι και τους κανεις να γελανε περισσοτερο. το κακο με σενα και με ολους που εχουν τη νοοτροπια σου δεν ειναι οτι ειναι αρχαριοι/κακοι παικτες,ειναι οτι δεν θα βελτιωθουν ποτε γιατι δεν τους το επιτρεπει ο εγωισμος τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

birbilis ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια ... άσε... μη προσπαθείς άλλο να με μάθεις σωστό πόκερ .. δε θέλω εξάλου ....άσε με να νομίζω ότι ξέρω .... έτσι όταν με το καλό παίξουμε μαζί live δεν θα είμαι σοβαρός αντίπαλος ....

για εσένα προφανώς bad BEAT ΕΊΝΑΙ ΜΌΝΟ όταν χάνεις με καρέ του K από καρέ του A .... οκ ... έχεις δίκιο ...άντε να γράψεις τίποτα σε άλλο θέμα και να απαντήσεις σε κάποιον άλλον που να τον θεωρείς σοβαρό ... είπαμε... δε θα σου λείψω ... δε θα μου λείψεις ANTIO :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ οτι πεις αρχηγέ .... μην ασχολείσαι μαζί μου και χάνεις και εσύ τον χρόνο σου .. έχεις πιο σοβαρά πράγματα να κάνεις .. για παράδειγμα... έχεις να παίξεις 100HU και να νικήσεις και στα 100.... εγώ ας πούμε ότι δεν ξέρω τί είναι το bad beat ...

εσύ .. δεν ξέρεις που πατάς και που βρίσκεσε πιτσιρικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες μου πραγματικά από τη στιγμή που σου είπαμε ότι δεν ξέρεις τι είναι το bad beat μπήκες στον κόπο να ψάξεις γιατί στο λέμε; Γιατί αν δεν έκανες ούτε ένα πρόχειρο search είναι τραγική η κατάσταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσύ για πες μου πραγματικά πόσες φορές έχεις μετανιώσει από την στιγμή που έγραψες ότι μπορείς να κερδίζεις 100 φορές συνεχόμενες σε HU αρκεί να ξέρεις ότι ο αντίπαλος είναι fish ? .... πιτσιρίκο ... άντε να δεις ..... ΑΝ έρχομαι... ΤΈΛΟΣ H συζήτηση μαζί σου γιατί χάνω και την ώρα μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...